Пост-реліз V ювілейного Міжнародного медичного форуму «Інновації – в медицині – здоров’я нації»

14-16 жовтня 2014 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбувся V ювілейний Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації» – масштабний захід галузі охорони здоров’я, який щороку об’єднує потужну міждисциплінарну науково-практичну програму Міжнародного медичного конгресу, найбільші на теренах України спеціалізовані виставки – Міжнародну виставку охорону здоров’я MEDICAEXPO та Міжнародну фармацевтичну виставку PHARMAEXPO.

Колосальний інтерес з боку відвідувачів – 10 252 зареєстрованих вітчизняних та закордонних спеціалістів медичної науки та практики, високий попит на експозиційні частини Форуму – 350 компаній, широка географія учасників виставок та міжнародних спікерів – 21 країна світу, затребуваність науково-практичної та ділової програм підтвердили вагомість і значимість Міжнародного медичного форуму та вивели його в топ подій для лікарів, науковців, інвесторів, виробників, представників та дистриб’юторів медичного і лабораторного обладнання, інструментарію, повного спектру товарів медичного призначення, фармацевтичної продукції, словом, всіх причетних до медичної практики та науки.

Високий та професійний рівень Форуму дозволив відвідувачам підвищити кваліфікацію, обмінятися досвідом, представити свої здобутки, відкриття та досягнення, інноваційні методи профілактики, діагностики та лікування, які вже найближчим часом будуть впроваджуватися в практику охорони здоров’я України, перейняти міжнародний досвід, налагодити партнерські стосунки, підписати угоди міжнародного рівня, науково-освітні угоди.

Вперше Форум відбувся за підтримки Президента України Петра Порошенка та під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

Офіційна підтримка Форуму – Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з лікарських засобів, Київської міської державної адміністрації.

Організатори – Національна академія медичних наук України, Компанія LMT.

Проведенню Форуму сприяли 140 медичних асоціацій, 15 вищих медичних навчальних закладів, 3 академії післядипломної освіти. Інформаційну підтримку Форуму надали 180 спеціалізованих видань України, СНД та зарубіжжя, 400 спеціалізованих Інтернет-ресурсів.

Привітальне слово Президента України Петра Порошенка зачитала його радник – Заслужений лікар України Ольга Богомолець. Президент у своєму зверненні підкреслив, що «участь у заході закордонних і вітчизняних спеціалістів дасть змогу фахівцям охорони здоров’я підвищити свою професійну кваліфікацію, отримати сучасні знання і перейняти передовий досвід стосовно новітніх методів та засобів лікування».

Головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я України Світлана Зброжек представила привітальне слово Голови профільного Комітету ВРУ Тетяни Бахтеєвої. За словами Тетяни Бахтеєвої, проведення цьогорічного Форуму спрямовано на організацію платформи для діалогу між владою та фахівцями галузі охорони здоров’я, об’єднання зусиль лікарів, науковців, виробників лікарських засобів та всіх причетних до медичної спільноти задля розвитку медицини та покращення якості надання медичних послуг в Україні.

У церемонії офіційного відкриття взяв участь в.о. Міністра охорони здоров’я Василь Лазоришинець. Очільник МОЗ України зауважив, що Форум багато років поспіль дозволяє фахівцям вдосконалювати свої теоретичні та практичні знання, успішно представити свої здобутки, саме завдяки таким заходам відбувається тісне спілкування між виробниками та практиками, впроваджуються сучасні наукові розробки, а для бізнесу це час, коли треба рухатися на зустріч науці та об’єднувати свої винаходи та потенціал, щоб разом сприяти розвитку охорони здоров’я в Україні.

Голова Державної служби України з лікарських засобів Михайло Пасічник у рамках свого виступу назвав Форум «знаменною подією, яка щороку включає в себе проведення багатьох конференцій, сприяє постійному обміну думок та дає поштовх до удосконалення галузі охорони здоров’я».

Перший віце-президент Національної академії медичних наук України Юрій Кундієв привітав присутніх з відкриттям Форуму, який, за його словами, сприяє піднесенню рівня медичної допомоги завдяки спільній праці науковців, лікарів державних установ академії та іноземних колег.

