Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

September, 2013

Шановні працівники фармацевтичної галузі!

Щирі вітання з професійним святом — Днем фармацевтичного працівника!

Бажаю всім, хто присвятив своє життя служінню ідеалам добра та людяності, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у такій важливій праці. Ваш професіоналізм, вміння знаходити оптимальні рішення повертають людям здоров’я, додають впевненості у власних силах та віри в життя.

Нехай щастям і любов’ю наповнюється кожен Ваш день, а праця на благо людей приносить задоволення і радість. Нових ідей і перемог, надійних партнерів і вірних друзів, процвітання, удачі і добробуту вам та вашим родинам.

З повагою, голова правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників лікарняних кас України», д. мед. н., професор, академік Академії наук вищої освіти України, заслужений лікар України Валентин Дмитрович Парій.

Read More

Від щирого серця вітаємо Правління, виконавчу дирекцію, всіх членів благодійної організації “Лікарняна каса Полтавщини” з 10-річчям діяльності!

Мені приємно відзначити те, що Ваш колектив завжди енергійно діяв і діє на висоті, важко уявити сьогодення без вашого свідомого служіння своєму професійному, громадянському і моральному обов’язку.
В цей святковий день бажаю, щоб мудрість, витримка і досвід допомогли Вам у вирішенні поставлених завдань та здійсненні задуманих планів на благо процвітання Вашої організації. Зичу від усієї душі вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, професійної впевненості і нових звершень!

З повагою, голова правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників лікарняних кас України», д. мед. н., професор, академік Академії наук вищої освіти України, заслужений лікар України Валентин Дмитрович Парій.

Read More

Чорнобильців, афганців та породіль запрошують до «Муніципальної лікарняної каси»

Внески за них заплатить міський бюджет. Нині в цій благодійній організації – вже майже 18 тисяч киян. Як вона працює на практиці, показали Київській міській клінічній лікарні №1.

Наталя Питель,  журналіст:

– Платиш щомісяця 30 гривень і не думаєш про біганину по аптеках і ціну на медикаменти. Володимир торік вступив до лікарняної каси. За цей час уже вдруге у стаціонарі з хворобою очей. Каже, щойно поступив у палату – всі необхідні препарати на курс йому принесли.

Володимир Московчук, член Муніципальної лікарняної каси:

– 360 гривень за рік, я вважаю, можуть сплатити навіть бідні люди заради свого здоров’я. А одержати послуги до 3 тисяч.

Таким чином, чоловік заощадив 900 гривень тільки на одному перебуванні у стаціонарі – лікарняна каса заплатила все за нього.

Ігор Чермак, головний лікар КМКЛ №1:

– За нашим підрахунком, середня вартість лікування пацієнта складає 1264 гривні. Це за два роки статистична цифра. Ліків на цю суму середньо вистачає на лікування даного захворювання.

До послуг каси входить оплата ліків, обстеження, операційних матеріалів та засобів медичного призначення. Всі медикаменти призначають за формулярами та протоколами лікування хвороб, затвердженими МОЗом. Покривають витрати здебільшого на системні хронічні захворювання. Однак був випадок, коли на одного пацієнта каса виділила 21 тисячу гривень.

Володимир Долот,  виконавчий директор БО “Муніципальна лікарняна каса”:

– У разі виникнення ситуації, коли ми мусимо вийти за межі формуляра, заклад охорони здоров’я зв’язується з нами і говорить, що нам для цього хворого потрібно. Ми узгоджуємо позиції і надаємо ці ліки незалежно від того,  чи є вони у формулярі.

Усі переваги каси можуть відчути скоро афганці, чорнобильці і породіллі. Адміністрація запропонує Київраді підтримати проект, за яким внески за них платитиме місто. Це одразу приблизно 80 тисяч киян, тож для бюджету один член благодійної організації на місяць коштуватиме 17 гривень. Однак ці кошти йтимуть тільки на перебування у стаціонарах. На відміну від тих, хто вносить гроші сам. На цих категоріях систему відпрацюють, можливо, навіть цьогоріч, щоби наступного розширити її на більшу кількість киян.

Олександр Попов,  голова КМДА:

– Ми можемо перейти на новий етап – запропонувати усім пенсіонерам, працівникам комунальних підприємств і бюджетної сфери Києва вступити у цю програму. Якщо ми порахуємо, до мільйона киян можуть бути учасниками “Муніципальної лікарняної каси”.

Проведе Київ і переговори з приватними страховиками. Якщо вони запропонують за свої послуги прийнятну ціну, участь у проекті запропонують і їм.

Наталя Питель, Юрій Росохай, телеканал «Київ».

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9hK8warpYFM

Read More

Проект «Муніципальна лікарняна каса» презентували організаціям воїнів-інтернаціоналістів

http://www.youtube.com/watch?v=frmccgNFV6I

Read More
Login