Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

April, 2020

XІ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ «ІННОВАЦІЇ В МЕДИЦИНІ – ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ» перенесено з 19-21 травня 2020 року на 16-18 вересня 2020 року.


Шановні партнери, компанії-учасники, організатори конференцій та відвідувачі!

На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», Постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 291 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України і продовження карантину до 11 травня», та заборони проведення всіх масових заходів в тому числі форумів, конгресів, виставок, конференцій мінімум до липня 2020 року, та розуміючи всю відповідальність за здоров’я і безпеку наших організаторів науково-практичних заходів, компаній-учасників і відвідувачів Форуму, Конгресу та Виставок ми прийняли, на наш погляд, єдино вірне рішення про перенесення термінів проведення Міжнародного медичного форуму, Міжнародного медичного конгресу, Міжнародної виставки медичного та оздоровчого туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo з 19-21 травня 2020 року на 16-18 вересня 2020 року. Місце проведення виставковий центр «АККО Інтернешнл».


Оргкомітет висловлює всім щиру подяку за розуміння та підтримку.
Ми віримо, що ситуація в країні налагодиться, заходи будуть проведені і ми з вами зустрінемося 16-18 вересня 2020 року.


З глибокою повагою,
Оргкомітет Міжнародного медичного форуму
Міжнародного медичного конгресу
Міжнародної виставки медичного та оздоровчого туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo

XІ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ

«ІННОВАЦІЇ В МЕДИЦИНІ – ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ»

16-18 вересня 2020 року відбудеться довгоочікувана подія у сфері охорони здоров’я України

 • XІ Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині здоров’я нації».

Відтепер зустрічаємося у виставковому центрі ACCO International

Київ, проспект Перемоги 40-Б, ст. метро «Шулявська», парк ім. О.С. Пушкіна

Форум – визнаний діловий майданчик, який щороку є місцем зустрічі керівників закладів охорони здоров`я всіх форм власності, директорів та їх заступників, вчених і лікарів різних спеціальностей, розробників нових технологій і IT-програм, виробників й постачальників обладнання, інструментарію, товарів медичного призначення, фармацевтичної продукції для медичних закладів.

Насичена наукова програма та спеціалізовані виставки Форуму – це можливість обмінятись досвідом та підвищити кваліфікацію; почути про новинки та побачити їх на власні очі, протестувати та ознайомитися з особливостями їх практичного застосування у роботі.

За 10 років Форум відвідало більше 100 000 фахівців із усіх куточків України та зарубіжних країн. Відбулося понад 700 конференцій, симпозіумів, семінарів, майстер-класів. Власним досвідом і цінними порадами з учасниками поділилися більше 5000 авторитетних спікерів.

Організовують Міжнародний медичний форум Національна академія медичних наук України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Група компаній LMT, ТОВ «Експофорум». Співорганізатор: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця. Захід проводиться за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Міністерства охорони здоров’я України, Київської міської державної адміністрації.

До підготовки й інформаційного наповнення заходу також долучилисямедичні асоціації, громадські об’єднання, вищі навчальні медичні заклади, ЗМІ України та зарубіжжя.

Генеральний партнер Форуму – CANON.

Офіційний партнер Форуму – Український Медичний клуб.

Партнери-учасники: Amed, Heaco, ISTL, Philips, Protech Solution Ukraine, RH, Амбулаторія.com, Віола Медтехніка, Компанія Кінд, Мед Ексім, Модем 1, УКРОРГСИНТЕЗ, ХЛР та інші.

Експозиційна частина Форуму буде представлена провідними компаніями ринку охорони здоров’я України та зарубіжжя. За 10 років у Форумі взяли участь більше 2400 експонентів.

Міжнародна виставка охорони здоров’я MEDICAEXPO

Буде представлено повний спектр обладнання, техніки, інструментарію, виробів медичного призначення від українських і зарубіжних компаній, а саме:

 • медична техніка, лікувальне та діагностичне обладнання;
 • обладнання, технології і витратні матеріали для радіології та ультразвукової діагностики;
 • обладнання та технології для медичної і фізичної реабілітації;
 • медичні меблі, інжинірингові та комплексні рішення, технології чистих приміщень для медичних закладів;
 • клінінг, стерилізація і дезінфекція;
 • спецодяг та засоби індивідуального захисту;
 • витратні матеріали, медичні вироби одноразового використання;
 • інформаційні та телекомунікаційні технології для медичних закладів.

