Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

June, 2018

Дорогі друзі! Щиро вітаємо вас із великим національним святом – Днем Конституції України!

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ28 червня 1996 року ввійшло в історію України, як день великого загальнонаціонального єднання та верховенства національних інтересів. Цього дня ми вшановуємо непорушні принципи громадянського суспільства – право, закон, демократію, незалежність.

Основний Закон України – це важливий фактор консолідації нашого суспільства, збереження в ньому громадянської злагоди, миру й стабільності. Всі ми прагнемо жити в квітучій країні, де кожен має можливість гідно працювати й відпочивати. Тож хай кожному з нас вистачить витримки, мужності, сили духу й патріотизму для того, аби розвивати нашу країну.

Бажаємо вам, дорогі краяни, міцного здоров’я, родинного тепла й добробуту. Нехай кожен день дарує радість життя, любов рідних і близьких, а кожне нове досягнення сприяє процвітанню нашої держави!

З повагою – правління та виконавча дирекція

ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України».

Read More

ДОРОГІ ПРАЦІВНИКИ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ! ПРИЙМІТЬ ТЕПЛІ Й СЕРДЕЧНІ ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

ДЕНЬ МЕДПРАЦ.-4

Цьогоріч ми зустрічаємо його в непростий час реформування галузі та суспільства. Проте ваш професіоналізм і сумлінна невтомна праця приносять свої плоди в зміцнення здоров’я нашої нації.

Тож зичимо вам сили й терпіння, натхнення й задоволення від улюбленої справи, завжди отримувати від своєї роботи радість і впевненість у завтрашньому дні. Можливо, світ стане добрішим і світлішим від усмішок вдячних вам людей. Нехай він буде прихильним до вас – у реалізації всіх починань і задумів, у даруванні здоров’я, родинного благополуччя, щастя та достатку!

Мирного вам неба, міцного здоров’я, впевненості в завтрашньому дні, натхнення в роботі та вагомих здобутків на ниві вітчизняної системи охорони здоров’я!

З повагою – голова правління ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України», д.мед.н., професор, заслужений лікар України В.Д.Парій.

Read More

Лікарняна каса свої завдання виконує з честю й у повному обсязі

Під головуванням д.мед.н., професора, академіка Академії наук вищої освіти України, заслуженого лікаря України Валентина Дмитровича Парія відбулось засідання правління благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області».

IMG_8615

Першим питанням, яке розглянули учасники зібрання, був звіт ревізійної комісії щодо перевірки діяльності ЛК в 2017 році, з яким виступила член ревізійної комісії, головний бухгалтер обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини Ніна Сигізмундівна Андрощук. Вона засвідчила, що БО «Лікарняна каса Житомирської області» зареєстрована управлінням юстиції 27 липня 2000 року й працює згідно зі Статутом та затвердженим кошторисом. IMG_8606

Відповідальними особами за фінансово-господарську діяльність організації протягом минулого року були виконавчий директор В.С.Мишківський та головний бухгалтер Л.М.Пастушенко. Розрахунки здійснюються через банківські рахунки ЖРУ ПАТ КБ «ПриватБанк», ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», ВАТ «Державний ощадний банк України». Залишки коштів на рахунках банків станом на початок року становили 6,2 млн. грн.IMG_8607

Доходи організації формуються за рахунок добровільних пожертвувань, безповоротної фінансової допомоги та пасивних доходів (відсотків банків). Загалом за підсумками роботи БО «Лікарняна каса Житомирської області» фінансові надходження протягом минулого року склали 70,7 млн. грн.

Видатки на проведення основної діяльності БО «Лікарняна каса Житомирської області» за перевірений період склали 57,8 млн. грн. У тому числі на придбання ліків та витратних матеріалів видатки становили 54,5 млн., на оплату вартості обстеження методами комп’ютерної, магнітно-резонансної томографії, дослідження добового моніторування АТ та серцевого ритму, лабораторні дослідження витрачено понад 2,8 млн. грн. Дослідження проводились у закладах ТОВ «НЛРЦ Асклепій», ТОВ «МЦ Асклепій Плюс», КУ ОМКДЦ, МДЦ «Експерт-Житомир», ТОВ «МЦ Новомед», ТОВ РАМ ДЦ, ТОВ «Медімпульс Плюс», ТОВ «Малікс-Мєд», комунальній установі «Обласна клінічна лікарня імені О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради, лікувальними закладами області. Для надання матеріальної допомоги в зв’язку з проведенням контактної літотрипсії, на лікування та обстеження в медичних закладах України та області видатки склали більше 552,6 тис. грн.