Також у церемонії офіційного відкриття взяли участь Заступник Міністра охорони здоров’я України Наталія Лісневська, Перший заступник Голови Державного агентства України з туризму та курортів Валентина Гордієнко, заступник голови місії Посольства Угорщини в Україні Ласло Пап, експерт Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям посольства Польщі в Україні Бартош Фурман, директора державних установ НАМН України, керівники профільних установ МОЗ України, ректори вищих медичних навчальних закладів та закладів післядипломної освіти, Президенти профільних асоціацій, представники благодійних фондів, власники вітчизняних та закордонних медичних та фармацевтичних компаній.

Відкрити Міжнародну виставку медичного туризму SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo, яка проходила паралельно з Форумом, прибули Надзвичайні і Повноважні посли Республіки Болгарія, Республіки Корея, Республіки Куба, Малайзії, Угорщини, представники торгових відділів та економічних місій інших посольств.

Три дні інтенсивного навчання

Науково-практична програма Форуму базувалася на ІІІ МІЖНАРОДНОМУ МЕДИЧНОМУ КОНГРЕСІ «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров’я України», який внесено до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, що проводитимуться у 2014 році, затверджений МОЗ та НАМН України».

Унікальний міждисциплінарний формат Конгресу представив актуальну науково-практичну програму, до якої увійшов цілий комплекс заходів – 55 симпозіумів, конференцій, круглих столів, семінарів, лекцій, 30 майстер-класів, 5 практичних шкіл. Експертами виступили 670 провідних українських та зарубіжних доповідачів з України, США, Польщі, Росії та Білорусії.

Співорганізаторами заходів стали 22 установи НАМН України, профільні заклади МОЗ України (Національний інститут раку, Державний клінічний науково-практичний центр телемедицини та ін.), українські та зарубіжні медичні та фармацевтичні організації (Асоціація радіологів України, Українська асоціація фахівців ультразвукової діагностики, Асоціація кардіологів України, Асоціація серцево-судинних хірургів України, Асоціація працівників медицини невідкладних станів і медицини катастроф, Асоціація ортопедів-травматологів України, Всепольське об’єднання приватних лікарень та ін.), вищі медичні навчальні заклади (НМУ ім. О.О. Богомольця, НТУУ «КПІ» та ін.); заклади післядипломної освіти (НМАПО ім. П.Л. Шупика, ХМАПО, ЗМАПО).

Традиційно професійний майданчик консолідував головних лікарів приватних і державних медичних закладів України, які взяли участь у численних науково-практичних заходах Конгресу. З великим успіхом пройшла третя за рахунком практична конференція «Приватна медицина: реалії практики». Власники приватних медичних закладів, менеджери охорони здоров’я з таких широковідомих клінік та медичних центрів, як, наприклад, EUROLAB, Діла, Добробут, Мати і дитина, МЕДЛАЙФ-БІО, Сінево, Оксфорд Медікал, Шарітель та десятки інших, отримали ефективні поради побудови вдалих бізнес-моделей від практиків приватного сектору медицини.

У рамках спеціальної програми «Організація та управління охороною здоров’я» головні позаштатні спеціалісти МОЗ України провели виїзні засідання.

Традиційно великою популярністю користувалися Дні лабораторної медицини. Тільки один цей напрямок, за три дні роботи Форуму зібрав понад 1600 фахівців. У рамках Конгресу флагмани лабораторної медицини з Національної медичної академії післядипломної освіти України ім. П.Л. Шупика, Всеукраїнської Асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини, на чолі з Ганною Луньовою провели науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Сьогодення та майбутнє лабораторної медицини».

Українська лабораторна школа, основними організаторами якої є НАМН України, Лабораторна та метрологічна служби НАМН України, ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені М.Д. Стражеска НАМН України», викликала значний інтерес у відвідувачів і згуртувала навколо себе численну аудиторію фахівців лабораторної медицини.

Одним із центральних напрямків роботи Конгресу стала спеціальна програма «Медицина невідкладних станів». Вперше кафедра медицини невідкладних станів і кафедра медицини катастроф НМАПО ім. П.Л. Шупика разом з Українським науково-практичним центром екстреної медичної допомоги і медицини катастроф та Асоціацією працівників медицини невідкладних станів і медицини катастроф провели симпозіум «Медицина невідкладних станів і медицина катастроф: актуальні питання». Світовий досвід спеціалісти перейняли під час майстер-класів Школи екстреної медичної допомоги від авторитетних експертів сфери з профільних асоціацій та вишів, які працювали у надзвичайних ситуаціях та в зонах бойових дій. Для наближення до реальних умов використовувалися сучасні манекени та симулятори.