Міжнародна фармацевтична виставка PHARMAEXPO

На цьому майданчику презентуватимуть лікарські препарати, парафармацевтичну продукцію, медичні вироби. Також відвідувачі отримають можливість дізнатися про комплексне оснащення аптек, послуги для фармацевтичного ринку.

Форум на три дні перетвориться на захід, де відбуватиметься все найцікавіше, що стосується медицини. Традиційно під час Форуму налагоджуються бізнес-зв’язки, формуються спільноти за інтересами, проводяться експертні консультації щодо використання обладнання у практиці.

ІХ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ КОНГРЕС: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СЬОГОДЕННЯ

У рамках ІХ Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України» обговорюватимуться інноваційні розробки для профілактики, діагностики та лікування, що найближчим часом посядуть гідне місце у вітчизняній медичній практиці.

Конгрес – це міжнародна міждисциплінарна платформа для підвищення кваліфікації, навчання, де використовуються різні формати: симпозіуми, конференції, круглі столи, семінари, майстер-класи.

Організатори, співорганізатори та партнери Конгресу: медичні установи МОЗ України, науково-дослідні інститути НАМН України, кафедри НМАПО імені П. Л. Шупика, авторитетні асоціації та об’єднання, медичні установи Міністерства оборони України, вищі навчальні медичні заклади, установи післядипломної освіти та багато інших.

Тематичні напрями Конгресу:

 • Організація і управління охороною здоров’я
 • Приватна медицина
 • Радіологія: ультразвукова діагностика, конвенціональна рентгенодіагностика, променева діагностика, комп’ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, променева терапія, ядерна медицина, радіаційна безпека
 • Загальна практика – сімейна медицина
 • Терапія, кардіологія, неврологія, гастроентерологія
 • Медицина невідкладних станів та медицина катастроф
 • Військова медицина
 • Хірургія, нейрохірургія, кардіохірургія
 • Травматологія та ортопедія
 • Фізична терапія та медична реабілітація
 • Медичні інформаційні системи і технології
 • Функціональна діагностика
 • Онкологія
 • Акушерство і гінекологія, репродуктологія
 • Сестринська справа
 • Організація і управління фармацією

MEDZOOM: акцент на досвід і професіоналізм

Традиційно під час Форуму працюватимуть освітні школи й майстер-класи, які передбачають тестування обладнання й консультації з перших вуст, а саме:

Школа керівника закладу охорони здоров’яВсеукраїнська школа ультразвукової та функціональної діагностики Терапевтична школа Школа екстреної медичної допомоги Школа реабілітаційної терапії Школа медсестринства

Конгрес внесено до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2020 році», затвердженому НАМН та МОЗ України. Учасники науково-практичних заходів Конгресу отримають СЕРТИФІКАТИ про підвищення кваліфікації, які дають бали за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку.

Паралельно з Форумом відбуватимуться:

МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «МЕНЕДЖМЕНТ В ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я»

На цьому майданчику зустрінуться представники органів влади, керівники державних та приватних медичних закладів, головні лікарі та їх заступники, власники та представники бізнесу, міжнародні експерти. Вони обговорюватимуть новації, обмінюватимуться досвідом щодо того, як адаптуватися до нових умов і налагодити якісну роботу під час реформування галузі. Буде гаряче, цікаво й конструктивно.

IХ Міжнародна виставка медичного та оздоровчого туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo – виставка медичного туризму України, яка об’єднує лідерів галузі та дозволяє налагоджувати довгострокове співробітництво на професійному міжнародному рівні, обмінюватися досвідом, підвищувати кваліфікацію фахівців за кордоном. В рамках виставки будуть представлені національні експозиції різних країн, провідні клініки, медичні та реабілітаційні центри, санаторно-курортні установи, SPA&Wellness курорти.

Зареєструйтеся на сайті – отримайте безкоштовне запрошення на заходи Форуму!

Зустрічаємося 16-18 вересня 2020 року у виставковому центрі ACCO International

Київ, проспект Перемоги, 40-Б, ст. метро «Шулявська», парк ім. О.С. Пушкіна

З питань участі у виставках: Тел.: +380 (44) 206-10-16, 206-10-98 E-mail: med@lmt.kiev.ua, pharm@lmt.kiev.ua З питань участі в Конгресі: Тел.: +380 (44) 206-10-99, 206-10-19 E-mail: marketing@medforum.in.ua; info@lmt.kiev.ua  

WWW.MEDFORUM.IN.UA

Read More

Лікарняна каса стала порятунком

І якщо я раніше, можливо, дещо й сумнівалась – а чи є така вже нагальна необхідність перебування в ній, то переконалась у цьому, коли моя мама потрапила до лікарні з гострим панкреатитом. Ось тоді я повністю й безповоротно змінила свою думку. Адже благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області» нас дуже виручила!