Протягом 2017 року вартість ліків зросла до 12%, шприців до 10%, розчинів (натрію хлориду, глюкози) – до 10%, інших розчинів (реосорбілакт, декасан) – до 25-30%, хімреактивів – до 10%, рентгенплівки – до 10%, перев’язувальних засобів – до 15%.IMG_8612

Загальна сума видатків, спрямованих на здійснення адміністративно-господарської діяльності за перевірений період становила 9,9 млн. грн., що складає 14% при плані 14,8%, і не перевищує встановленого показника 20% згідно з Законом України «Про благодійну діяльність та благодійні організації»). Видатки на адміністративно-господарську діяльність здійснювались згідно з кошторисом, нецільових витрат не виявлено.

Проведена перевірка засвідчила, на початок року в благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області» перебували 208 тисяч 526 громадян (що складало 16,8% від загальної кількості населення області). Протягом 2017 року до ЛК вступили 7 130 мешканців області, було виключено 8 960 осіб, відновили перебування в ЛК 1 323 громадяни.

В 2017 році медична допомога за рахунок ЛК надавалась у 489 451 випадку. В структурі пролікованих протягом року членів ЛК переважало амбулаторно-поліклінічне лікування – 65% від загальної кількості (107 857 пацієнтів). Кількість пролікованих у стаціонарних відділеннях становила в 2017 році 57 827 пацієнтів (35% від загальної кількості). Кількість обстежень членів ЛК – 305 217 випадків.IMG_8602

З метою наближення медичної допомоги до членів ЛК укладено угоди з аптеками в усіх районах області – таким чином розширені можливості амбулаторного лікування.

Здійснюється співпраця з сімейними лікарями – на початок нинішнього року укладено відповідні угоди з 19 лікарями ЗПСМ, що сприяє збільшенню можливостей для населення отримувати якісну медичну допомогу.

Надходження лікарських засобів, виробів медичного призначення до лікувальних закладів здійснюється централізовано на підставі відповідних угод благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» з лікувальними закладами та ТОВ «ППФ Санітас», ТОВ «БаДМ», ТОВ «Вітамед», ТОВ «Юрія-Фарм», ТОВ «Діалог Діагностікс», ТОВ «Кампус Коттон Клаб», ПОГ «Фармлинк», ФОП Гужевніков М.Ю., ФОП Назарчук П.В. Основними критеріями вибору постачальника є ціна, якість, оперативність доставки згідно Положення  «Про визначення планових потреб та формування асортименту, цінової політики при закупівлі медикаментів». Тому згідно з відповідним наказом створена й діє постійна комісія з контролю за організацією оптових  закупівель ліків та лікарських засобів.

Фінансовий план та штатний розпис формується виконавчою дирекцією двічі на рік у розрізі витрат на основну діяльність та загальногосподарські потреби й затверджується рішенням правління. Витрати за статтями здійснюються за затвердженим кошторисом.

Приміщення БО «Лікарняна каса Житомирської області» орендується – договір оренди укладений із комунальним підприємством Житомирської обласної ради «Агенція з питань регіонального розвитку» (орендна плата та комунальні послуги сплачуються своєчасно).

Укладені договори оренди з 23 лікувальними закладами області, де розташовані філії ЛК, з комунальним підприємством Житомирської обласної ради «Агенція з питань регіонального розвитку» та з комунальним підприємством Житомирської міської ради «Агентство з управління майном». Усі лікувальні заклади та комунальні підприємства надають рахунки на оплату оренди та комунальних послуг.

Фінансова звітність до ЖО ДПІ ГУ Міндоходів у Житомирській області подається у визначений термін.

