Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

June, 2021

НАМ ПИШУТЬ: “Доброго дня всім! Я ХОЧУ ПОДЯКУВАТИ БО «ЛІКАРНЯНА КАСА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Й ПОБАЖАТИ ЗДОРОВ’Я ВСІМ ПРАЦІВНИКАМ ЛК, А ТАКОЖ – КОРИСТУВАЧАМ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ, КОТРІ ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ МІЙ ЛИСТ!

В благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області» я перебуваю з 2014 року. Й за цей час – не скажу, що так уже часто користувалась її допомогою, але – періодично доводилось то якісь обстеження робити за рахунок ЛК, а то медикаментами вона мене забезпечувала при лікуванні – переважно амбулаторному (мій сімейний лікар виписував мені рецепт на бланку ЛК і я отримувала необхідні ліки в аптеці безплатно). От потихеньку й вийшло так, що сума використаних за роки Лікарняною касою на мої потреби коштів удвічі перевищила суму сплачених мною щомісячних добровільних пожертвувань.

А місяців кілька тому трапилось так, що ДОВЕЛОСЬ МЕНІ ПІД ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ В РІВНОМУ ЗВЕРНУТИСЬ ЗА ДОПОМОГОЮ ДО ЛІКАРІВ. Оскільки ж дія нашої ЛК розповсюджується лише на території Житомирщини, я зателефонувала притьмом на «ГАРЯЧУ ЛІНІЮ» ЛК З МЕДИЧНИХ ПИТАНЬ (067-411-30-93) й уточнила, як у такій ситуації вчинити. З’ясувала, що це передбачено нормативними документами роботи ЛК, чим уже скористались дуже багато членів ЛК – необхідно ЗІБРАТИ ЧЕКИ ЗА ПРИДБАНІ ПІД ЧАС ЛІКУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШОЇ ОБЛАСТІ МЕДИКАМЕНТИ, ВИПИСКУ ВІД ЛІКАРЯ ПРО ЗАХВОРЮВАННЯ ТА ПРИЗНАЧЕНЕ ЛІКУВАННЯ Й ПРИВЕЗТИ ЇХ ДО ЦЕНТРАЛЬНОГО ОФІСУ ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВИ НА ВІДШКОДУВАННЯ ВИТРАЧЕНИХ КОШТІВ. Що я й зробила.

Так от – кошти мені відшкодували! Ще й немалі!

Дякую Лікарняній касі за підтримку! Я – з вами! Назавжди!

А за вашу працю будьте й самі здоровими, шановні працівники БО «Лікарняна каса Житомирської області» – й ви, й ваші рідні!

З повагою – Галина Степовик-Бірюк, м. Новоград-Волинський Житомирської області (подяка надіслана через Facebook).

Read More

Дорогі друзі! Щиро здоровимо вас із великим національним святом – Днем Конституції України!

Історія вчить нас бути мудрими й не здаватись. Сьогодення ж вимагає бути терплячими й згуртованими. А головне – небайдужими. Ці слова стосуються всіх нас, незалежно від віку, професії й соціального статусу – кожен повинен відчути особливу відповідальність, називаючи себе українцем.

Тож, вітаючи вас із Днем Конституції України, цінність якої ми повинні нарешті збагнути й відчути, щиро зичимо бути гідним громадянином своєї держави, плекати національні цінності й щодень невтомною працею доводити, що ми – сильні та єдині. Будьте чуйними й милосердними, будьте розважливими й проникливими. Й завжди – будьте людьми!

З повагою – правління та виконавча дирекція ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України»

Read More

ДОРОГІ ПРАЦІВНИКИ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ!

ПРИЙМІТЬ СЕРДЕЧНІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

Нехай ваші серця сповнюються натхненням та окриленням для нових успіхів у сфері, якій ви присвятили свої знання й таланти!

Хай невичерпна енергія, людяність та доброта сповнюють ваші душі, а на життєвому й професійному шляху зустрічаються тільки порядні та привітні люди, чия глибока й щира шана стане подякою за чуйність та вміння творити добро.

Міцного вам здоров’я, благополуччя, радості від кожного нового дня, миру й злагоди!

З повагою – правління та виконавча дирекція ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України»

Read More

До уваги громадян та представників Лікарняних кас в Україні!

Просимо підтримати звернення колективу КП “4-а міська клінічна лікарня  Полтавської міської ради “щодо присвоєння імені Л.Ф.Куроєдова  закладу КП “4-а міська клінічна лікарня  Полтавської міської ради “

Леонід Федорович Куроєдов займав чітку соціальну та громадську позицію, завжди стояв на захисті здоров’я населення та намагався запроваджувати зміни в охороні здоров’я.

З 2000 року був ініціатором вивчення досвіду роботи Лікарняних кас в Німеччині для подальшого запровадження їх досвіду в Україні. Після вивчення представниками  медичної галузі України досвіду роботи найбільшого в Німеччині Федерального об’єднання Лікарняних кас «АОК» проводив активну роботу по впровадженню діяльності лікарняних кас в Україні . В 2003 році Леонід Федорович разом з 5 депутатами Полтавської обласної ради стали засновниками Благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини», яка об’єднала в своїх лавах жителів Полтавської області.

Л.Ф.Куроєдов не лише вивчав передовий медичний досвід, а й запроваджував його найкращі елементи в своїй роботі. З 1995 року лікарня, яку очолював Л.Ф,Куроєдов запровадила комп’ютерні програмні комплекси, які стали прикладом для подальшого запровадження в багатьох лікарнях країни. З 2003 року в БО «Лікарняна каса Полтавщини» впроваджено програмний комплекс «Лікарняна каса» по контролю надходжень та витрат внесків до організації, яка використовувалась в 7 організаціях по Україні.

Будучи засновником БО «Лікарняна каса Полтавщини» та депутатом міської, потім обласної ради, сприяв розвитку соціальної допомоги в області, турбувався за членів організації, жителів міста та області, допомагав вирішувати їх проблеми при лікуванні в закладах Полтавської області та інших лікарнях України.

БО «Лікарняна каса Полтавщини» працює з усіма лікарнями Полтавської області. До Л.Ф.Куроєдова приїздили вивчати досвід запровадження комп’ютерних медичних програм та механізму лікарняних кас з усіх областей країни і медичні працівники, і представники влади, і делегації з МОЗУ.

Леонід Федорович Куроєдов пропагував розвиток медичного страхування в Україні, та необхідність створення Об’єднання лікарів, друкувався в медичних виданнях, виступав на конференціях, ділився досвідом, подавав пропозиції та рекомендації до багатьох законодавчих актів.

Поширюючи механізм лікарняних кас по Україні, в 2006 році Леонід Федорович Куроєдов став одним із засновників Всеукраїнського громадського об’єднання «Асоціація працівників лікарняних кас України».

Правління ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України» підтримує пропозицію адміністрації КП «4-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» щодо присвоєння закладу імені Л.Ф. Куроєдова.

https://www.facebook.com/poltava4mkl/posts/495255168580005

Read More
Login