Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

May, 2013

Допомога Новосанжарському Центру ПМСД.

Серцево-судинна патологія є основною причиною смертності в Україні. Держава прикладає зусилля для повноцінного обстеження та лікування людей з даною патологією. Почалася реалізація пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

У пілотних регіонах почалося реформування охорони здоров’я та розподіл на первинну та вторинну медичну допомогу.

Полтавська область також проводить реформування закладів охорони здоров’я для покращення надання первинної допомоги. В області створено центри первинної  медико–санітарної  допомоги, працюєть сімейні лікарі.

Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» також приймає участь в медичній реформі.

Найближчим часом за рахунок БО “ЛІкарняна каса Полтавщини” буде встановлено Центральна станція ЮНЕТ в Полтавському обласному кардіологічному диспансері та до кінця року буде забезпечено електрокардіографами центри первинної медичної допомоги по районам, які плідно співпрацюють з організацією.

29 травня 2013 року  перед пленарним засіданням двадцять першої сесії Новосанжарської районної ради виконавчий директор БО «Лікарняна каса Полтавщини» Шевченко Віталій для покращення діагностування серцевої патології жителів району надав благодійну допомогу Новосанжарському центру первинної медико-санітарної допомоги. Електрокардіограф Юкард-100 зі встроєним телеметричним модулем ЮНЕТ отримав головний лікар Центру ПСМД – Тур Володимир Миколайович.

Також депутатам було надано інформація про діяльність обласної лікарняної каси, про її можливості, переваги перед подібними організаціями та перспективи розвитку.

Маємо надію, що даний електрокардіограф допоможе багатьом жителям Новосанжарського району.

Інформація про членство в БО «Лікарняна каса Полтавщини» по Новосанжарському району

Станом на 01.04.2013 року членами БО “Лікарняна каса Полтавщини” в Новосанжарському районі  є 180 чоловік, що складає 0,51 % від населення району,

2 колектива виявило бажання стати колективними членами організації.

За період з 2004 по 2012 рік Новосанжарській центральній районній лікарні та Нехворощанській  лікарні було надано допомогу (сплачено за медикаменти) на обстеження та лікування жителів району – членів БО “Лікарняна каса Полтавщини” 118,4 тисяч гривень на 767 випадок:

  • Стаціонарне лікування – 319 випадків,
  • Денний стаціонар – 152 випадки,
  • Стаціонар вдома –  49 випадків,
  • Амбулаторне обстеження та лікування – 247 випадків.

На лікування в інших закладах області членам “Лікарняна каса Полтавщини” Новосанжарського району надано допомогу на суму  49,4 тисячі  грн. в 229 випадках.

За попередні роки надавалась благодійна допомога Нехворощанській лікарні на суму 2521,6 грн.

Загальна сума допомоги жителям Новосанжарського району та Новосанжарській ЦРЛ становить 170332,94 грн.

Виконавчий директор ЛК                         Віталій Шевченко

Read More

МЕДИКИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБ’ЄДНУЮТЬСЯ У ПРОЕКТІ “ЛІКАРНЯНА КАСА”

Ось уже півроку у Івано-Франківську  діє громадська організація „Лікарняна каса”. Днями відбулися установчі  збори її членів, на яких було обрано управління організацією та контрольно-ревізійну комісію. Цей проект називають праобразом майбутньої страхової медицини в Україні.

Створена „Лікарняна каса” згідно відповідного наказу Міністерства охорони  здоров’я України, який стосується створення лікарняних кас у різних регіонах. Такі організації уже активно працюють в окремих областях. Серед найвідоміших – „Лікарняна каса” Львівської залізниці, яка налічує до 100 тис. учасників, та „Лікарняна каса” Луцька, навколо якої об’єдналося близько 18 тис. чоловік.