Як відзначила доповідачка, БО «Лікарняна каса Житомирської області» працює стабільно та без порушень.

IMG_8621Про фінансовий стан за 5 місяців 2018 року та затвердження фінансового плану роботи ЛК на друге півріччя 2018 року поінформувала учасників зібрання головний бухгалтер Л.М.Пастушенко. Вона, зокрема, повідомила, що розмір дохідної частини на друге півріччя планується в розмірі 36 522 676 грн. при прогнозованому вступі 4 500 громадян за півріччя. Видаткова частина планується в розмірі 38 006 572 грн., із яких видатки на основну діяльність становитимуть 87,4% – 31 927 800 грн. Видатки на адміністративно-господарську діяльність складуть 16,6% від надходжень, що відповідає Закону України «Про благодійну діяльність  та благодійні організації», і становитимуть 6 078 772 грн.

Також члени правління розглянули питання про визначення кращих лікарів, котрі надають медичну допомогу членам ЛК, та прийняття рішення про відзначення їхньої праці Дипломами та Почесними грамотами ЛК до професійного свята – Дня медичного працівника. Кандидатури до розгляду представила заввідділом аудиту та контролю якості ЛДП Раїса Володимирівна Артюх.

– Щороку до Дня медичного працівника ми проводимо в нашій області конкурс на визначення кращих лікарів, котрі надають медичну допомогу членам ЛК. Його метою є сприяння розвитку охорони здоров’я в області, вдосконалення медичної допомоги населенню, втілення нових форм діагностики та лікування, – сказала Раїса Володимирівна. – Згідно з тимчасовим положенням про конкурс участь у ньому можуть брати лікарі всіх клінічних спеціальностей. Серед критеріїв відбору – лікування в умовах цілодобового, денного, домашнього стаціонару та амбулаторно не менше ста членів ЛК, причому показник дотримання локальних клінічних протоколів лікування має становити не менше 95% та при відсутності обґрунтованих скарг. Цього року участь у конкурсі взяли 2 109 лікарів. Ми проаналізували їх роботу за період із першого травня 2017 по тридцяте квітня 2018 року – умовам конкурсу відповідає робота 464 із них.  IMG_8627

Учасники зібрання детально обговорили кандидатури й прийняли рішення за надання високоякісної медичної допомоги, відданість справі, досягнуті успіхи в роботі, високий рівень професіоналізму, активну громадську позицію, особистий внесок у розвиток і діяльність благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» та з нагоди Дня медичного працівника відзначити дипломами БО «Лікарняна каса Житомирської області»: травматолога обласної дитячої клінічної лікарні Ігоря Анатолійовича Жидецького, вертебролога КУ «Обласний медичний центр вертебрології та реабілітації» Житомирської міської ради Богдана Богдановича Марка, завідуючого відділенням анестезіології та інтенсивної терапії КУ «Центральна міська лікарня №2 міста Житомира» Василя Миколайовича Шутенка, кардіолога КУ «Центральна міська лікарня №2 міста Житомира» Олену Миколаївну Ревенко, гастроентеролога КУ «Центральна міська лікарня» Коростенської міської ради Тетяну Борисівну Микитчук, завідувача Броницькогутянської АЗПСМ КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району» Новоград-Волинської районної ради Олександра Володимировича Поліщука, завідувача Чуднівської АЗПСМ КУ «Чуднівський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Чуднівської районної ради Іоанну Русланівну Круглей, сімейного лікаря КЗ «Бердичівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмилу Миколаївну Дзюбу, завідувачку денного стаціонару КУ «Центральна міська лікарня №2 міста Житомира» Людмилу Анатоліївну Гаєвську.

