Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

December, 2015

Руководитель аппарата Минздрава: больничная касса – первый шаг к страховой медицине

04.12.2015

Заместитель министра – руководитель аппарата Министерства здравоохранения Украины Роман Василишин, который сегодня с рабочим визитом посетил Львовскую область, отметил, что больничная касса – первый шаг к страховой медицине.

По словам Р.Василишина, больничная касса, которая действует при Львовской железной дороге – одна из самых мощных касс, которые действуют в Украине.

“Больничная касса – это структура, которая имеет пятьдесят тысяч членов. Это первый шаг к страховой медицине. Больничная касса Львовской железной дороги – прототип страховой компании”, – отметил он.

Руководитель аппарата Минздрава также добавил, что это неприбыльная структура.

“Больничная касса Львовской железной дороги не имеет права привлекать средства на свои нужды. Все средства, попадающие на счет больничной кассы, расходуются исключительно на членов больничной кассы. Есть наблюдательный совет, контролирующий расходы”, – рассказал Р.Василишин.

Напомним, Президент Украины Петр Порошенко отметил, что бесплатная медицина – это один из самых больших мифов современности, которым украинские политики из года в год обманывают ​​людей.

Президент отметил, что в бесплатную медицину верят, пока не заболеют и не появится потребность обращаться к врачам. “Правда заключается в том, что за медицинские услуги кто-то должен платить, и государство само с этим не справится, – заявил Президент, добавив, – одним бюджетом всех не вылечишь. Надо вводить эффективную систему реформированной медицины”.

http://pressorg24.com

Read More

Лікарняна каса є першим кроком до страхової медицини в Україні

Про це 4 грудня, під час прес-конференції розказав заступник міністра охорони здоров’я, керівник апарату МОЗ України Роман Василишин, який прибув сьогодні до Львова з робочим візитом.

За його словами аби вивести грошові потоки у «конвертах», які оплачують за надання медичних послуг і за медикаменти в аптеках необхідно впроваджувати лікарняні каси.

«Не секрет, що наразі система охорони здоров’я в нашій країні працює достатньо погано, і тому ми повинні шукати альтернативні шляхи. Один із них – лікарняна каса. Створення таких лікарняних кас дозволить всім громадянам звикнути до поняття страхової медицини. Це достатньо простий і доступний елемент, який можна впроваджувати по усіх областях. Для впровадження лікарняних кас не потрібні постанови або розпорядження міністерства», – сказав Роман Василишин.

Також Роман Василишин додав, що країна до страхової медицина не готова.

«Якби сьогодні Верховна Рада проголосувала за страхову медицину, наступив би колапс. Немає тарифів і економістів, лікарі та люди теж не готові, тому має бути перехідний період – лікарняна каса», – додав заступник міністра.

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Богдан Чечотка зазначив, що лікарняна каса – це неприбуткова структура, що існує за рахунок членських внесків, які використовуються для лікування членів організації. Якщо людина щомісяця сплачує у таку касу від 50 до 100 грн і разом з цим, якщо захворіє, отримує широкий спектр медичних послуг.

http://dyvys.info/suspilstvo/likarnyana-kasa-je-pershym-krokom-do-strahovoji-medytsyny-v-ukrajini.html

Read More

Лікарняна каса – прототип страхової компанії

Лікарняна каса – як рецепт медичної страховки. Досвід членських внесків до лікарняної каси, що понад шість років існує в лікарні Львівської залізниці, можуть перенести в масштабах всієї України, як перехідний елемент страхової медицини.

Якщо цього року парламентарі ухвалять подані «мозівські»  проекти реформ в медицині, то лікарні отримають статус фінансової самостійності. По суті львівські залізничники матимуть вже майже готову схему страхової медицини.

Роман Василишин – заступник міністра охорони здоров’я України:

“Щоб створити лікарняну касу, в області не потрібно нічого: ані постанов Кабіну, ані зміни законів, лише добра воля керівника, який згуртує населення. Якби завтра був прийнятий закон, то ця б лікарня Львівської залізниці, з легкістю би перейшла на новий формат. Тут зроблено достатньо багато, це крок до страхової медицини.”

Лікарняна каса діє в клінічній лікарні Львівської залізниці з 2009 року. За її принципом: працівник залізниці ( а за потреби і члени його родини) щомісяця сплачує 50 гривень внесків. У разі потреби може не платити за лікування в межах від 1,7 тис. до 35 тис. гривень.

Нині членами лікарняної каси є майже 50 тисяч людей. Третина з них отримує медичні послуги в залізничній лікарні.

Іван Юсько – пацієнт лікарні Львівської залізниці вже на пенсії, є членом Лікарняної каси від самого заснування. Чоловік переніс третій інфаркт. Часто лікується.

“Спочатку був щомісячний внесок – 25 гривень, тепер в останні роки – 50 грн.  Так як я кожен рік лікуюся в даному інфарктному відділенні за своїм захворюванням, то не приходилось мені за час лікування платити ні за ліки, ні за обстеження”

Скажімо, операція зі стентування обійшлася би пацієнтові щонайменше в 30 тисяч гривень. Однак усі витрати взяла на себе лікарняна каса.

http://www.nta.lviv.ua/news/likarnyana-kasa-prototyp-strahovoyi-kompaniyi

Read More
Login