Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247
До благодійної організації “Лікарняна каса Полтавщини” приїхали друзі та колеги з Миргородської центральної районної лікарні – головний лікар Ярослав Володимирович Будний та заступник головного лікаря з медичної частини Юрій Петрович Наумов.
Обговоривши питання подальшої співпраці медичного закладу та благодійної організації, було запропоновано провести зустрічі з колективами району та міста Миргород для донесення інформації про діяльність БО “Лікарняна каса Полтавщини” та залучення населення до членства в організації.
Лікарняна каса підтримуєпілотний проект щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для хворих на гіпертонічну хворобу. Лікарні було надано буклети-пам’ятка “Артеріальна гіпертензія: Тиск під контролем – життя у безпеці!”
Для покращення обстеження членів лікарняної каси – жителів Миргородського району та в продовження проекту по профілактиці серцево-сидинних захворювань виконавчий директор благодійної організації “Лікарняна каса Полтавщини” Віталій Шевченко подарував Миргородській центральній районній лікарні електрокардіограф Юкард-100 зі встроєним телеметричним модулем ЮНЕТ. Подарунок отримав головний лікар ЦРЛ Ярослав Будний.
Маємо надію, що дане обладнання допомагатиме лікарям лікарні рятувати життя пацієнтам.
Потурбуйтеся про своє здоров’я завчасно – приєднуйтеся до БО “Лікарняна каса Полтавщини”!
Інформацію про умови організації можна отримати в офісі БО “Лікарняна каса Полтавщини” : м.Полтава, вул.Залізна, 17, тел.(0532) 63-74-56 та у відділеннях “ПриватБанку”.
Інформація про членство в БО «Лікарняна каса Полтавщини»
по Миргородському району.
Станом на 01.10.2013 року членами БО “Лікарняна каса Полтавщини” в Миргородському районі стало 782 особи, що складає 1,05 % від населення району,
12 колективів району виявило бажання стати колективними членами організації.
Допомога, надана Благодійною організацією «Лікарняна каса Полтавщини»:
1. За період з 2004 по 2012 рік лікувальним закладам Миргородського району було надано допомогу (сплачено за медикаменти) на обстеження та лікування жителів Полтавської області – членів БО “Лікарняна каса Полтавщини” 804538,26 гривень на 5779 випадки:
2. На лікування в інших закладах Полтавської області членам БО “Лікарняна каса Полтавщини” Миргородського району надано допомогу в 440 випадках на суму 79609,75 грн.
Благодійна допомога Миргородській ЦРЛ медичним обладнанням за 10 років становить405733,20 грн.
Загальна сума допомоги жителям Миргородського району становить 1289881,21 грн..
За 8 місяців 2013 року члени Лікарняної каси Полтавщини Миргородського району отримали медикаментів в районі за рахунок ЛК на суму 50 тисяч грн.
Розподіл членів БО “Лікарняна каси Полтавщини” по районам на 01.10.2013
Представники БО “Лікарняна каса Полтавщини” відвідали благодійну організацію “Муніципальна лікарняна каса м.Києва” з метою ознайомлення умов організації та нововведеннями, які запропонувала столична влада.
До участі в проекті лікарняої каси по Києву були залучені столичні породіллі, «афганці», «чорнобильці». Київська влада ухвалила рішення профінансувати участь цих категорій киян у лікарняній касі за рахунок міського бюджету.
Дані напрацювання дуже цікаві для всіх регіонів України і їх впровадження наближає обов’язкове медичне страхування. Підтримка владою лікарняних кас є основним кроком в розумінні необхідності змін в поглядах на страхову медицину. Лікарняні каси є неприбутковими організаціями, вони мають можливості, досвід та напрацювання за останні 15 років, які потрібно використовувати в реформуванні охорони здоров’я.
Наразі благодійна організація вже підписала договори про співпрацю зі 112-ма закладами охорони здоров’я столиці
Наразі у рамках роботи Муніципальної лікарняної каси міста Києва проліковано майже чотири тисячі пацієнтів, які є її членами. Загалом столична каса об’єднує близько 18 тисяч киян. Про це розповів голова правління МЛК Києва, доктор медичних наук, професор Валентин Парій.