IMG_8601Почесними грамотами ЛК прийнято рішення відзначити: інфекціоніста КУ «Центральна міська лікарня №1 міста Житомира» Тамілу Ігорівну Родзінську, терапевта КУ «Центральна міська лікарня» Коростенської міської ради Аллу Михайлівну Шевченко, завідуючу неврологічним відділенням КУ «Центральна міська лікарня» Коростенської міської ради Оксану Анатоліївну Білошицьку, завідуючого відділенням невідкладної (екстреної) медичної допомоги Любарської центральної районної лікарні Ярослава Леонідовича Рудницького, лікаря-отоларинголога КУ «Центральна міська лікарня» Коростенської міської ради Любов Володимирівну Існюк, реаніматолога обласного онкодиспансеру Олену Олександрівну Вишнякову, ревматолога обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського Олександра Васильовича Медведєва, завідуючу терапевтичним відділенням КУ «Центральна міська лікарня» Коростенської міської ради Наталію Володимирівну Войтюк, кардіолога Бердичівської центральної міської лікарні Геннадія Івановича Сінчука, завідуючу кардіологічним відділенням центральної районної лікарні Овруцької районної ради Тетяну Володимирівну Левківську, завідуючого відділенням анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії акушерського профілю КУ «Центральна міська лікарня №1 міста Житомира» Святослава Степановича Юхимчука, завідуючого урологічним відділенням КУ «Центральна міська лікарня» Коростенської міської ради Миколу Миколайовича Ходаківського, гематолога обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського Наталію Миколаївну Замятіну, завідуючу терапевтичним відділенням центральної районної лікарні Бердичівського району Ларису Василівну Каськевич, завідуючого неврологічним відділенням КУ «Олевська центральна лікарня» Олевської міської ради Юрія Євгенійовича Шевчука, невролога КУ «Центральна міська лікарня №1 міста Житомира» Людмилу Василівну Ільніцьку, сімейного лікаря КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Романівської районної ради» Поліну Трохимівну Ткачук, сімейного лікаря КЗ «Бердичівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмилу Анатоліївну Білу, лікаря-отоларинголога Черняхівського районного територіально-медичного об’єднання Юрія Вікторовича Клименка, сімейного лікаря КУ «Ємільчинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Аллу Михайлівну Карпюк, сімейного лікаря КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівської районної ради Оксану Вікторівну Палій, невролога КУ «Центральна міська лікарня №1 міста Житомира» Ларису Миколаївну Балицьку, сімейного лікаря КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Овруцької районної ради» Ірину Адамівну Поддубну, сімейного лікаря КЗ «Бердичівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмилу Василівну Ткачук, сімейного лікаря КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Коростенської міської ради» Наталію Олександрівну Дегтярьову, педіатра Бердичівської центральної міської лікарні Наталію Анатоліївну Тітову, сімейного лікаря КЗ «Бердичівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Руслана Васильовича Харитончика.

Згідно з тимчасовим положенням про конкурс із відзначення кращих лікарів, які надають медичну допомогу членам благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», лікарі, котрі за умовами конкурсу нагороджуються дипломом ЛК, отримують грошову премію в сумі 1 500 грн. Відзначені Почесними грамотами БО «Лікарняна каса Житомирської області» преміюються винагородою в сумі 600 грн.

– Медицина в усі часи – це, перш за все, професіоналізм, самовідданість, доброта, чесність і милосердя. Але життя не стоїть на місці – в сучасному конкурентному середовищі потрібно подвійно відповідати його високим вимогам. Без перебільшення, можна сказати, що виграє той, хто зможе гідно та вчасно виявити знання й найсильніші людські якості, – наголосив виконавчий директор БО «Лікарняна каса Житомирської області» Володимир Станіславович Мишківський. – Відрадно, що стільки лікарів змагаються за звання кращого, адже від їх співпраці з ЛК залежать і результати лікування. За попередні роки немало зроблено за напрямком поліпшення якості лікарського обслуговування населення. Сподіваємось, що конструктивний діалог між усіма учасниками цього процесу буде сприяти покращанню здоров’я мешканців області – членів Лікарняної каси.

– Важливість зусиль медичної спільноти для збереження здоров’я людей та майбутнього наступних поколінь неможливо переоцінити, – підсумував голова правління БО «Лікарняна каса Житомирської області» Валентин Дмитрович Парій. – Тож, розуміючи всю складність роботи медпрацівників у нинішніх умовах втілення процесів реформування, ми вважаємо за свій обов’язок співпрацювати з медичною спільнотою заради нашої спільної мети – покращання здоров’я людей, яке потребує не лише доступу до ефективних і сучасних методів лікування, а й щоденної підтримки в боротьбі з хворобами. Ми пишаємось цією співпрацею зі справжніми професіоналами сфери охорони здоров’я області й сподіваємось і надалі розширювати поле нашої взаємодії – щоб приносити максимальну користь населенню нашої області.

