Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

June, 2014

Досвід регіонів. Місто Бердичів

Read More

З днем медичного працівника!

Шановні наші лікарі, фельдшери та медичні сестри, працівники галузі охорони здоров’я та працівники лікарняних кас!
Вітаємо вас з професійним святом – Днем медичного працівника!
Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, найтепліші слова, захоплення й повагу, адже на ваші плечі покладено нелегку й почесну місію: дбати по найдорожче – життя й здоров’я людей. А це є найбільшою цінністю держави. Ви ж у будні й свята робите все, аби зберегти цей скарб – своєю невтомною працею повсякчас демонструєте нам приклади самовідданості, витримки, вміння корисною порадою, лагідним словом воскресити в людських душах надію й віру життя. Ваш високий професіоналізм, чуйність і доброта приносять свої плоди в зміцнення здоров’я нашої нації – цим ви заслужили на щиру повагу та вдячність.
Тож прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю, за врятовані життя та здоров’я тисяч пацієнтів, за віру та надію, яку ви даруєте людям. Зичу вам і самим мати міцне здоров’я, бути завжди в гарному настрої, вірити в свої сили, прагнути до втілення мрій у реальність. Щиро бажаю кожному з вас щастя, сімейного благополуччя, миру, спокою й злагоди на нашій землі. Радості вам, оптимізму та здійснення й найзаповітніших мрій та бажань. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням повертається до вас сторицею! Низький вам уклін, шановні працівники охорони здоров’я!

З повагою, голова правління
Всеукраїнської громадської
організації «Асоціація працівників
лікарняних кас України»
Д.мед. н., професор,
заслужений лікар України В.Д. Парій

Read More
Login