Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

January, 2019

Найкращі лікарі співпрацюють із Лікарняною касою

З одним із них сьогодні наша зустріч. Завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії КУ «Центральна міська лікарня №2 міста Житомира» Василь Миколайович Шутенко минулоріч за надання високоякісної медичної допомоги, відданість справі, досягнуті успіхи в роботі, високий рівень професіоналізму, активну громадську позицію, особистий внесок у розвиток і діяльність благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» та з нагоди Дня медичного працівника був відзначений дипломом БО «Лікарняна каса Житомирської області».

– З Лікарняною касою співпрацюю давно – відколи в 2004 році  прийшов працювати в Житомирську область. ЛК на той час вже активно діяла. Й саме з того періоду практично щодня через мої руки, як мовиться, проходить багато пацієнтів, обстеження та лікування котрих забезпечується за рахунок благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області». В середньому це фактично кожен десятий пацієнт.

Мені, як практичному лікарю, комфортно співпрацювати з ЛК. Адже, безперечно, велика кількість пацієнтів, котрі поступають у лікарню й наше відділення, зокрема – у важкому стані й потребують досить-таки дороговартісного лікування. Ті ж із них, хто перебуває в Лікарняній касі, забезпечується лікуванням за її рахунок – відтак мають більший шанс повністю одужати й піти з лікарні здоровими.

Зауважу на тому, що середньостатистичному, скажемо так, пацієнту відділення (тобто котрий не перебуває в Лікарняній касі) лікування «обходиться» в досить чималеньку суму. Адже застосовуються дуже дороговартісні антибіотики, які якраз і передбачені вже згадуваними протоколами лікування. Ми підраховували якось свого часу: щоб вилікувати панкреатит або важку пневмонію, витрати лише за один день сягають до п’яти тисяч гривень. І саме члени Лікарняної каси отримують ці медикаменти за її рахунок. Чи змогла б переважна більшість цієї категорії населення нашої області подолати такі суми на лікування самотужки? Дуже спірне питання.

– А Ви особисто перебуваєте в Лікарняній касі?

– Так, і я, й моя родина – ми вступили до ЛК в 2005 році. Хоча її допомогою користуюсь украй нечасто, проте «перестрахуватись», як мовиться, варто. Тим паче, що маю двох діток – одну дитину у вісім місяців оперували й усе необхідне для операції було забезпечене за рахунок Лікарняної каси.

Тож чи порадив би вступати до ЛК? Я не порадив би – я настійно рекомендую! На жаль, ліки зараз дуже дорогі, держава ж забезпечити їх поки що не може. Тож ота сума щомісячного добровільного пожертвування в 60 гривень (наразі вартість лише кількох буханок хліба) – це небагато в порівнянні з ціною самого життя. Й коли до нас поступають пацієнти – члени Лікарняної каси – вони це, повірте, відчувають повною мірою.

Read More

Представники БО «Лікарняна каса Житомирської області» проводять зустрічі з колективами організацій, підприємств, установ області

Ці зібрання відбуваються з метою інформування населення про роботу Лікарняної каси, переваги перебування в організації – забезпечення членів ЛК медикаментами, виробами медичного призначення та реактивами, діагностичного, консультативного  обслуговування в стаціонарі, в умовах денного стаціонару, стаціонару вдома, в амбулаторних умовах лікувальних закладів Житомирської області та – при потребі – за її межами.

Під час зустрічей їх учасники мають можливість отримати детальні відповіді на свої питання стосовно обстежень та лікування за рахунок Лікарняної каси. Так, наприклад, колективи КП «Житомирводоканал», житомирських дитячих навчальних закладів №37, 56, 57 та багатьох інших цікавились, зокрема, чи є якісь обмеження щодо медикаментозного забезпечення членів ЛК.

Отже нагадуємо, що, згідно з положенням «Про порядок використання добровільних пожертвувань до благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» http://likkasa.com.ua/?p=284, процес лікування, який забезпечується за рахунок ЛК, включає в себе терапію основного захворювання, його ускладнень і супутньої патології, якщо вона впливає на перебіг основного, терміном до 9 днів. Продовження лікування за рахунок ЛК понад  9 днів (але не більше 18 днів) можливе в умовах цілодобового стаціонару при важкому стані пацієнта за рішенням консиліуму лікарів та участю лікаря-експерта ЛК. Повторні випадки забезпечення за рахунок ЛК медикаментами та виробами медичного призначення в разі госпіталізації з приводу одного і того ж захворювання здійснюються через 30 днів після закінчення попереднього лікування.

