Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

October, 2012

У роботі V з’їзд спеціалістів із соціальної медицини та організаторів ОЗ взяли участь представники БО «Лікарняна каса Житомирської області»

Із 11 по 12 жовтня в Житомирському інституті медсестринства проходив V з’їзд спеціалістів із соціальної медицини та організаторів охорони здоров’я України, на якому розглядалися актуальні питання реформування галузі охорони здоров’я.

У роботі цього важливого медичного форуму взяли участь представники Міністерства охорони здоров’я, Національної академії медичних наук України, Комітету з питань охорони здоров’я України, регіональних управлінь охорони здоров’я, закладів охорони здоров’я, громадських організацій, серед яких – благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області» (ЛК).

-Найважливіше наше завдання – відпрацювати механізми для реалізації ідеї реформування галузі, – наголосила віце-прем’єр-міністр України, Міністр охорони здоров’я Раїса Василівна Богатирьова – Мета державних реформ у медицині – покращення якості медичного обслуговування та збільшення тривалості життя людей. Галузь охорони здоров’я, в першу чергу, потребує реформування первинної медико-санітарної допомоги та створення відповідних підрозділів екстреної медичної допомоги.

Також вона акцентувала увагу на завданнях реформування галузі охорони здоров’я.

– Сьогодні підвищення якості та доступності медичної допомоги матерям і дітям, онкохворим, забезпечення населення медикаментами для надання швидкої допомоги – все це ті перші кроки, які позитивно сприйняті нашим суспільством. Проводячи ці зміни, ми маємо дуже важливий результат – досвід широкомасштабних реформ, – розповіла Р. В. Богатирьова.

Олександр Михайлович Торбас – начальник управління охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації, аналізуючи діяльність медичної галузі, констатував, що благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області», в якій наразі перебуває близька 200 тисяч осіб – значний здобуток у сфері охорони здоров’я краю. За вісім місяців цього року в галузь медицини завдяки Лікарняній касі додатково було залучено

18 536, 8 млн. грн. благодійної допомоги, всього з початку діяльності ЛК – понад 146 млн. грн.

Середня вартість одного ліжко-дня медикаментозного забезпечення членів ЛК у 2012 році в умовах цілодобового стаціонару складає 36, 98 грн. (в обласних лікувальних закладах – від 65 до 77 грн.).

БО «Лікарняна каса Житомирської області» бере активну участь в управлінні якістю медичної допомоги, зокрема, у впровадженні Лікарського формуляру, локальних клінічних протоколів, проведенні фармакоекономічних досліджень, експертизи якості медичної допомоги.

Прикметно, що на з’їзді виступили виконавчий директор благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» Володимир Станіславович Мишківський із доповіддю «Вплив позавідомчої системи контролю лікувально-діагностичного процесу на якість надання медичної допомоги населенню» та

заступник Сергій Миколайович Грищук із доповіддю «Досвід забезпечення підтримуючим лікуванням пацієнтів – членів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» з артеріальною гіпертензією.

У резолюції, прийнятій на з’їзді, наголошувалося, що здійснюватимуться заходи щодо покращення доступності, якості та ефективності медичної допомоги населенню, розроблятимуться медико – технологічні документи – адаптовані клінічні настанови, стандарти та протоколи медичної допомоги – на основі уніфікованої методики згідно з доказовими засадами, впроваджуватиметься система індикаторів якості роботи закладів охорони здоров’я, створюватимуться незалежні центри оцінювання якості медичних послуг і здійснення клінічного аудиту.

Світлана Михалюк

Read More

Шановні працівники санітарно-епідеміологічної служби!

Щиро вітаю вас із професійним святом.

Державна санітарно-епідеміологічна служба є ефективною та надійною структурою, яка допомагає зберігати мільйони людських життів.

Вирішуючи складні та багатогранні завдання із забезпечення санітарного й епідемічного благополуччя населення, спеціалісти служби продовжують високо нести професійне звання санітарного лікаря.

Обравши за мету своєї діяльності збереження та зміцнення здоров’я, нехай і надалі працівники служби віддаватимуть усі сили задля досягнення цієї мети.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, нових трудових звершень в ім’я розвитку України та злагоди в нашому суспільстві.

