Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

February, 2021

«Лікарняна каса жодного разу не підвела!»

Саме так скажу всім, хто читає зараз мій лист. Хто перебуває в благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області». Хто лише збирається долучитись до ЛК. Хто все ще, можливо, сумнівається в своїх намірах або ж у доцільності свого перебування в організації.

Так-от скажу: сумніватись не варто. Я, наприклад, більше 10 років користуюсь допомогою Лікарняної каси. Коли народився син – і його долучила. Й за всі ці роки ЛК жодного разу не підвела. Це при тому, що я – астматик, тож за медичною допомогою доводиться звертатись досить часто. Коли з дитиною звертаємось до лікарів – ЛК також допомагає завжди.

Головне – знати й розуміти, що медикаменти Лікарняна каса надає виключно ті, які передбачені протоколами лікування. І якщо раптом лікар про ці протоколи забуває, то нагадати йому про них. Не варто соромитись – адже це наші з вами гроші. Тому даремно дехто нарікає на ЛК! Просто треба трохи цікавитись – що ви, як члени ЛК маєте право отримати за рахунок організації. Наприклад – знайти в інтернеті сайт БО «Лікарняна каса Житомирської області» (адже це дуже легко!) й переглянути всю розміщену там інформацію. Повірте мені, багато хто з вас здивується, побачивши, скільки медикаментів надає ЛК. І це правда – говорю всім зі власного досвіду! Адже Лікарняна каса забезпечила мене препаратами та виробами медичного призначення при проведенні двох операцій. При підозрі на COVID-19 також за рахунок ЛК здійснені лабораторні обстеження та рентген. При стаціонарному лікуванні інших захворювань мене також забезпечувала медикаментами Лікарняна каса. Й це не через якісь так звані особисті знайомства – в моєму оточенні немає нікого, хто працював би в ЛК. Я просто перебуваю в організації. Й покидати її не збираюсь!

Тож дякую ЛК за багаторічну допомогу й щиро бажаю процвітання!

З повагою – Марина Бондарчук, місто Житомир (подяка надіслана через соцмережу Facebook).

Read More

Нам пишуть у соцмережах

Добрий день, шановні працівники БО «Лікарняна каса Житомирської області» й усі користувачі соцмережі Facebook.

Хочу поділитись враженнями від Лікарняної каси, які отримує не лише наша родина, коли ми звертаємось до організації за допомогою, а й мешканці інших областей – коли дізнаються про вже кількадесятилітнє її снування та активну й успішну діяльність.

Так розпорядилась доля, що ми неодноразово змушені їздити з дитиною на лікування до міста Харкова. Ну, й спілкуємось там на місці в стаціонарному відділенні одного з провідних Всеукраїнських медичних закладів із пацієнтами, котрі приїжджають також із інших міст. Часу проводимо там достатньо, тож розказуємо, що, мовляв, так-і-так – у нас на Житомирщині діє благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області», яка за 60 гривень щомісячного добровільного пожертвування й 25 гривень пожертвування за дитину надає допомоги медикаментами на 21 600 гривень за рік. І таки ж надає! Нам довелось у цьому переконатись – і не раз! Розповідаємо, що тому, хто перебуває в Лікарняній касі, вона «покриває» майже всі витрати на медикаменти, обстеження тощо. Люди в шоці! Кажуть: «А що – ще таке є?» І таки ж є! Чому ж приховувати?

Тож ми дякуємо нашій Лікарняній касі – за допомогу в лікуванні дитини. Жодного разу нам не відмовили – ми оформлювали клопотання на лікування в іншій області й спокійно їхали до Харкова. А після повернення писали заяву на повернення коштів й отримували компенсацію за витрачені гроші.

Будьте здорові, дорогі працівники Лікарняної каси – й ви, й ваші рідні. А надалі вам бажаю – так тримати! Успіху, довголіття й процвітання!

З повагою – Олександр Васильчук, м. Житомир (подяка надіслана через соцмережу Facebook 04.02.2021 р.)

Read More
Login