Спочатку нам у відділенні дали список необхідних препаратів – і купили ми ліків на 800 гривень! А потім підійшли у філію ЛК до представника Лікарняної каси (а філії ЛК діють в усіх медичних закладах), показали цей список і сказали, мовляв, як же так, чому ми купуємо медикаменти – адже ми перебуваємо в ЛК. Лікар-експерт Лікарняної каси нам повідомила, що фактично ВСІ необхідні для лікування мами препарати нам належить отримати за рахунок ЛК – їх забезпечує Лікарняна каса! Єдине що – треба було сплатити заборгованість (мама кілька місяців не платила щомісячні добровільні пожертвування).

Ми сплатили заборгованість, лікар-експерт ЛК зателефонувала старшій медсестрі й вибатькувала її за те, що вона дала нам цей список…

Й такий список ліків моїй мамі потрібен був щодня протягом близько трьох тижнів. Але нам усі ці препарати надавали в лікарні безкоштовно – за рахунок Лікарняної каси! Я купувала лише один препарат за власні кошти.

В результаті БО «Лікарняна каса Житомирської області» надала нам медикаментів та забезпечила медичні послуги (різні лабораторні обстеження, УЗД тощо) на загальну суму близько 20 тисяч гривень.

Після цього я не просто повірила Лікарняній касі – я увірувала в неї й вступила до ЛК разом із донечкою. Заплатити 85 гривень (60 грн. за себе й 25 грн. за доньку) щомісячного добровільного пожертвування – це взагалі, як мовиться, не гроші. Але раптом що – Лікарняна каса нас виручить. Я це знаю!

Тетяна Фещенко, м. Житомир (подяка надіслана через Facebook).

Read More

БО “Лікарняна каса Житомирської області” – для лікування ускладнень коронавірусу

Бердичівлянка 76 років, котра перебуває в БО “Лікарняна каса Житомирської області” й лікувалась від ускладнень коронавірусу в комунальному некомерційному підприємстві Бердичівська міська лікарня Бердичівської міської ради, успішно закінчила лікування й учора була виписана додому. Ми щиро й від усієї душі бажаємо пані довголіття! Будьте нам усім здоровою!
Коли жінка поступила до медичного закладу, її життя було в небезпеці. Тож хвора тривалий час перебувала в реанімаційному відділенні. Й усі 15 днів лікування від ускладнення коронавірусної інфекції Лікарняна каса забезпечувала її дороговартісними антибіотиками та іншими необхідними препаратами (загалом на суму близько 9 тис. грн.). Завдяки високому професіоналізму медичних працівників та за сприяння Лікарняної каси пацієнтка одужала.
Загалом у Бердичівській міській лікарні отримували медикаменти за рахунок ЛК для лікування ускладнень коронавірусу 5 пацієнтів – членів Лікарняної каси. Всі вони одужали й виписані додому. Наразі ЛК забезпечує препаратами – в тому числі дороговартісними антибіотиками – ще 3 членів ЛК, котрі лікуються в інфекційному відділенні цього закладу, та 2 пацієнтів реанімаційного відділення.
Загалом станом на сьогодні, 24 квітня, у медичних закладах області 16 членів Лікарняної каси отримують дороговартісні антибіотики та інші препарати для лікування ускладнень коронавірусної інфекції.
Бережіть себе та своїх рідних і будьте здоровими!

Read More

Лікарняна каса Полтавщини – допомога продовжується!

Допомога продовжується!

БО “Лікарняна каса Полтавщини” передала благодійну допомогу КНМП “Лікарня інтенсивного лікування “Кременчуцька”” – 2 кисневих концентратори .

Щиро дякуємо усім медичним працівникам за Вашу роботу!

Витримки та міцного здоров’я Вам!

Гуртуємося та допомагаємо!

Read More

Дорогі друзі!

Прийміть найщиріші вітання з Великоднем – світлим святом Воскресіння Господнього!

Великдень – шановане та величне свято, яке спонукає кожного з нас відкрити своє серце любові, милосердю та всепрощенню. Тож нехай у серцях усіх живе віра в те, що добро перемагає, надія на те, що світло в наших душах завжди буде давати нам сили та мудрості. Хай світле свято Воскресіння щоденно надихає на добрі справи, які повернуться здійсненням ваших бажань!