З повагою, голова Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників лікарняних кас України», д.мед.н., професор, заслужений лікар України, Валентин Дмитрович Парій.

Read More

Допомога лікарням – Миргородська станція швидкої медичної допомоги

10 жовтня 2012 року для покращення обслуговування членів БО «Лікарняна каса Полтавщини» – жителів Миргорода та Миргородського району головний експерт ЛК Рябуха Сергій Леонідович передав головному лікарю Станції швидкої медичної допомоги м. Миргорода Білокінь Володимиру Анатолійовичу портативний 12-ти канальний електрокардіограф – ЮКАРД-100.

Допомога лікарням триває.

Read More

Охтирка : Новий кардіограф до Всесвітнього Дня серця

Напередодні Дня серця міський голова Охтирки Олександр Цілуйко прибув до Центральної районної лікарні, щоб вручити новий електрокардіограф «МІДАС ЕК – 1Т», бригаді швидкої допомоги. Прилад вартістю 6 тисяч гривень був придбаний за кошти лікарняної каси. Він призначений для нового реанімобіля, придбаного навесні цього року. Олександр Володимирович зазначив, що електрокардіограф необхідний для надання кваліфікованої і вчасної допомоги хворим. Разом з директором благодійної організації «Міська лікарняна каса» Надією Бездрабко, Олександр Цілуйко передав новий прилад завідувачу відділенням швидкої медичної допомоги Ользі Рудніковій. Перед присутніми медичними працівниками міський голова пообіцяв, що наступного року буде придбано ще один санітарний автомобіль з сучасним реанімаційним обладнанням.

29 вересня, у Всесвітній день серця, на провулку Харківському був встановлений тимчасовий пункт для вимірювання артеріального тиску, машина швидкої допомоги чергувала неподалік і в ній можна було зробити кардіограму. Працівниками ЦРЛ та представниками Червоного хреста проводилось навчання населення по наданню хворим екстреної медичної допомоги та роздавались письмові матеріали про реалізацію пілотного проекту в Україні щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

Цифри:

300 чоловік було обстежено в тимчасовому пункті;

96 людей зробили електрокардіограму;

27 людей з гіпертонічним кризом отримали медичну допомогу;

1 людина з передінфарктним станом госпіталізована.

За інформацією відділу охорони здоров’я Охтирської міськради

http://roxolana.com.ua

Read More

Вакцинація від грипу за рахунок Лікарняної каси

Благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області» – захист вашого здоров’я та впевненість у завтрашньому дні.

Перевагами перебування в організації є лікування без обмеження розміру витрат і кількості звернень, можливість отримати медичну допомогу і в сільських ФАПах, і в районних, обласних лікувально-діагностичних закладах, і в спеціалізованих центрах м. Києва.

БО «Лікарняна каса Житомирської області» постійно вдосконалює методи та форми роботи, розширює об’єми надання медичної допомоги, яка надається за її рахунок. Уперше за рішенням правління ЛК всі, хто перебуває в організації, можуть уберегти себе від грипу та безкоштовно зробити вакцинацію від цієї недуги.

Для цього з 2 по 14 жовтня 2012 року потрібно попередньо зареєструватися, написавши лист на електронну адресу expert_lk@ukr.net або зателефонувавши на «Гарячу лінію» – (0412) 55 – 49 – 50 чи за телефоном – 067 – 411 – 14 – 51 (вказати номер посвідчення ЛК, прізвище, ім’я, по батькові, контактний телефон).

Вакцинація проводитиметься з 20 по 31 жовтня 2012 року в кабінетах щеплень міських і районних лікувально-профілактичних закладів.

Скористайтесь унікальною пропозицією зробити вакцинацію від грипу та будьте здоровими!

Виконавча дирекція БОЛКЖО

Read More

Шановні освітяни!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Бажаємо Вам, дорогі вчителі, відчуття повноти та неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя та довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх починаннях Вас супроводжують успіх і удача!

З повагою, голова ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України», д. мед. н., професор, заслужений лікар України В. Д. Парій.

Read More
Login