Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

Схема роботи ЛК

Примірна структура організації ЛК

1122

Автоматизована система управління ЛК

321

Основні заходи розвитку ЛК

Управління персоналом

В цілому робота ЛК значною мірою визначається якістю і мотивацією персоналу. Критичні завдання управління в процесі набору штату наступні:

  • підбір штату
  • підготовка і розвиток кадрів
  • укладання контрактів на роботу із відповідною категорією оплати
  • введення принципів і критеріїв для просування по службі
  • організація виплати зарплатні і вирахування внесків на соціальне забезпечення і податків; організація персоналу на предмет відпусток, відсутності через хворобу і т.д.

Фінансове управління

Завдання фінансового управління полягає в тому, щоб зберігати баланс у фінансовому плані ЛК, що включає підтримку адекватного оперативного резерву, щоб покривати непередбачені короткострокові ризики.

Частиною фінансового управління також є прогнозування витрат і надходжень (заробітна плата штату, устаткування і т.д.). ЛК повинен дотримуватися тенденцій щодо доступних ресурсів і витрат.

Планування

Планування – невід’ємна частина управління в ЛК. Конкретні задачі планування наводимо нижче:

  • щорічне планування бюджету (прогнозування витрат і надходжень)
  • планування інфраструктури (щоб забезпечувати відповідні медичні послуги)
  • планування медичних заходів і програм (щоб виконувати завдання, такі, наприклад, як профілактична медицина і т.д.)

Бухгалтерський облік

Належний облік – дуже важливий аспект. Облік і часте звітування складають основу планування, ефективного адміністрування і стримування витрат. Система обліку повинна давати чітку картину усіх фінансових потоків у ЛК.

Комп’ютеризовані інформаційні системи

Загальна ефективність роботи ЛК може бути збільшена за допомогою комп’ютеризованих інформаційних систем. Використання комп’ютерів може допомоги досягати наступних цілей:

  • сучасна інформація щодо використання послуг постачальників
  • запобігання шахрайству
  • стандартизація адміністративних процедур
  • спрощення збору централізованої і децентралізованої інформації відносно прав, отриманих пільг й історії вимог
  • підготовка статистичної інформації

Комп’ютеризація вносить більшу ясність і дає більш корисну базу даних для адміністративних цілей. Щоб повністю використовувати переваги комп’ютеризованої системи, важливо гарантувати, що зібрані усі необхідні дані.

Ті ЛК, що використовують інформаційні технології, досягають більшої прозорості, якості й ефективності медичних послуг. Робота, ефективність і показники якості продемонструють результати удосконалення.

Стандартизація адміністративних процедур

ЛК повинен використовувати числа й показники ефективності для планування і контролю. Тому план роботи ЛК має бути стандартизованим і включати щомісячні дані й аналіз показників, оцінку використання медичних закладів.

Моніторинг

Стандартів якості

Якість має багато вимірів, і її важко визначити. Однак, узагальнюючи, це стосується стилю надання послуг, який гарантує, що медичні послуги надаються згідно відповідного стандарту. Результати процесу стосуються методу лікування. Ключовий результат процесу, таким чином, пов’язаний з організацією доброї клінічної практики і протоколів лікування. Де це можливо, вони повинні ґрунтуватися на свідченнях ефективності, хоча важливість клінічних суджень також широко визнається. Цінність протоколів у тому, що вони допомагають визначати шляхи направлень у системі охорони здоров’я. Це гарантує, що постачальник працюватиме на рівні відповідних стандартів (якості).

Внутрішній моніторинг

Важливо встановити внутрішні процедури моніторингу для ЛК. Внутрішній моніторинг – задача ЛК. Він стосується усіх питань, пов’язаних із внутрішнім управлінням лікувально-діагностичним процесом, таких як аналіз адміністративних витрат, відносини між витратами та надходженнями й організація діяльності, а також підготовка пропозицій, що поліпшують роботу. Внутрішній моніторинг повинен бути завданням кваліфікованого внутрішнього аудитора. Внутрішній моніторинг також пов’язаний із наданням і використанням медичних послуг.

Детальний внутрішній моніторинг необхідний стосовно:

  • запровадження політики ЛК в сфері охорони здоров’я
  • фінансового контролю і обліку
  • рахунків і ваучерів
  • вимог щодо захисту даних
  • документації і звітності



Вічна пам’ять та шана нашому колезі, другу та справжньому професіоналу своєї справи – Торбасу Олександру Михайловичу.

    З глибоким сумом сповіщаємо про передчасну смерть нашого колеги та друга Торбаса Олександра Михайловича, директора департаменту охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації, члена правління “Лікарняної каси Житомирської області”.           Олександр Михайлович присвятив своє життя служінню людям та розвитку медицини в нашому регіоні. Його професіоналізм, відданість справі та невичерпна енергія були прикладом […]

Детальніше
Читати блог »

У реабілітації поранених воїнів допомагають німецькі партнери

Днями в обласній клінічній лікарні імені М. Скліфосовського розвантажили ще один великий автофургон із благодійною допомогою з Німеччини. Він надійшов у ...

2023. Допомога Кременчуцькому обласному клінічному шпиталю для ветеранів війни

До Кременчуцького обласного клінічного шпиталя для ветеранів війни БО "Лікарняна каса Полтавщини" передала благодійну допомогу: напівавтоматичний сечовий аналізатор, тест-смужки, аналізатор добового АТ ...

Login