Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

May, 2024

Вічна пам’ять та шана нашому колезі, другу та справжньому професіоналу своєї справи – Торбасу Олександру Михайловичу.

    З глибоким сумом сповіщаємо про передчасну смерть нашого колеги та друга Торбаса Олександра Михайловича, директора департаменту охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації, члена правління “Лікарняної каси Житомирської області”.

          Олександр Михайлович присвятив своє життя служінню людям та розвитку медицини в нашому регіоні. Його професіоналізм, відданість справі та невичерпна енергія були прикладом для всіх нас. Він був не просто керівником, а справжнім лідером і наставником, який своїми діями надихав колег та однодумців.

          Завдяки його зусиллям та наполегливій праці система охорони здоров’я Житомирщини зазнала значних позитивних змін. Олександр Михайлович докладав максимум зусиль для покращення якості медичних послуг, забезпечення лікарень сучасним обладнанням та створення гідних умов праці для медичних працівників.

          Як член правління “Лікарняної каси Житомирської області”, Олександр Михайлович активно сприяв розвитку та зміцненню нашої організації. Його мудрі поради, стратегічне бачення та щире прагнення допомагати людям були неоціненним внеском у нашу спільну справу.

          Світла пам’ять про Олександра Михайловича назавжди залишиться в серцях тих, хто мав честь працювати з ним пліч-о-пліч. Його раптовий відхід – це непоправна втрата для всієї медичної спільноти Житомирщини.

          Ми висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Олександра Михайловича. Нехай Господь дарує їм сили пережити цей важкий час втрати.

          Вічна пам’ять та шана нашому колезі, другу та справжньому професіоналу своєї справи – Торбасу Олександру Михайловичу.

         З глибокою скорботою,

         Члени правління, співробітники виконавчих дирекцій

ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України» та

Благодійної організації “Лікарняна каса Житомирської області”

На зображенні може бути: 1 особа
Read More
Login