Медикаментами та виробами медичного призначення члени ЛК забезпечуються згідно з затвердженими Міністерством охорони здоров’я України уніфікованими протоколами надання медичної допомоги..

Якщо особа, яка перебуває в Лікарняній касі, потрапляє до лікувального закладу, їй необхідно пред’явити посвідчення члена ЛК. В лікувальному закладі є запас необхідних медикаментів, реактивів, виробів медичного призначення, отриманих від ЛК. Медичними працівниками забезпечується надходження їх до пацієнта. При амбулаторно-поліклінічному  лікуванні член ЛК отримує ліки в поліклініці чи аптеці за місцем проживання, при лікуванні в цілодобовому стаціонарі – безпосередньо у відділенні. Після закінчення курсу лікування член ЛК має підтвердити факт отримання ліків підписом у листі призначень.

Протягом 2018 року лікувально-профілактичні заклади області отримали від БО «Лікарняна каса Житомирської області» медичних препаратів, реактивів та виробів медичного призначення на суму 45,3 мільйонів гривень.

Можливість отримувати допомогу за рахунок ЛК настає через три календарних місяці з моменту вступу до організації (моментом вступу вважається дата надходження добровільних пожертвувань на рахунок ЛК), за умови, що на момент призначення обстеження, лікування внесено всю суму добровільних пожертвувань за період перебування в організації (без урахування поточного місяця). Загалом упродовж року в закладах охорони здоров’я Житомирської області медична допомога за рахунок ЛК надана в 495 642 випадках.

Read More

БО “Лікарняна каса Полтавщини” – перезавантаження!

Відбувся переїзд благодійної організації “Лікарняна каса Полтавщини” в нове приміщення.

Організація знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Ціолковського, будинок 33.

Контактні телефони: 050-363-74-56, 098-163-74-56, (0532)-63-74-56.

Дякуємо всім власникам картки ЛК та медичним працівникам за підтримку та розуміння.

Організація працює в штатному режимі: з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00, обідня перерва з 12-00 до 13-00, субота та неділя – вихідні дні.

Щомісячний благодійний внесок до організації на 2019 рік залишається без змін – 50 грн.

Організація продовжує забезпечувати допомогу лікарням та власникам картки ЛК при гострих, невідкладних станах і загостренні хронічних хвороб.

Організація проводить співоплату за лікарські засоби та вироби медичного призначення для їх введення, які необхідні для надання медичної послуги власнику картки ЛК у відповідності до протоколів лікування, фармацевтичного формуляру та відсутні в лікарні за бюджетні кошти.

З 2020 року, коли буде повністю запроваджено медичну реформу на вторинному, третинному рівні та озвучено гарантований медичний пакет за кошти НСЗУ, у жителів України буде вибір – при лікуванні проводити співоплату за ліки, які не входять в пакет, за власні кошти, або придбавати поліс добровільного медичного страхування, або отримувати допомогу від громадських чи благодійних організацій взаємодопомоги – лікарняних кас.

У лікарняних кас багато переваг перед страховими компаніями:

  1. Внески до лікарняних кас в кілька разів менші за вартість полісу медичного страхування.
  2. За механізмом лікарняних кас – “кошти йдуть за пацієнтом” – допомога лікарням проводиться авансовано та не має значення, в яку лікарню області потрапила людина. Заклади охорони здоров’я мають можливість замовити необхідні для кожного відділення групи медикаментів та очікувати поступлення власників картки ЛК. Власникам картки ЛК не потрібно купляти ліки за власні кошти – їх забезпечує лікарня, а сплачує за них лікарняна каса.

При добровільному медичному страхуванні – пацієнт самостійно купляє ліки, а потім страхова компанія проводить йому компенсацію. Це не зовсім зручно, особливо, коли відсутня велика сума грошей на ліки, нічний час та й стан не завжди дозволяє самостійно шукати аптеку.