З новинками діагностичного обладнання можна було ознайомитися на стендах провідних компаній та у рамках спеціальної програми «Медична радіологія». 10 унікальних заходів цього напрямку дозволили ознайомитися з останніми методиками діагностики різноманітних захворювань та максимально розширити теоретичні навички.

Зокрема, Інститут ядерної медицини та променевої діагностики НАМН України провів конференцію «Актуальні проблеми ядерної медицини та променевої діагностики», приурочену 15-ччю своєї діяльності.

У рамках Школи ультразвукової та функціональної діагностики спеціалісти отримали консультації, поради фахівців та взяли участь у тестуванні сучасної діагностичної техніки та новітнього обладнання.

Ініціатором проведення спеціальної програми «Онкологія» стали провідні вітчизняні онкологи з Національного інституту раку. На професійному майданчику, у рамках науково-практичних заходів фахівці обговорювали інноваційні технології променевих методів дослідження в онкології та сучасні підходи до діагностики та лікуванні злоякісних пухлин.

Напрямок «Кардіологія» в цьому році розширився. Відомі та визнані вітчизняні кардіологи радо представили широкому загалу свої відкриття у рамках Української кардіологічної школи імені М.Д. Стражеска «Проблеми коморбідності в кардіології» та конференції, присвяченої новітнім технологіям у діагностиці та лікуванню пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями, організованої Національним інститутом серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова НАМН України.

Українська школа медсестринства знову зібрала повні зали спеціалістів сестринської справи, які у рамках низки майстер-класів отримали кваліфіковані поради експертів по догляду за пацієнтами.

Серед інших тематичних напрямків Конгресу: терапія, алергологія, анестезіологія, гастроентерологія, геріатрія, ендокринологія, ендоскопія, імунологія, інфекційні та неінфекційні хвороби, неврологія, нефрологія, урологія, пульмонологія, функціональна діагностика, фізіотерапія та реабілітація, сімейна медицина, хірургія та нейрохірургія, ортопедія та травматологія, гематологія та трансфузіологія, педіатрія, акушерство та гінекологія, епідеміологія, вірусологія, біомедична інженерія, дерматовенерологія та ін.

Інноваційні технології в медицині на перетині науки, техніки і бізнесу

Передові медичні технології – один із ключових факторів ефективності системи охорони здоров’я. Це сьогодні ще раз підтвердили учасники найбільшої в Україні Міжнародної виставки охорони здоров’я MEDICAEXPO та Міжнародної фармацевтичної виставки PHARMAEXPO. Комплексний підхід в організації медичного Форуму дозволяє цілісно об’єднати здобутки та зусилля науки та бізнесу задля удосконалення профілактики, діагностики та лікування захворювань XXІ століття, сприяти підвищенню рівня оснащення вітчизняних лікувальних та профілактичних установ, що в результаті впливає на поліпшення якості медичного обслуговування.

Користуючись численними можливостями Форуму в експозиційній частині було представлено 400 торгових марок, 350 учасників з України, США, Польщі, Чехії, Німеччини, Росії, Франції, Швейцарії, Італії, Китаю та інших країн, ставши експонентами змогли окреслити перспективи розвитку галузі на наступний рік та укласти взаємовигідні контракти.

Генеральний партнер виставки: Toshiba Corporation.

Партнери: UMT+, Мед Ексім, ПОЛІПРОМСИНТЕЗ, INTERO, Протек Солюшенз Україна, ХІМЛАБОРРЕАКТИВ, ALT Україна, ЕМСІMED, Аmed, Експерт, СІНЕВО Україна, УКР ДІАГНОСТИКА.

Компанія UMT+ – провідний постачальник медичного обладнання в Україні і генеральний дистриб’ютор Toshiba, ознайомила з останніми новинками та провела майстер-клас з демонстрацією можливостей представлених апаратів від світових лідерів: Toshiba, Hologic, Accuray, Mediso, Intermedical, Elekta.

