Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

September, 2020

Сумна звістка

26 вересня пішов із життя один із засновників ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України», голова правління благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини», заслужений лікар України Леонід Федорович Куроєдов.

Майже 50 років свого життя він віддав служінню людям, захисту їх здоров’я, був на передовій в боротьбі за покращення медичної галузі. Завжди в авангарді усіх медичних новинок, запроваджував та втілював інформаційні технології в охороні здоров’я.

Як ініціатор та засновник БО «Лікарняна каса Полтавщини» він був натхненником та керманичем в усіх досягненнях по запровадженню найбільшого соціального проекту допомоги України та мешканцям Полтавської області зокрема. Завдячуючи його величезному професійному досвіду та бажанню завжди допомагати людям за 17 років роботи організації понад 250 тисяч випадків допомоги було надано жителям Полтавської області.

Зупинилося серце Людини, Професіонала, Наставника, Друга.

Правління та виконавча дирекція ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України» висловлюють глибоке співчуття сім’ї та близьким Леоніда Федоровича.

Світла пам’ять про нього назавжди збережеться у наших серцях…

Read More

Шановні працівники фармацевтичної галузі!

Прийміть найщиріші вітання з чудовим професійним святом – Днем фармацевтичного працівника!

Це свято — знак високої поваги до людей, які працюють у галузі, данина їхній самовідданій праці. Ваша робота потребує не тільки глибоких фахових знань та вимагає високого рівня професіоналізму, відповідальності, а й великого серця, душевної теплоти, витримки, співчуття та чуйності. Завдяки вашій професійній майстерності та самовідданості, ентузіазму та творчій насназі галузь фармації завжди була та залишається на належному рівні.

Тож цього святкового дня сердечно зичимо вам, вашим сім’ям та близьким міцного здоров’я, щастя, добра та благополуччя, а вдячність та шана народу нехай і надалі надихають вас на подальші успіхи та професійні здобутки!

З повагою – правління та виконавча дирекція ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України».

Read More

Допомога продовжується!

Нещодавно відбулась зустріч виконавчого директора БО «Лікарняна каса Полтавщини» Віталія Шевченка з колективом КП «2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради». Він розповів лікарям про спільну роботу ЛК з лікарнею, умови перебування в ЛК, фармацевтичний формуляр, почув про необхідність у медичному обладнанні в різних відділеннях.

За тиждень обладнання приїхало до Полтави. Директор комунального підприємства Євген Володимирович Іщейкін прийняв благодійну допомогу для закладу: апарат для УВЧ-терапії УВЧ-80-3 “Ундатерм”; апарат для місцевої дарсонвалізації «Корона-С»; прилад низькочастотної електротерапії “Радиус-01”; монітор пацієнта STAR8000Н з модулем СО2; електрокардіограф ЮКАРД 100 з пристроєм приймання/передавання. Загальна сума допомоги 247 тисяч грн.

БО «Лікарняна каса Полтавщини» плідно співпрацює з закладом із початку роботи організації. За 17 років лікарня надавала допомогу членам організації більше 12 тисяч разів, ЛК сплатила за ліки для лікування на суму понад 6 млн. грн. 138 працівників медичного закладу є власниками картки БО «Лікарняна каса Полтавщини». Вони, при необхідності, отримують медикаментозне забезпечення за рахунок БО «Лікарняна каса Полтавщини» в лікувальних закладах Полтавської області та за межами області при загостренні хронічної хвороби, гострих та невідкладних станах. БО “Лікарняна каса Полтавщини” допомагає лікарням надавати повноцінну медикаментозну допомогу.

Read More

Лікарняна каса продовжує співфінансування лікування пацієнтів – у тому числі й із ускладненнями від COVID-19

Від початку пандемії COVID-19 123 члени БО “Лікарняна каса Житомирської області” отримали медикаменти за рахунок ЛК для лікування ускладнень від коронавірсуної інфекції в умовах стаціонарів медичних закладів області.

Адже у медичних закладах зараз досить непростий час для забезпечення пацієнтів ліками, тож Лікарняна каса продовжує співфінансування лікування пацієнтів – у тому числі й із ускладненнями від COVID-19.

БО “Лікарняна каса Житомирської області” залишається надійним помічником для мешканців та медичних закладів області, працюючи для того, щоб урятувати життя людей та зберегти їхнє здоров’я!

Read More
Login