  1. Страхові компанії – прибуткові організації, мета яких прибуток. Лікарняні каси – неприбуткові організації, мета яких допомога лікарням та пацієнтам. На утримання лікарняні каси можуть використовувати, у відповідності до законів України, до 20% поступлень. Страхові компанії на своє утримання використовують значно більше від 20% поступлень.
  2. Страхові компанії заключають договори в основному з працездатним населенням до 65 років. Лікарняні каси допомагають людям любого віку, особливо людям старшого віку, адже вони більше потребують допомоги.
  3. В страхових компаніях діють різні програми: поліклініка, швидка допомога, амбулаторна допомога, стаціонарна допомога та інші. На кожну з цих програм потрібно мати окремий поліс медичного страхування, або універсальний на всі випадки – найбільш вартісний. Лікарняні каси допомагають при всіх випадках допомоги і річна сума внесків значно менша любого вузькопрофільного полісу в страховій компанії.

Запрошуємо всіх жителів Полтавської області приєднатися до організації.

На сайті можна ознайомитися з умовами організації та роздрукувати бланки заяв.

Виконавча дирекція БО «Лікарняна каса Полтавщини».

Read More

Завдяки БО «Лікарняна каса Житомирської області» хворі на сечокам’яну хворобу мають унікальну можливість отримати високотехнологічну медичну допомогу

Вже понад 5 років – із вересня 2013 року – в консультативно-діагностичній поліклініці обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського для надання сучасної високоякісної медичної допомоги хворим на сечокам’яну хворобу функціонує кабінет дистанційної літотрипсії. Обладнання для нього придбала благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області».

http://likkasa.com.ua/?p=13363

– За цей час проведено близько 2 тисяч лікувальних сеансів, проліковано близько тисячі пацієнтів, – розповідає лікар-уролог кабінету Ігор Олексійович Драгомир. – Слід зазначити, що сечокам’яна хвороба досить розповсюджена в Україні – нею страждають до 3% усього населення. В Житомирській області, зокрема, на обліку з приводу даного захворювання перебувають близько 6 тисяч осіб. Щороку ця патологія вперше діагностується в майже півтори тисячі мешканців нашої області.

Наявність каменів у сечових шляхах, зазвичай, потребує застосування активних методів лікування, основним із яких наразі є дистанційна ударно-хвильова літотрипсія. Установка для подрібнення каменів у сечових шляхах (дистанційний літотриптор), яку придбала для нас Лікарняна каса, є однією з найкращих та високоефективних моделей. Це – обладнання виробництва німецького концерну «Dornier», який був, власне кажучи, «піонером» у створенні такого обладнання.

Хочу наголосити, що дистанційна літотрипсія, як метод лікування, характеризується низкою переваг, а саме:

– висока ефективність дозволяє ліквідувати до 90% усіх конкрементів у сечових шляхах;

– безпечність (рівень розвитку ускладнень дуже низький);

– відсутність необхідності застосування наркозу та прямого проникнення в організм людини хірургічними інструментами. Руйнування каменів відбувається завдяки точковонаправленої електромагнітної хвилі.

Також серед переваг можна відзначити можливість проведення лікування в більшості випадків в амбулаторному режимі (тобто без необхідності госпіталізації в лікувальний заклад) – в умовах спеціально створеного денного стаціонару поліклініки обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського.

Й нарешті – не менш важливий фактор – доступність цього методу лікування. Особливо – для тих пацієнтів, котрі перебувають в благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області». Так, для цієї категорії пацієнтів лікування методом дистанційної літотрипсії в нашому закладі безкоштовне. Тобто – здійснюється за рахунок тих щомісячних добровільних пожертвувань, які передбачені умовами перебування в Лікарняній касі. Причому кількість необхідних сеансів за рахунок Лікарняної каси необмежена. До того ж – ЛК здійснює необхідне медикаментозне забезпечення кожного сеансу.

Ті ж пацієнти, котрі не перебувають у Лікарняній касі, звісно, також можуть отримувати лікування даним методом, але – попередньо сплативши на рахунок БО «Лікарняна каса Житомирської області» добровільні пожертвування, які використовуються на утримання, ремонт, технічний супровід обладнання, забезпечення пацієнтів ліками та виробами медичного призначення. Але – хочу наголосити – навіть ці суми є набагато нижчими від тих, які, зазвичай, треба сплатити, користуючись послугами приватних клінік та лікувальних закладів в інших областях України.