Також учасники зібрання розглянули питання про прийняття та поновлення громадян в БО «Лікарняна каса Житомирської області», про виключення громадян із ЛК, за якими виступив заступник виконавчого директора С.М.Грищук, інші питання. Після детального їх обговорення членами правління були прийняті відповідні рішення.

Крім того, члени правління заслухали інформацію про відкриття в ОКЛ імені О.Ф.Гербачевського нового сучасного інсультного центру з блоком інтенсивної терапії. В процесі обговорення завдань відділення та його співпраці з Лікарняною касою прийняли рішення щодо забезпечення пацієнтів відділення – членів ЛК – лікарським засобом «Актилізе», орієнтовна вартість якого складає близько 30 тис.грн. Учасники зібрання наголосили на тому, що це – важливий крок у співпраці лікувального закладу з БО «Лікарняна каса Житомирської області». Адже застосування даного лікарського засобу відповідає світовим стандартам лікування та надає пацієнтам можливість повернутись до повноцінного життя.

Read More

«Головне в нашій роботі – інтереси членів ЛК!»

http://likkasa.com.ua/?cat=47

Відбулось зібрання фахівців інформаційно-аналітичного відділу філій благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області».

Спеціаліст відділу О.Л.Криворучик та фахівець О.А.Постовік провели навчання учасників заходу з питань ведення бази членів ЛК.

Юрисконсульт С.А.Петрусь поінформував присутніх про внесення змін до посадової інструкції фахівця філії в частині завдань та обов’язків. Зі змінами, внесеними до колективного договору, ознайомила голова ради трудового колективу, завідувачка відділом маркетингу та фармацевтичного менеджменту О.А.Ольшанська.

Головним же питанням порядку денного зібрання було – про роботу філій упродовж 5 місяців 2018 року. IMG_8577Зі звітом виступила завідувачка інформаційно-аналітичного відділу Т.І.Афанаскіна, за словами якої, зокрема, станом на 1 червня 2018 року членами ЛК є 210 337 мешканців області. За звітний період до організації вступили 3 193 особи. Частка колективного вступу складає 17% – 536 осіб (загалом на 1 травня цього року в базі ЛК нараховується 1 069 підприємств), індивідуального – 83% (2 657 осіб). Найвищі показники вступу – в Коростишівському, Черняхівському, Новоград-Волинському, Овруцькому, Малинському, Хорошівському, Житомирському районах та в місті Коростені.

Також Т.І.Афанаскіна повідомила, що в базі Лікарняної каси нараховується 134 707 номерів мобільних телефонів, за якими були відправлені СМС-повідомлення (а за необхідності – й листи за адресами) з питань лікування, боржникам тощо (в результаті чого, зокрема, 3 351 особа сплатила борг на суму 3 300 047 грн.).IMG_8581

Поінформувала виступаюча про роботу за програмами «Турбота про батьків» та вступу до ЛК учасників АТО.

Так, за 5 місяців цього року за програмою «Турбота про батьків» до благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» вступили 3 особи. Загалом учасники цієї програми протягом 5 місяців 2018 року, сплативши 2 214 грн., обстежились та пролікувались на суму 2 404 грн.IMG_8567

За програмою вступу учасників АТО до Лікарняної каси вступили 140 осіб. За 5 місяців цією категорією населення сплачено 33 677 грн. Надана медична допомога 75 особам на суму 44 346 грн.

Виключено з ЛК за 5 місяців цього року 1 457 осіб. Поновлено 405 членів ЛК.