Поки що „Лікарняна каса” Івано-Франківська  діє тільки у закладах охорони здоров’я. На сьогодні вона нараховує близько 450 членів. Діє організація за принципом страхової медицини. Людина зі своєї заробітної плати перераховує 30 грн. щомісяця і, якщо вона потрапляє до лікарні, їй з лікарняної каси одразу виплачують 1500-1600 грн. на лікування.

„Такої суми цілком достатньо для того, щоб можна було пролікуватися. Звісно, мова не йде про дуже важкі хвороби, але уже протягом останніх півроку окремі медичні працівники потрапляли до лікарень із пневмонією, ГРВІ, шлунково-кишковими хворобами і, за їхніми словами, „Лікарняна каса” виявилася дуже відчутною допомогою”, – розповідає головний лікар Івано-Франківська Тарас Масляк.

У майбутньому цей проект об’єднає навколо себе усіх медичних працівників і не тільки. Адже ті, хто уже відчув комфорт і зручність такої громадської організації, розповідають про неї знайомим. Так до „Лікарняної каси” починають залучатися і ті жителі міста, які не працюють в сфері охорони здоров’я.

До організації уже звернулася одна з солідних приватних фірм Івано-Франківська, керівництво якої вирішило вносити страхові кошти за своїх працівників, приєдналася також профспілка одного з банків міста.

Зареєстрована івано-франківська „Лікарняна каса” на базі Центральної міської клінічної лікарні. Організація працює лише півроку, проте за цей час чимало людей відчуло її потрібність. Тому медики міста закликають усіх приєднуватися до „Лікарняної каси”, адже саме цей проект може допомогти тоді, коли допомога буде справді необхідною.

Детальніше

Read More

Зі святом вас, шановні ветерани!

Шановні ветерани! Низький уклін і безмежна подяка вам – усім, хто захищав рідну землю. Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь.
Міцного вам здоров’я, щедрого добра і щастя, вічного мирного неба і здійснення усіх мрій, дорогі наші ветерани. Нехай світло Великої Перемоги додає нам усім сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього нашої України.

З повагою, голова правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників лікарняних кас України», д. мед. н., професор, заслужений лікар України В. Д. Парій.

Read More

Кількість лікарняних кас – членів Асоціації зростає!

