Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

August, 2013

Помоги себе сам

В нашем городе в мае 2011 года официально зарегистрирована первая общественная организация «Краснодонская городская больничная касса». Минимальный вступительный членский взнос 10 грн., а ежемесячный – 30 грн.
Зато в случае беды члены кассы вправе рассчитывать на качественную медицинскую помощь. Случаем для предоставления медпомощи Участнику программы «Больничная касса» является острое заболевание или обострение хронического заболевания с временной потерей трудоспособности. Больничные кассы – это, как считают многие, прообраз будущей страховой медицины.
Заявление на участие в программе «Больничная касса» на данный момент, подали многие медицинские работники, работники образования и государственные служащие. В настоящее время организация насчитывает почти 700 членов КБК. За средства этой организации пролечено в стационарных условиях 37 человек на сумму 32 тысячи гривен. Заказано медицинское оборудование на сумму 130 тысяч гривен, которое скоро будет доставлено и передано в ЛПУ г. Краснодона.
Приглашаем всех кому не безразлично свое здоровье и здоровье своих близких стать членом этой организации. Всего одна гривна в день сегодня, может спасти Вашу жизнь завтра.
Контактный телефон: 0955114444, адрес электронной почты – likkassa@ukr.net.ua .
http://krasnodon-rada.gov.ua/news/pomogi-sebe-sam

Read More

Місто посилить підтримку чорнобильців

Столична влада не забуває про подвиг чорнобильців, і їхні проблеми завжди у полі зору міста. Так, учора голова КМДА Олександр Попов зустрівся з представниками чорнобильських організацій, обговорив із ними наболілі питання та презентував ліквідаторам програму медичного обслуговування за рахунок Муніципальної лікарняної каси (МЛК).
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xkQItrnM5-w

З року в рік ліквідаторів та потерпілих від аварії на Чорнобильській АЕС турбують одні й ті самі проблеми — забезпечення житлом та щоденно необхідними медикаментами. Тож їх вирішення залишається не просто пріоритетним, а питанням честі для гілок влади всіх рівнів. “Минулого року було куплено 64 квартири для ліквідаторів за рахунок держави й 45 — за кошти міста. Цього ж року з державного бюджету на ці цілі Києву передбачено 21 млн грн. Тобто плануємо закупити близько 70 квартир”,— розповідає “Хрещатику” начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Сергій Рюмшин. Отже, місто поступово вирішуватиме житлове питання чорнобильців. Зазначимо, що на квартирному обліку в Києві перебуває 2131 родина інвалідів-чорнобильців, які потребують поліпшення житлових умов, серед них є 15 дітей-інвалідів, 150 громадян, які проживають у гуртожитках і комунальних квартирах, та 290 осіб, які страждають на хронічні захворювання.

Не менш гостро перед цими людьми стоїть і питання медикаментозного забезпечення. Й хоча місто намагається вирішити цю проблему, зокрема через загальноміську програму “Турбота”, все ж охопити всіх, хто цього потребує, в повній мірі не в змозі. Саме тому голова КМДА Олександр Попов запропонував чорнобильцям співпрацювати з Муніципальною лікарняною касою. Нагадаємо, МЛК є благодійною неприбутковою організацією, що дозволяє забезпечувати своїх членів медикаментами, діагностичними та іншими витратними матеріалами. Нині каса взаємодопомоги нараховує вже 20 тис. членів, зокрема активно розвивається індивідуальне членство. Як зазначає директор стратегічного розвитку МЛК Володимир Завгородній, це перший елемент соціального страхування, який передбачає співпрацю суспільства, влади та медичної спільноти. “Це дозволить соціально незахищеним верствам населення отримати більш якісне медичне обслуговування”,— пояснює пан Завгородній. За його словами, щомісячний членський внесок становить 30 грн, чорнобильцям же пропонують особливі умови — по 17 грн, але ці гроші лікарняній касі сплачуватиме місто. Натомість у разі стаціонарного лікування кожен із 84 тис. чорнобильців зможе пролікуватись за кошти каси. Зауважимо, МЛК може покрити витрати на стаціонарне лікування в сумі від 1300 грн до 20 тис. грн.

Ідея зацікавила чимало представників цієї категорії містян, які висловили бажання більш детально ознайомитися з діяльністю благодійної організації. Переймаються вони й рівнем забезпечення та оплати ліків за пільговими рецептами, санаторно-курортних путівок, автомобілів тощо. Тож усі свої проблеми та пропозиції чорнобильці передали голові КМДА на розгляд та вивчення. “У нас є велике бажання вирішити всі проблеми цих людей. Хоча умови, в яких ми зараз працюємо, непрості, та якщо будемо й надалі відповідально ставитись до цієї роботи, то покращити ситуацію ми точно зможемо”,— відзначив на завершення Олександр Попов.
Ліквідатори чудово розуміють, що відразу всі їхні питання не вирішаться, але сподіваються на позитивні результати співпраці з містом. “Місто виконує всі свої зобов’язання відповідно до підписаного з нами меморандуму і не тільки. Допомагає адміністрація нам і з додатковими санаторними путівками, квартирами та фінансуванням на ліки”,— визнає голова Спілки чорнобильців м. Києва Володимир Чуба
Оксана ДОБРУЧ
“Хрещатик”
Відео: kievtv.com.ua

Read More
Login