Отже, добре знаючи ситуацію з наданням високотехнологічної медичної допомоги хворим на сечокам’яну хворобу в Україні, загалом відзначу, що в нашій області пацієнти мають – без перебільшення – унікальну можливість отримати саме таку медичну допомогу завдяки турботі БО «Лікарняна каса Житомирської області».

Read More

Інформаційна Підтримка X Міжнародного Медичного Форуму

X ЮВІЛЕЙНИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ

«ІННОВАЦІЇ В МЕДИЦИНІ — ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ»

17-19 квітня 2019 року відбудеться довгоочікувана подія у сфері охорони здоров’я України

X Ювілейний Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині здоров’я нації».

Відтепер зустрічаємося у Міжнародному виставковому центрі

на Броварському проспекті, 15!

Щороку Форум стає місцем зустрічі фахівців, діяльність яких пов’язана з медициною. Це вчені і лікарі різних спеціальностей, керівники закладів охорони здоров`я різних форм власності, головні лікарі та їх заступники, розробники нових технологій і IT-програм, виробники й постачальники обладнання для медичних закладів і лабораторій, медичних товарів і фармацевтичних продуктів.

Якими досягненнями пишається світова й українська медицина? Які нововведення чекають на лікарів і пацієнтів? Чи змінилися підходи до лікування поширених хвороб? Відповіді на ці та інші питання можна отримати у рамках Форуму. З-поміж подібних тематичних заходів його вирізняють надзвичайно насичена наукова програма і масштабні спеціалізовані виставки. Міжнародний медичний форум — це можливість не лише почути про новинки, а й побачити їх на власні очі, протестувати й ознайомитися з особливостями практичного застосування.

Результати 9 років роботи Форуму вражають. Його відвідало більше 100 000 фахівців із усіх куточків України та зарубіжних країн. Відбулося понад 700 конференцій, симпозіумів, семінарів, майстер-класів. Власним досвідом і цінними порадами з учасниками поділилися більше 5000 поважних спікерів.

Організовують Міжнародний медичний форум Національна академія медичних наук України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Компанія LMT. Захід проводиться за підтримки Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Київської міської державної адміністрації та під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

До підготовки й інформаційного наповнення заходу також долучилися медичні асоціації, громадські об’єднання, вищі навчальні медичні заклади, ЗМІ України та зарубіжжя.

Генеральний партнер Форуму — CANON.

Партнери-учасники: INMED Ukraine, Amed, УМТ +, Мед Ексім, ХІМЛАБОРРЕАКТИВ, Біомед, Експерт, УКР ДІАГНОСТИКА, RH, Вектор-Бест-Україна, Віола Медтехніка, Protech Solution Ukraine, Медіком Україна, Здраво та інші.

Перелік учасників за всі роки проведення Форуму надзвичайно великий. Це такі компанії, як:

3М Україна; Balton; Bio-Rad; CHISON MEDICAL IMAGING; DX-СИСТЕМИ; Integrated Medical Group; GUANGZHOU IMPROVE MEDICAL INSTRUMENTS; Labco; Medonica; SonoScape; Winncare Polska; Абботт Лабораторіз С.А.; АВІС – МЕД; Агат-Мед; Альфа СПА; Ампрі Україна; АФС Медицинтехнік; Біо Тест Мед; БІОЛАЙН Україна; БМТ УА; Вега Медика; ВКФ-Медтехніка; ВОЛЕС; Гемопласт; Гранум; Дана МС, Дент Ленд; Дентаум; Діамеб; Діапроф-Мед; ЕксімКаргоТрейд; Ерба Лахема; Зерінг ГмбХ; ІМЕСК; ІН МЕДІКАЛ; Індар; ІНМЕД Україна; Інтермедика; Інтеро; КАРДІО; КВАНТ; КВО МЕДАПАРАТУРА; Контакт; Кормей; Ксенко; ЛАБВЕЛЛ; ЛАБВІТА; Ледум; Лікар; Медгарант; Медігран; Меркатор Медікаль; МЕРКУРІЙ ВЕСТ; Міз-МА; МК Квертімед Україна; Модем 1; НОВА МЕДИЧНА ГРУПА; Оніко; Оптіма-Фарм; Організація Медичного Бізнесу; ОСД Східна Європа; Поліпромсинтез, ПОЛТАВА МЕДОБЛАДНАННЯ; Практика; Прем’єр-Дентал; Профімед-Сервіс; РАДМІР; Рамінтек; Рехафлекс; Рідан Інжиніринг; Рош Україна; РУС-Ко, Сервісмед; Сіместа ВААЛ; Сканер; СпортМедІмпорт; Т.В.К. Груп; Такеда Україна; Телеоптик; Терра-Мед; ТЕСПРО; УКРОРГСИНТЕЗ; УКРТЕЛЕМЕД; ФАРМАСКО; Фотоніка Плюс; Хеель, ХЕМА; Шерл; Ювіс; Юнайтед Медікал Сервіс; ЮТАС та багато інших відомих компаній.