К Всеукраинской общественной организации «Ассоциация  работников больничных касс Украины» присоединилась Социальная членская благотворительная организация «Ильич-Фарм» (г. Мариуполь, Донецкая область).
Справка:
Социальная членская благотворительная организация «Ильич-Фарм» (далее Организация) – общественная, негосударственная, неприбыльная членская благотворительная организация, объединяющая физических лиц на основе добровольности, общности интересов для осуществления благотворительной деятельности в соответствии с Законом Украины «О благотворительности и благотворительных организациях» и не предусматривает получения прибыли от данной деятельности.
В своей деятельности мы руководствуемся принципами законности, гуманности, равенства прав всех участников и общности интересов, добровольности, открытости и самоуправления.
Создавая благотворительную организацию, мы принимали во внимание непростую ситуацию, сложившуюся в сфере социальной защиты населения и здравоохранения.
Мы понимали, что решение многих проблем можно решить только через реформирование всей постсоветской системы здравоохранения. Наши коллеги, члены организации, имея многолетний опыт работы в сфере здравоохранения, готовы принять участие в реализации реформ в этой сфере на местном уровне.
Мы также сознавали, что некоторые из проблем можно решить и сегодня, посредством развития общественной благотворительности и развивая социальное партнерство и социальное предпринимательство.
Наша организация является еще молодой и развивающейся. Мы постоянно ищем новые современные и эффективные методы и формы деятельности. В ряды нашей организации постоянно вливаются новые люди доброй воли, меценаты и благотворители, люди для которых Благо Творение является неотъемлемой частью жизни.
Миссия нашей благотворительной организации заключается в предоставлении социальной защиты каждой семье, каждому жителю региона, создавая возможности для их участия в доступных и эффективных медицинских программ.
Членам и участникам Социальной членской благотворительной организации “Ильич-Фарм” предоставляется медицинская помощь при заболеваниях, потребовавших консервативного и оперативного лечения в амбулаторных и стационарных условиях по следующим нозологическим группам:
• травмы и отравления;
• острые и неотложные состояния;
• болезни системы кровообращения;
• болезни органов пищеварения;
• болезни органов дыхания;
• болезни эндокринной системы и нарушения обмена веществ;
• осложнения беременности, роды и послеродовый период;
• инфекционные и паразитарные болезни;
• болезни крови кроветворных органов;
• болезни нервной системы и органов чувств;
• болезни костно-мышечной системы и соединительной ткани;
• болезни мочеполовой системы;
• болезни кожи и подкожной клетчатки;
• новообразования.
Общее описание программ медицинской помощи
– По этим программам предусматривается предоставление амбулаторно-поликлинической помощи (включая дневной стационар) и стационарное лечение.
Амбулаторно- поликлиническая помощь, в том числе лечение в условиях дневного стационара:
• оплата медикаментов и диагностических исследований;
• медикаментозное обеспечение осуществляется только для лечения основного заболевания на срок не больше 14 календарных дней (в пределах остатка соответствующего сублимита медицинской помощи).
Стационарное лечение.
• оплата медикаментов, диагностических обследований (медицинских услуг ЛПУ города Мариуполя и ЦРБ, с которыми есть договорные отношения);
• медикаментозное обеспечение осуществляется только для лечения основного заболевания, его осложнений на период пребывания в стационаре (в пределах остатка соответствующего сублимита медицинской помощи).
Диагностические обследования по основному заболеванию.
• лабораторные исследования (клинические, биохимические, микробиологические) обследования на гормоны, но не более четырех гормонов в год ;
• рентгенологические исследования (за исключением коронаровентрикулографии, МРТ при амбулаторно поликлиническом лечении);
• По программе А – Социальная защита исключения: коронаровентрикулография, МРТ и КТ, при амбулаторном лечении (при стационарном лечении – обследование одной области);
• эндоскопические исследования (ФЕГДС);
• ультразвуковые исследования (УЗД, допплеровская ЭХОКГ);
• функциональная диагностика (РЕГ, ЭКГ, ЕХО-ЕГ).
Программы медицинской помощи:
А – Социальная защита
Возраст  по согласованию сторон.
1.Вступительный (одноразово) благотворительный взнос – 20 грн. 00 коп.
2.Ежемесячный благотворительный членский взнос – 50 грн. 00 коп. ( 600 грн. в год)
3.Сумма получения медицинской помощи 2 000 грн. в год
Б – Социальная защита
Возраст по согласованию сторон
1.Вступительный (одноразово) благотворительный взнос – 30 грн. 00 коп.
2.Ежемесячный благотворительный членский взнос – 60 грн. 00 коп. ( 720 грн. в год)
3.Сумма получения медицинской помощи 6000 грн. в год
В – Социальная защита
Возраст по согласованию сторон
1.Вступительный (одноразово) благотворительный взнос – 50 грн. 00 коп.
2.Ежемесячный благотворительный членский взнос – 100 грн. 00 коп. ( 1 200 грн. в год)
3.Сумма получения медицинской помощи 10 000 грн. в год
Г – Социальная защита
Участниками программы являются инвалиды детства и инвалиды по заболеванию.
Возраст членов и участников СЧБО по данной программе от 1 до 55 лет.
1.Вступительный (одноразово) благотворительный взнос – 15 грн. 00 коп.
2.Ежемесячный благотворительный членский взнос – 40 грн. 00 коп. ( 480 грн. в год)
3.Сумма получения медицинской помощи 1 800 грн. в год
В период с 01.02.12 по 31.12.12 на благотворительные цели согласно программам медицинской помощи было израсходовано 1 582 400 грн.
Read More
Login