Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

December, 2021

Дорогі друзі! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Зустрічаючи прийдешній рік, усі ми згадуємо прожите й пережите в році минаючому – радощі досягнень і прикрощі поразок, світло надій та гіркий сум печалей. Аналізуємо зроблене, плануємо, що можемо ще зробити, аби змінити на краще обставини, державу, світ. Тож хай прийдешній рік принесе щастя, здоров’я, здійснення мрій і бажань! Єдності та натхнення нам усім у праці для відродження та процвітання кожної родини й усієї України. Лише спільними зусиллями ми зможемо створити нове життя – повне гармонії та спокою, взаємопідтримки й добробуту.

Великих блискучих ідей у новому році, яскравих успіхів і здобутків у всіх справах та важливих звершеннях, духовних сил, невичерпної енергії, виважених рішень, мудрості та оптимізму! Бережіть себе й своїх близьких! Гарних та веселих свят!

З повагою – правління та виконавча дирекція ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України»

Read More

Лікарняна каса в боротьбі з COVID-19 – допомога медичним закладам продовжується!

5 потужних кисневих концентраторів загальною вартістю 260 тисяч гривень згідно з рішенням правління благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» придбані та наразі передаються закладам охорони здоров’я області.

Благодійну допомогу отримують:

1) КНП «Андрушівська лікарня» Андрушівської міської ради,

2) КНП «Лікарня» Пулинської селищної ради,

3) КНП «Романівська лікарня» Романівської селищної ради,

4) КНП «Ружинська центральна лікарня» Ружинської селищної ради,

5) КНП «Хорошівська лікарня» Хорошівської селищної ради.

– Це обладнання на сьогоднішній день надзвичайно й життєво важливе, адже в медичних закладах багато пацієнтів із COVID-19, котрі потребують кисневої підтримки, – наголосив ДИРЕКТОР ВИКОНАВЧИЙ БО «ЛІКАРНЯНА КАСА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ» ВОЛОДИМИР СТАНІСЛАВОВИЧ МИШКІВСЬКИЙ. – Хто знайомий із перебігом короновірусної хвороби, той реально може оцінити, наскільки важливі зараз кисневі концентратори. Тож за допомогою цього обладнання буде врятоване не одне життя. Киснева терапія – це номер один при лікуванні COVID-19.

Цьогоріч Лікарняна каса додатково до «Програми медичних гарантій» забезпечила медикаментами та виробами медичного призначення 870 громадян із ускладненнями COVID-19 на суму 1,7 млн грн. Й надалі ЛК продовжуватиме благодійну допомогу медичним закладам для збереження життя й здоров’я наших земляків.

https://likkasa.com.ua/%d0%bb%d1%96%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%bd%d1%8f%d0%bd%d0%b0-%d0%ba%d0%b0%d1%81%d0%b0-%d0%b2-%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%be%d1%82%d1%8c%d0%b1%d1%96-%d0%b7-covid-19-%d0%b4%d0%be%d0%bf%d0%be%d0%bc%d0%be-2/

Read More

«Разом захистимо здоров’я рідних та близьких!» – концепція діяльності БО «Лікарняна каса Полтавщини»

Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» протягом усього часу своєї діяльності керується принципом: «Ми разом зможемо допомогти лікарням новітнім обладнанням і цим захистимо здоров’я наших рідних та близьких!»

Тож нещодавно КП «Дитяча міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» отримала благодійну допомогу від БО «Лікарняна каса Полтавщини» у вигляді дерматоскопа «Heine DELTA 20T», який буде використовуватись для обстеження дітей лікарем-дематовенерологом ДПВ №3.


За допомогою дерматоскопа, який дозволяє побачити структуру шкіри зі збільшенням в 10 разів, здійснюватиметься діагностика доброякісних та раннє виявлення злоякісних новоутворень шкіри. Тож цей подарунок для закладу дуже важливий, адже кількість маленьких пацієнтів з новоутвореннями шкіри збільшилась – щомісячно даного обстеження потребують понад 100 дітей. КНП «Шишацька лікарня планового лікування» Шишацької селищної ради для покращання обслуговування жителів Полтавської області отримало від БО «Лікарняна каса Полтавщини» кисневий концентратор «БИОМЕД» JAY-10 (подвійний потік) та помпу для ентерального годуванння «HK-300».

Для КП «Полтавська центральна районна клінічна лікарня» Полтавської міської ради БО «Лікарняна каса Полтавщини» надала програмно-апаратний комплекс для телемедицини IDIS2GO. Портативний телемедичний комплекс забезпечує діагностування функцій та періодичний нагляд за пацієнтом у процесі лікування або реабілітації та призначений для збору, передання та зберігання інформації про показники діяльності (фізіологічні параметри) організму пацієнта: вимірювання артеріального тиску, електрокардіографічне дослідження (12 каналів), частоти серцевих скорочень, вимірювання рівня глюкози у крові, аналіз сечі, вимірювання функцій дихання, вимірювання насиченості крові киснем, частоти пульсу, вимірювання температури тіла, проведення фотозйомки та аудіо запису, а також додатково проводити аускультацію, дерматоскопію та інші дослідження при підключенні до нього відповідних пристроїв, та передачі всіх даних для телемедичних консультацій.

Лише спільними зусиллями можна захистити себе, своїх близьких та рідних, забезпечивши лікувальний процес медикаментами, допомагаючи нашим лікарням обладнанням, яке буде рятувати життя людей.