Виконавчий директор благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» В.С.Мишківський, зокрема, закликав фахівців інформаційно-аналітичного відділу філій ЛК до активної співпраці з лікарями-експертами філій у забезпеченні пацієнтів медикаментами за рахунок ЛК із доведеною дією, тобто згідно з протоколами лікування.IMG_8565

Крім того, обговорив із учасників зібрання кроки реформування галузі, які наразі здійснюються, та роль і місце ЛК в цьому процесі.IMG_8595

– Однозначно члени ЛК навіть в умовах започаткованих реформою змін перебувають у кращому становищі, ніж пацієнти, які розраховують лише на допомогу держави, – сказав Володимир Станіславович. – Досвід свідчить: на державне фінансування сподіватися можна, однак варто подбати і про інші джерела надходження коштів. Звісно, зміна системи фінансування та розподілу коштів може призвести до збільшення надходжень коштів до пацієнта, але сподіватися на 100% забезпечення не варто. Сьогодні всім очевидно, що держава ще тривалий час не зможе повністю забезпечити безоплатне надання всіх необхідних хворим послуг та лікарських засобів. Без додаткового фінансування та залучення додаткових позабюджетних коштів підвищити рівень медикаментозного забезпечення пацієнта неможливо. Закон дозволяє нам працювати в тому правовому полі, в якому ми працюємо. Тож не забуваймо, що головне в нашій роботі – інтереси пацієнтів, членів ЛК.

Read More

Результати діяльності БО «Муніципальна лікарняна каса м. Києва» в 2018 році

http://mlk.org.ua/about/news

Протягом 2017 року в медичних закладах міста Києва було проліковано за рахунок лікарняної каси 1056 осіб.
Загальна сума витрат на лікування хворих та допомога медичним закладам склала 1 560 850,58 гривень.
В тому числі благодійну допомогу медичним закладам у вигляді медикаментів та засобів медичного призначення було надано на суму понад 230 тис. грн.
Відшкодування за отримане лікування склало понад 140 тис. грн.
Витрати на господарську діяльність офісу склали 356 182гривні.
Основний напрямок роботи було спрямовано на покращання обслуговування учасників лікарняної каси, популяризації її діяльності, пошук нових шляхів удосконалення надання кваліфікованої, своєчасної та в повному обсязі медичної допомоги населенню України.
Виконавчий директор В.Д. Долот

Read More

Лікарняна каса Полтавщини. Допомога лікарням.

В травні цього року БО “Лікарняна каса Полтавщини” подарувала ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського електрокардіограф MIDAS 6/12.

Крім того – міській клінічній лікарні №2 м.Полтава 4 комплекти комп’ютерної техніки та 4 пульсоксиметра.

В червні 2018 року БО “Лікарняна каса Полтавщини” подарувала міській клінічній лікарні №1 м.Полтава електокардіограф Юкард -100 з пристроєм передачі сигналу.

Допомога лікарням продовжується.

Read More

Київська область: Попри збільшення суми щомісячних членських внесків “Лікарняної каси”, її членами стали ще понад сто осіб

В поліклініці Переяслав-Хмельницької ЦРЛ відбулася звітно-виборча конференція громадської організації “Лікарняна каса” за участю 152 делегатів. У роботі її також взяв участь головний лікар ЦРЛ Володимир Якименко. Головувала на засіданні заступник міського голови Валентина Губенко.

Насамперед присутні заслухали звіт голови правління Світлани Чирки про діяльність організації протягом останніх трьох років, а саме з того моменту, як Світлана Василівна прийняла організацію від Валентини Філоненко, яка понад 14 років успішно нею керувала.

За словами Світлани Чирки, із квітня 2015 року послугами ЛК скористалося понад 1800 осіб, серед яких 532 пенсіонери, 45 інвалідів та 168 безробітних. На їхнє лікування витрачено 1 млн 435 тис. грн. Зубне протезування за цей період отримали 320 осіб на суму понад 156 тис. грн. В обласних закладах пролікувалися 75 наших земляків на суму 107 тис. грн. За останні три роки на рахунок лікарняної каси надійшло 2 млн 204 тис. грн, а аптечний склад цієї організації поповнився медикаментами на суму 1 млн 361 тис. грн. Залишок коштів на рахунку ЛК станом на початок квітня ц.р. становить понад 10 тис. грн. На складі організації налічується понад 200 найменувань медикаментів на суму понад 26 тис. грн.

