Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

June, 2020

Дорогі друзі! Щиро вітаємо вас із великим національним святом – Днем Конституції України!


28 червня 1996 року ввійшло в історію України, як день великого загальнонаціонального єднання та верховенства національних інтересів. Цього дня ми вшановуємо непорушні принципи громадянського суспільства – право, закон, демократію, незалежність.

Головною ідеєю Конституції став принцип служіння суспільству задля благополуччя кожної людини, спрямованості на досягнення єдиної мети – розбудови правової демократичної держави.

Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного тепла й добробуту. Нехай кожен день дарує радість життя, любов рідних і близьких, а кожне нове досягнення сприяє процвітанню нашої держави!

З повагою – правління ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України»

Read More

ДОРОГІ ПРАЦІВНИКИ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ!

З ГЛИБОКОЮ ПОВАГОЮ ТА ВДЯЧНІСТЮ ЗА ВАШУ НЕВТОМНУ ПРАЦЮ ТА ВІДДАНІСТЬ ОБРАНІЙ СПРАВІ ВІТАЄМО ВАС ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

В цей нелегкий для України та всього світу час хотілось би підкреслити якості медичних працівників, які проявились особливо яскраво: мужність та готовність першими йти на боротьбу зі смертю, нести відповідальність за людське здоров’я, брати на себе ризик рятувати життя в екстремальних ситуаціях, віддавати себе цілком обраній справі. Ваша невтомна праця, професіоналізм, чуйність і доброта приносять свої плоди в зміцнення здоров’я нашої нації – цим ви заслужили на безмежну вдячність. 

Тож щиро зичимо на довгі та продуктивні роки активного життя не зупинятись на досягнутому, здобувати нові перемоги на професійній ниві! Міцного здоров’я, благополуччя, радості від кожного нового дня, миру й злагоди!

З повагою – правління та виконавча дирекція ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України»

Read More
Login