За словами Валентина Парія, Благодійна організація “Муніципальна лікарняна каса міста Києва” підписала договори про співпрацю зі 112-ма медичними закладами міста, підпорядкованими Департаменту охорони здоров’я.
“Головним завданням на етапі становлення Муніципальної лікарняної каси ми вбачаємо максимальне залучення до участі в проекті медичних установ Києва. Член каси має бути впевнений, що отримати допомогу чи ліки за рахунок благодійної організації він зможе у будь-якому зручному для себе медичному закладі. В тому числі й у спеціалізованому”,— зазначив пан Парій.
Голова правління Муніципальної лікарняної каси Києва також зауважив, що робота з розширення мережі медичних закладів, які братимуть участь у проекті, триває. Крім того, до нього залучають столичних породіль, афганців та чорнобильців. У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича та ініціатив з модернізації системи охорони здоров’я столична влада ухвалила рішення профінансувати участь цих категорій киян у лікарняній касі коштом міського бюджету. Таким чином, і вступний внесок, і подальші щомісячні платежі за афганців та чорнобильців сплачуватиме місто.
“Зокрема за посередництва Муніципальної лікарняної каси породіллі отримуватимуть пакет медикаментів та виробів медичного призначення, необхідних при пологах. Такий пакет їм буде надано абсолютно безкоштовно”,— зазначив Валентин Парій
У рамках роботи Муніципальної лікарняної каси міста Києва проліковано близько чотирьох тисяч пацієнтів, які є членами МЛК. Загалом столична каса об’єднує близько 18 тисяч киян. Про це розповів голова правління муніципальної лікарняної каси Києва, доктор медичних наук, професор Валентин Парій, пише «Сегодня».
За його словами, благодійна організація «Муніципальна лікарняна каса міста Києва» підписала договори про співпрацю з 112 закладами охорони здоров’я міста, підпорядкованими департаменту охорони здоров’я.
«Головним завданням на етапі становлення муніципальної лікарняної каси ми бачимо максимальне залучення до участі в проекті медичних установ Києва. Член медкаси має бути впевнений, що отримати допомогу, ліки і т.д. за рахунок медкаси він зможе в будь-якій зручній для себе медичній установі. У тому числі і в спеціалізованих медзакладах», – зазначив Валентин Парій.
За його словами, робота з розширення мережі медичних установ, залучених до проекту, триває. «Ми прагнемо зробити проект не просто інструментом додаткового соціального захисту громадян, а й інструментом, насамперед, зручним і зрозумілим», – сказав Валентин Парій.
Професор нагадав, що нещодавно до участі в проекті були залучені столичні породіллі, «афганці», «чорнобильці». Столична влада ухвалила рішення профінансувати участь цих категорій киян у медкасі за рахунок міського бюджету. Таким чином, і вступний внесок, і наступні щомісячні платежі за породіль, «афганців» та «чорнобильців» платитиме місто. «Зокрема, київські породіллі отримуватимуть за допомогою каси пакет медикаментів та виробів медичного призначення, необхідних при пологах. Такий пакет буде їм надано абсолютно безкоштовно», – зазначив Валентин Парій.
Дорогі педагоги, усі ті, хто натхненно працює в школах, гімназіях, коледжах, ліцеях і вищих навчальних закладах! З нагоди величного Свята на Вашу честь, щиро бажаю Вам доброго здоров‘я, успіхів, благополуччя, радості в серці й любові у Ваших родинах, а також належного, справедливого визнання Вашої праці.Нехай ваша професія приносить вам радість самореалізації і сприяє розкриттю ваших талантів, адже тільки талановиті Вчителі здатні виростити талановитих учнів! Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!
З повагою, голова правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників лікарняних кас України», д. мед. н., професор, академік Академії наук вищої освіти України, заслужений лікар України Валентин Дмитрович Парій.