Наразі членами ЛК є 1600 осіб. Розмір щомісячних членських внесків – 50 грн. Нагадаємо, задля збільшення обсягу одноразової допомоги хворим на початку жовтня минулого року розмір внесків було збільшено на 20 грн.

– Мені приємно відзначити, що попри значне збільшення суми щомісячних членських внесків, із рядів нашої організації вийшло всього лише дев’ять осіб. Натомість за перший квартал поточного року аж 108 людей вступили до лав нашої організації.  Це означає, що лікарняна каса потрібна нашим землякам у скрутні хвилини їхнього життя, – наголосила Світлана Чирка.

Згідно з проведеним вибірковим аналізом, протягом останніх трьох років послугами лікарняної каси скористалося 17 працівників педуніверситету ім. Г. Сковороди. На їх лікування витрачено близько 19 тисяч грн. Більш як на 41 тисячу грн була надана меддопомога 34 працівникам дошкільних навчальних закладів, близько 70 тисяч грн витрачено на лікування 62 шкільних працівників, близько 138 тисяч гривень – на лікування 126 медпрацівників, а понад 213 тисяч гривень – на лікування 20 працівників виробничого управління комунального господарства.

Як зазначила Світлана Чирка останнім часом значно збільшилося число звернень членів ЛК, які страждають від хронічних хвороб, онкологічних захворювань, гострого порушення мозкового кровообігу та інфаркту міокарда. Нікому з них не було відмовлено у допомозі.

– Як член лікарняної каси висловлюю вдячність усім, хто докладає зусиль, щоб наша громадська організація працювала стабільно, планово, без порушень статуту, адже ви працюєте для людей, дбаєте про їхній соціальний захист. Це важлива, благородна і необхідна справа, – серед іншого сказала Валентина Губенко.

Добрі слова про роботу ЛК та усіх медпрацівників, які мають до неї безпосереднє відношення, сказала й директор міського будинку освіти Анелія Ковальська.

У свою чергу Світлана Чирка висловила вдячність головному лікарю ЦРЛ Володимиру Якименку та міській і районній владі за всебічну допомогу у вирішенні різноманітних організаційних питань.

Роботу ГО “Лікарняна каса” в загальному було оцінено на задовільно. Її головою було знову обрано Світлану Чирку, завідувачку відділення трансфузіології в Переяславі-Хмельницькому. Членами правління ЛК залишилися також ті, хто був до цього: Володимир Якименко, Валентина Філоненко, Раїса Голованова, Микола Гуща, Єлизавета Миздренко, Галина Гоцкало. Не змінився і склад ревізійної комісії. Також одноголосно її членами було обрано Лідію Малікову, Катерину Губань та Клару Колод.

Сплату членських внесків пенсіонери можуть здійснити у офісі ГО “Лікарняна каса”, який знаходиться у приміщенні колишнього денного стаціонару, що на території ЦРЛ, та у відділеннях “Приватбанку”. За довідками можна звертатися за тел. 3-43-99.

Олена МАТВІЄНКО

на фото: Під час звітно-виборчої конференції “Переяслав-Хмельницької лікарняної каси”

Read More

«ЛІКАРНЯНА КАСА ПОЛТАВЩИНИ» надала Лохвицькій ЦРЛ електрокардіограф

http://www.poltavalk.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=3815:likarnyana-kasa-poltavshchini-nadala-lokhvitskij-tsrl-elektrokardiograf&catid=170&Itemid=8

Організація яка ось уже 14 років працює на території області. Головна її мета – забезпечення членів ЛК лікарськими засобами, медикаментами, виробами медичного призначення та реактивами, діагностичного, консультативного обслуговування. 384 жителі району – члени організації. За період із 2004 по 2017 роки в Лохвицькій ЦРЛ було надано допомогу (сплачено за медикаменти, обстеження та лікування жителів району) власникам карток БО «Лікарняна каса Полтавщини» у сумі 1 млн. 33 тис. гривень на 5645 випадків.