Read More

XIІI МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ «ІННОВАЦІЇ В МЕДИЦИНІ – ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ» 17-19 травня 2022 року

17-19 травня 2022 року відбудеться довгоочікувана подія у сфері охорони здоров’я України –             XІІІ Міжнародний медичний форум. Відтепер зустрічаємося у виставковому центріACCO International (Київ, пр-т Перемоги 40-Б, ст. метро «Шулявська», парк ім. О.С. Пушкіна).

Захід проводиться за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Міністерства охорони здоров’я України, Київської міської державної адміністрації.

Організатори: Національна академія медичних наук України, Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, Група компаній LMT.

Посол Форуму: Сорока Іван Миколайович.

Співорганізатор: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.

Офіційний партнер Форуму – Український Медичний клуб.

Генеральний партнер Форуму – CANON.

До підготовки заходу долучаютьсяпрофільні медичні асоціації, громадські об’єднання, медичні академії післядипломної освіти, вищі навчальні медичні заклади. Форум підтримують ЗМІ України та зарубіжжя, інтернет-портали та інші інформаційні ресурси.

Міжнародний медичний Форум включає насичену наукову програму та спеціалізовані виставки, де можна обмінятись досвідом та підвищити кваліфікацію; ознайомитись з новинками медичного та лабораторного обладнання, протестувати та ознайомитися з особливостями його практичного застосування у роботі.

Відвідувачі: представники органів влади, керівники закладів охорони здоров`я всіх форм власності, директори та їх заступники, завідуючі лабораторій, вчені і лікарі різних спеціальностей, дистриб’ютори та торговельні компанії.

Експозиція учасників Медичного Форуму буде представлена провідними компаніями ринку охорони здоров’я України та зарубіжжя.

На Міжнародній виставці охорони здоров’я MEDICAEXPO буде представлено повний спектр медичного та лабораторного обладнання, техніки, інструментарію, виробів медичного призначення від українських і зарубіжних компаній, а саме:

  • медична техніка, лікувальне та діагностичне обладнання;
  • обладнання, технології і витратні матеріали для радіології та ультразвукової діагностики;
  • комплексне забезпечення медичних лабораторій;
  • обладнання та технології для медичної і фізичної реабілітації;
  • медичні меблі, інжинірингові та комплексні рішення, технології чистих приміщень для медичних закладів;
  • клінінг, стерилізація і дезінфекція;
  • спецодяг та засоби індивідуального захисту;
  • витратні матеріали, медичні вироби одноразового використання;
  • естетична медицина, пластична хірургія: професійне обладнання, матеріали та технології;
  • інформаційні та телекомунікаційні технології для медичних закладів.

На Міжнародній фармацевтичній виставці PHARMAEXPO презентуватимуть лікарські препарати, парафармацевтичну продукцію, медичні вироби. Також відвідувачі отримають можливість дізнатися про комплексне оснащення аптек, послуги для фармацевтичного ринку.

У рамках науково-практичної програми МедФоруму – ХІ Міжнародному медичному конгресі «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України» обговорюватимуться інноваційні розробки для профілактики, діагностики та лікування, що найближчим часом посядуть гідне місце у вітчизняній медичній практиці. Основними напрямами конгресу є: організація і управління охороною здоров’я, приватна медицина, радіологія, сімейна медицина, терапія, кардіологія, медицина невідкладних станів та медицина катастроф, хірургія, травматологія та ортопедія, фізична терапія та медична реабілітація, онкологія, акушерство і гінекологія, фармація та багато інших.

Традиційно під час Форуму працюватимуть освітні школи й майстер-класи, які передбачають тестування обладнання й консультації з перших вуст.

Конгрес внесено до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2022 році», узгодженому в НАМН України та затвердженому МОЗ України. Учасники науково-практичних заходів Конгресу отримають СЕРТИФІКАТИ про підвищення кваліфікації, які дають бали за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку.

Одночасно з Міжнародним медичним Форумом відбуватимуться:

Міжнародний форум «Менеджмент в охороні здоров’я» – професійна платформа для конструктивного діалогу і обміну досвідом представників органів влади, керівників обласних та місцевих Департаментів охорони здоров`я, керівників об’єднаних територіальних громад, власників і медичних директорів державних та приватних медичних закладів, керівників та представників бізнесу.

Захід проводиться з метою отримання нових практичних знань для налагодження процесу управління та адаптації до нових реалій в умовах реформування галузі.

ХІ Міжнародна виставка медичного та оздоровчого туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo – виставка медичного туризму України, яка об’єднує лідерів галузі та дозволяє налагоджувати довгострокове співробітництво на професійному міжнародному рівні, обмінюватися досвідом, підвищувати кваліфікацію фахівців за кордоном. В рамках виставки будуть представлені національні експозиції різних країн, провідні клініки, медичні та реабілітаційні центри, санаторно-курортні установи, SPA&Wellness курорти.

Зареєструйтеся на сайті – отримайте безкоштовне запрошення на Форуму!

До зустрічі 17-19 травня 2022 року за адресою:

ВЦ ACCO International, Київ, пр-т Перемоги, 40-Б, станція метро «Шулявська», парк імені О.С. Пушкіна

З питань участі у виставках: Тел.: +380 (67) 526-49-54; +380 (63) 226-59-48 E-mail: med@lmt.kiev.ua, pharm@lmt.kiev.ua З питань участі у конгресах: Тел.: +380 (44) 344-35-80 E-mail: marketing@medforum.in.ua; info@lmt.kiev.ua  

WWW.MEDFORUM.IN.UA

Read More
Login