У світлому просторому павільйоні будуть облаштовані чудові експозиції. У виставці візьмуть участь компанії, що займають лідируючі позиції на зарубіжному та вітчизняному ринках охорони здоров’я. Загалом — понад 400 учасників.

Міжнародна виставка охорони здоров’я MEDICAEXPO

Буде представлено повний спектр обладнання, техніки, інструментарію, виробів медичного призначення від українських і зарубіжних компаній, а саме:

  • лікувальне та діагностичне обладнання;
  • устаткування для радіології (комп’ютерні томографи, магнітно-резонансні томографи, апарати для ультразвукової діагностики та ін.);
  • комплексні рішення для медичних лабораторій;
  • обладнання, прилади і технології, які використовуються у медичній і фізичній реабілітації;
  • медичні меблі, інжинірингові та комплексні рішення, технології чистих приміщень для медичних установ;
  • засоби для клінінгу, стерилізації і дезінфекції;
  • спецодяг та засоби індивідуального захисту;
  • витратні матеріали, медичні вироби одноразового використання;
  • інформаційні та телекомунікаційні технології для медичних установ.

Міжнародна фармацевтична виставка PHARMAEXPO

На цьому майданчику презентуватимуть лікарські препарати, парафармацевтичну продукцію, медичні вироби. Також відвідувачі отримають можливість дізнатися про комплексне оснащення аптек, послуги для фармацевтичного ринку.

На 3 дні Міжнародний виставковий центр, де проходитиме Форум, перетвориться на епіцентр подій. Усе найцікавіше, що стосуватиметься медицини, відбуватиметься тут. Традиційно під час Форуму налагоджуються бізнес-зв’язки, формуються спільноти за інтересами, проводяться експертні консультації щодо використання обладнання у практиці. Це одночасно і науково-практичний захід, і технічний гіпермаркет медичного обладнання, де можна швидко і безпомилково обрати для себе найкращий варіант.

Ми часто чуємо від гостей і партнерів: «Програма заходу настільки цікава, що хочеться бути скрізь і одразу». Тому пропонуємо дієві інструменти, які дозволять скласти розклад і заздалегідь запланувати зустрічі з потенційними партнерами.

Ефективно використовувати час допоможе сервіс «Призначити ділову зустріч». А завдяки програмам BusinessPoint і BuyersProgram можна буде одразу провести перемовини й укласти договори про постачання обладнання, витратних матеріалів та інших товарів.

VIII МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ КОНГРЕС: ПРО ПИТАННЯ, ЩО НА ЧАСІ

У рамках VIII Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України» обговорюватимуться інноваційні розробки для профілактики, діагностики та лікування, що найближчим часом посядуть гідне місце у вітчизняній медичній практиці.

Конгрес — це міжнародна міждисциплінарна платформа для підвищення кваліфікації, навчання, де використовуються різні формати: симпозіуми, конференції, круглі столи, семінари, майстер-класи.

Організатори, співорганізатори та партнери Конгресу: медичні установи МОЗ України, науково-дослідні інститути НАМН України, кафедри НМАПО імені П. Л. Шупика, авторитетні асоціації і об’єднання, медичні установи Міністерства оборони України, вищі навчальні медичні заклади, установи післядипломної освіти та багато інших.