Також за відповідний проміжок часу була надана благодійна допомога лікувальним закладом району (тонометри, ЕКГ апарат) на суму 31 643 грн. Наразі ця сума доповнилася ще 54 570 грн. за новий кардіограф, так конче необхідний кардіологічній
службі лікарні, адже в сучасному світі хвороби серця посідають одне з перших місць серед загальної кількості захворювань. А профілактика та вчасне виявлення симптомів – основа вдалого лікування пацієнтів.
«Лікарняна каса Полтавщини» сприяє розвитку галузі охорони здоров’я, покращенню якості лікувально-діагностичного процесу, вдосконаленню медичної допомоги жителям району та області. Чим більше людей стане членами організації, тим ефективнішою буде ця допомога, тим більше пацієнтів своїми зусиллями та внесками забезпечать собі медичне лікування в повному обсязі, адже члени лікарняної каси мають право на лікування не лише в лікарнях районів, де проживають, а й в усіх лікувально-профілактичних закладах Полтавщини, а також отримувати ургентну допомогу ще і в Житомирській, Рівненській, Херсонській, Харківській, Львівській областях та в містах Києві, Чернігові, Сумах, Маріуполі.
Тож подбаймо за своє здоров’я заздалегідь, щоб із упевненістю йти в майбутнє.

В. В. БУРЛЕЙ,
головний лікар Лохвицької ЦРЛ

Read More

З НАШОЇ ПОШТИ

Газета “Пульс” – №23 від 07.06.2018 року

Добрий день, шановна редакціє газети «Пульс»!

Я, Пінькевич Ірина Миколаївна з Бердичева, пишу вам, аби сказати гарні слова на адресу медпрацівників, професіоналізму й доброму ставленню котрих завдячує життям рідна мені людина.

Нещодавно сталась у нашій сім’ї біда – раптово й тяжко захворів мій чоловік. Хвороба була дуже важка – лікарі тоді сказали, що з такою стикаються нечасто. Тож потрапив він до реанімаційного відділення Бердичівської ЦМЛ. Два тижні був підключений до апарата штучного дихання – у нього відмовили легені, дихати не міг. І наскільки приємно було бачити, як усі – лікарі, медсестри відділення – піклувались про нього. Немов одна дружна сім’я підтримували його щодня й щохвилини. Догляд такий був – найвищого рівня. Я за це дякую від усієї душі – слів не вистачить, щоб висловити щиру вдячність колективу відділення, яким керує вмілий організатор своєї справи, лікар від Бога Тарахтелюк Ірина Павлівна – за надзвичайну людяність, велике співчуття й, звісно, високого рівня професійну майстерність.

А ще хочу подякувати благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області» та лікарю-експерту її філії в Бердичеві Матієць Лілії Адамівні. Повірте, без допомоги ЛК ми не змогли б фінансово осилити настільки дороговартісне лікування. Адже я – медпрацівник із мінімальною зарплатою, чоловік працює майстром в училищі. Тобто ми не маємо змоги зібрати великі кошти. А Лікарняна відгукнулась – прийшла на допомогу й надала всі необхідні медикаменти (серед них – і за досить високою ціною, до того ж – як вітчизняного, так і закордонного виробництва), вироби медичного призначення. Ми взагалі всією сім’єю перебуваємо в ЛК, задоволені її підтримкою – от і цього разу вона не залишила нас у біді.

Також дякую всім добрим людям, котрі прийшля нам на допомогу – родичам, друзям, однокласникам, знайомим. Боже, та чужі люди «скидались» – кожен своєю копієчкою. Й ми завдяки людям і Божій допомозі «витягнули» мого чоловіка – зараз уже його перевели в неврологічне відділення для реабілітації. Тож надзвичайна вдячність і низький уклін усім, бо самі ми не справились би. Таке у нас було в житті й такі нам трапились на шляху люди. Дай, Боже, усім вам здоров’я!

Зі щирою повагою до рятівників

та за дорученням усієї нашої родини –

Пінькевич Ірина Миколаївна,

м. Бердичів.

http://likkasa.com.ua/?cat=47

Read More
Login