Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

January, 2016

У Чернівцях з робочим візитом сьогодні перебував заступник Міністра-керівник апарату Міністерства охорони здоров’я України Роман Василишин

З ним зустрілися керівники краю та медики. Йшлося про реформування в системі охорони здоров’я України, реформування первинної медико-санітарної ланки, особливо в умовах створення територіальних громад в області, інформує чернівецька ОДА.

Також обговорено питання реформування сектору екстреної медичної допомоги шляхом його інтеграції в єдину загальнодержавну систему створення диспетчерського центру, що дозволить забезпечити європейську норму доїзду до хворого та пришвидшити надання невідкладної медичної допомоги.

Значну увагу приділено питанню стосовно можливості створення в Чернівецькій області лікарняних кас. За словами Романа Василишина, нині у складний період функціонування медичної галузі України, впровадження лікарняних кас є важливим кроком у системі охорони здоров’я держави. Це дозволить забезпечити якість та безоплатність надання медичної допомоги.

ministr vasulushun

Пропонуючи запровадити функціонування відповідної лікарняної каси на Буковині, заступник Міністра-керівник апарату Міністерства охорони здоров’я України зауважив, що в майбутньому на Буковині для забезпечення максимальної прозорості в діяльності таких кас, доцільно було б створити спеціальну наглядову раду, яка б складалася із авторитетних людей в краї, яким населення довіряє.

Вікіпедія пише, що Лікарняна каса — у випадку захворювання забезпечує хворого ліками, допомагає у проведенні лабораторних досліджень, а у разі оперативного втручання — витратними матеріалами. Лікарняні каси можна розглядати як варіант добровільного медичного соціального страхування.

http://acc.cv.ua/chernivtsi/6868-v-chernivtsyakh-z-yavlyatsya-likarnyani-kasi-i-naglyadovi-radi-za-nimi

Read More

На Прикарпатті планують запровадити «лікарняні каси»

14 січня голова облдержадміністрації Олег Гончарук провів зустріч із заступником міністра охорони здоров’я – керівником апарату Міністерства охорони здоров’я України Романом Василишиним.

Участь у заході взяли заступник голови ОДА Ігор Пасічняк, директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Мирон Матейко та ректор Івано-Франківського національного медичного університету Микола Рожко.

Посадовці обговорили аспекти діяльності медичної галузі Прикарпаття, реалізацію заходів медичних програм, окреслили пріоритетні напрямки її роботи у поточному році.

Під час дискусії урядовець поділився власними баченнями щодо реорганізації системи охорони здоров’я на Україні, зокрема, запровадження у медичних закладах держави лікарняних кас.

«Подібна модель роботи лікарняних кас успішно працює у багатьох країнах Європи, зокрема, Німеччині, Естонії, – розповів Роман Василишин. – Тож, варто запозичити цей позитивний досвід та налагодити  роботу добровільного медичного соціального страхування у нашій державі».

Прикладом успішної роботи лікарняної каси є ГО «Лікарняна каса Львівської залізниці». На переконання урядовця, створення мережі подібних моделей медичного страхування стане додатковим джерелом фінансування галузі охорони здоров’я та сприятиме доступності медичних послуг.

За словами заступника міністра охорони здоров’я Романа Василишина, під час перебування на Івано-Франківщині посадовець також відвідає низку медичних закладів області та проведе зустрічі із прикарпатськими медиками, на яких обговорюватиме актуальні  питання, пов’язані з проведенням вакцинації від поліомієліту та епідеміологічною ситуацією захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, йтиметься й про причини материнської смертності.

За матеріалами прес-служби Івано-Франківської ОДА

http://www.galychyna.if.ua/news-ivano-frankivsk/detail/na-prikarpatti-planujut-zaprovaditi-likarnjani-kasi/

Read More
Login