Тематичні напрями Конгресу:

  • Організація і управління охороною здоров’я
  • Дні приватної медицини
  • Дні лабораторної медицини
  • Радіологія: ультразвукова діагностика, конвенційна рентгенодіагностика, променева діагностика, комп’ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, променева терапія, ядерна медицина, радіаційна безпека
  • Загальна практика – сімейна медицина
  • Терапія, педіатрія, кардіологія, неврологія, гастроентерологія, ендокринологія, дієтологія
  • Офтальмологія
  • Медицина невідкладних станів та медицина катастроф
  • Військова медицина
  • Хірургія, нейрохірургія, ендоскопія, комбустіологія
  • Травматологія та ортопедія
  • Фізична терапія та медична реабілітація
  • Телемедицина та медичні інформаційні системи
  • Функціональна діагностика
  • Онкологія
  • Гематологія та трансфузіологія
  • Отоларингологія
  • Гінекологія, репродуктологія, акушерство, перинатологія, неонатологія
  • Урологія, нефрологія
  • Організація і управління фармацією
  • Cестринська справа

MEDZOOM: акцент на досвід і професіоналізм

Вже не вперше під час Форуму проходитимуть освітні школи й майстер-класи, які передбачають тестування обладнання й консультації з перших вуст.

У рамках зони MEDZOOM працюватимуть:

  • Школа головного лікаря
  • Українська лабораторна школа
  • Всеукраїнська школа ультразвукової та функціональної діагностики
  • Українська кардіологічна школа ім. акад. М.Д. Стражеска
  • Терапевтична школа
  • Школа екстреної медичної допомоги
  • Школа реабілітаційної терапії
  • Українська школа медсестринства

Конгрес внесений до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій». Учасники науково-практичних заходів Конгресу отримають СЕРТИФІКАТИ про підвищення кваліфікації.

Паралельно з Форумом відбуватимуться 2 профільних заходи:

МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «МЕНЕДЖМЕНТ В ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я»

На цьому майданчику зустрінуться представники органів влади, керівники державних та приватних медичних закладів, головні лікарі та їх заступники, власники та представники бізнесу, міжнародні експерти. Вони обговорюватимуть новації, обмінюватимуться досвідом щодо того, як адаптуватися до нових умов і налагодити якісну роботу під час реформування галузі. Буде гаряче, цікаво й конструктивно.

VIII МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА МЕДИЧНОГО І ОЗДОРОВЧОГО ТУРИЗМУ,

SPA&WELLNESS – HEALTHCARE TRAVEL EXPO

В рамках виставки будуть представлені національні експозиції різних країн, провідні клініки, медичні та реабілітаційні центри, санаторно-курортні установи, SPA&Wellness курорти України, Польщі, Угорщини, Болгарії, Ізраїлю, Словаччини, Словенії, Туреччини, Південної Кореї, Малайзії, Румунії та багатьох інших країн.

Фахівці дізнаються про можливості лікування в Україні і альтернативні варіанти відновлення поза її межами; проаналізують, наскільки конкурентноспроможною є наша держава у розрізі міжнародного медичного туризму; розглянуть проблемні моменти, що ускладнюють в’їзний міжнародний туризм, і способи стимулювання іноземних пацієнтів скористатися послугами українських спеціалістів.

Зареєструйтеся на сайті — отримайте безкоштовне запрошення на заходи Форуму!

Зустрічаємося 17-19 квітня 2019 року в Міжнародному виставковому центрі

(Україна, м. Київ, Броварський проспект, 15, метро «Лівобережна»)!

Додаткова інформація

З питань участі у виставках:

Тел.: +380 (44) 206-10-16, 206-10-98

E-mail: med@lmt.kiev.ua, pharm@lmt.kiev.ua

З питань участі в Конгресі:

Тел.: +380 (44) 206-10-99, 206-10-19

E-mail: marketing@medforum.in.ua; info@lmt.kiev.ua

WWW.MEDFORUM.IN.UA

Read More

Доказова медицина – підхід до медичної практики, який базується на використанні доказів, отриманих у результаті проведення якісних клінічних досліджень

Міністерство охорони здоров’я України

Такий підхід оптимізовує процес прийняття рішень, підвищує якість надання медичної допомоги, знижує фінансові та часові витрати в діагностиці та лікуванні пацієнтів.

Завантажити інфографіку за посиланням: https://goo.gl/oqDa5n

Отображается файл "dokazova medicina_final.jpg"

Read More
Login