Від щирого серця зичимо всім миру та злагоди, здоров’я та надії, добрих звершень в ім’я добра!

Христос воскрес! Воістину воскрес!

З повагою – правління та виконавча дирекція ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України».

Read More

БО “Лікарняна каса Житомирської області” надала Бердичівській лікарні 50 захисних костюмів для медпрацівників

БО “Лікарняна каса Житомирської області” надала комунальному некомерційному підприємству Бердичівська міська лікарня Бердичівської міської ради 50 захисних костюмів для медпрацівників та забезпечує трьох хворих на коронавірус, які лікуються в Бердичеві, дороговартісними антибіотиками.

https://rio-berdychiv.info/novini/meditsina/item/15129-dvokh-khvorykh-na-koronavirus-berdychivlian-perevodiat-z-reanimatsii.html?fbclid=IwAR2HoqTS9tJrImuy4YgxDWGDtLolk-CP9KMMjtwFX02sCkriK5E1WdVvBBo

Read More

Захисні костюми для медичних закладів – від Лікарняної каси

Благодійна організація “Лікарняна каса Житомирської області” передала захисні костюми для медпрацівників, які контактують із хворими на COVID-19 та інші інфекційні хвороби, комунальному некомерційному підприємству Бердичівська міська лікарня Бердичівської міської ради та КНП “Малинська міська лікарня” Малинської міської ради. В цих медичних закладах на сьогоднішній день від ускладнень коронавірусної інфекції лікується найбільша кількість членів Лікарняної каси.
Захисні костюми, виготовлені на швейній фабриці “Леся” у м. Новограді-Волинському, пошиті зі спеціальної тканини – ламінованого спандбонду. Спецодяг відповідає міжнародним стандартам.
Лікарняна каса докладає всіх зусиль, щоб допомогти медичним закладам у нелегкій боротьбі за здоров’я та життя мешканців області.

Read More

Лікарняна каса Полтавщини – допомога продовжується

http://www.poltavalk.com.ua/

Отримання благодійною організацією “Лікарняна каса Полтавщини” медичного обладнання та передання його в лікарні продовжується.
Так, отримали та передали для лікарень 4 кисневих концентратори.

Два з них передано КП “Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня Полтавської обласної ради”.

2 інші кисневі концентратори надіслані до медичного закладу в Кременчук.

БО “Лікарняна каса Полтавщини” продовжує допомагати закладам охорони здоров’я області.

Read More

Лікарняна каса Полтавщини – медичним закладам

БО “Лікарняна каса Полтавщини” продовжує надавати допомогу медичним закладам Полтавської області.

КНП “Хорольська центральна районна лікарня” отримала нещодавно благодійну допомогу – 2 інфузійних насоси.

КНП “Диканська лікарня планового лікування” Диканської районної ради також отримала від БО “Лікарняна каса Полтавщини” допомогу – інфузійний насос.

Висловлюючи щиру вдячність усім медичним працівникам Полтавської області за їхню працю, керівники Лікарняної каси Полтавщини запевнили, що допомога й надалі активно продовжуватиметься.


Read More

Допомога Лікарняної каси медпрацівникам

Благодійна організація “Лікарняна каса Житомирської області” замовила 100 (сто) захисних костюмів для медпрацівників, які контактують із хворими на COVID-19 та інші інфекційні хвороби. Ці костюми наразі виготовляються на швейній фабриці “Леся” у м. Новограді-Волинському. Пошиття такого захисного одягу потребує не лише надточного крою, а й спеціальної тканини – ламінованого спандбонду. На підприємстві все це врахували і пошитий спецодяг відповідає міжнародним стандартам.

– Допомогти нашим колегам у нелегкій боротьбі за здоров’я та життя мешканців області – наш обов’язок, – наголосив директор виконавчий БО “Лікарняна каса Житомирської області” Володимир Мишківський.

Загалом же БО “Лікарняна каса Житомирської області” забезпечує лікування більшості захворювань – у тому числі й ускладнення від коронавірусу, надаючи сучасні дороговартісні препарати. Так, зокрема, станом на 9 квітня 2020 року 5 членів Лікарняної каси мали ускладнення від коронавірусу – всі вони отримували необхідні для лікування медикаменти за рахунок БО “Лікарняна каса Житомирської області”.

Read More
Login