Компанія Мед Ексім, яка в Україні представляє низку компаній зі світовим ім’ям: Esaote, Medispeс, Asclepion Laser Technologies, BeamMed, СIVCO презентувала комплексні рішення по оснащенню професійним обладнанням медичних закладів різного профілю.

На стенді Компанії Протек Солюшенз Україна спеціалісти змогли ознайомитися з комплексними рішеннями забезпечення лабораторним обладнанням, обладнанням для ультразвукової діагностики, медичними ліжками, витратними матеріалами та реагентами.

Постійний учасник заходу – Компанія ХІМЛАБОРРЕАКТИВ представила весь необхідний асортимент продукції для медичних лабораторій.

Біохімічні аналізатори та реагенти, гематологічні аналізатори та реагенти, аналізатори газів та електролітів крові, тест-смужки, імуноферментні аналізатори, портативні ультразвукові сканери, програмне забезпечення для УЗ сканерів, дозатори і багато іншого продемонстрували та надали консультації експерти із загальновідомої Компанії Інтермедика.

Серед нових учасників Форуму: НОВА МЕДИЧНА ГРУПА, Інвасервіс, Прем’єр-Дентал, Юнітранс-ЮА, Алві-Лайн, ВСМ Україна, ВКФ Cтоматолог-Ж, Медгарант, IMG (Integrated Medical Group), ЛІДОМЕД БІО, TAKEDA, МЕДКОСВІСС, Ай.Сі.Єф Україна, БЕМЕР УКРАЇНА, Amoena Medizin-Orthopadie-Technik GmbH, ОСД Східна Європа, АФС Медицинтехнік, КАРДІОКОМ (RCLIN) та багато інших.

Постійні учасники Форуму: МОДЕМ 1, ЛАБІКС, Медіст, Вектор-Бест-Україна, Медігран, УКРТЕЛЕМЕД, Авіс-Мед, НВО Практика, ДІАМЕБ, Медімекс-Україна, Віола-Медтехніка, НВЛ Гранум, БТЛ-Україна, Медтехніка-Дент, BIO-RAD, Рош Діагностікс, Терра-Мед, НВФ Сіместа-Ваал, БМТ УА, АВАНТІС-ЛК, ЛАБВІТА, ТехМедКонтракт, ХЕМА, Біо Тест Мед, Теспро, МК Квертімед-Україна, Київське виробниче об’єднання «Медапаратура» (КВОМА), БіоЛайн Україна, ОНІКО, Профімед-Сервіс, ВОЛЕС, Група компаній «Сканер», МЕДІКОМ-Україна, Медрам, Мібе Україна (Дермафарм), Здраво, Натурлайф, Українська академія біологічної медицини, фармацевтична фабрика «Здоров’я» та сотні інших.

У рамках виставок MEDICAEXPO і PHARMAEXPO успішно реалізувався діловий пакет пропозицій – BusinessPoint та Buyers program. Учасники та відвідувачі провели заплановані бізнес-зустрічі, на яких змогли домовитися про закупівлю, постачання обладнання чи інших товарів, обговорили майбутні спільні проекти.

Медичний туризм стирає кордони для пацієнтів

Одночасно з Форумом відбулася ІІІ Міжнародна виставка медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo, орієнтована на практику надання високоякісних медичних послуг на території України та за її межами. Участь у заході взяли 96 учасників. У рамках виставки були представлені національні експозиції Польщі, Туреччини, Угорщини, а також провідні клініки, медичні та реабілітаційні центри, санаторно-курортні заклади, SPA&Wellness курорти Австрії, Ізраїлю, Іспанії, Литви, Малайзії, Словаччини, Словенії, України, Фінляндії, Таїланду.

Виставка пройшла за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму, МОЗ України, Державного агентства України з туризму та курортів, НАМН України.

За сприяння – Інформаційного бюро «Угорський туризм», Польської Туристичної Організації, Представництва CzechTourism в Україні, Посольства Малайзії в Україні, Торгового відділу Посольства Австрії – ADVANTAGE AUSTRIA, Торгово-промислової палати Куби, Посольства Словацької Республіки в Україні.

Міжнародні партнери: Turkel Fair Organization Inc, Atlas Business Service Ltd, Intersana.

Залучаючи все більше зацікавлених людей у новому напрямі – медичному туризмі, за словами постійних відвідувачів, виставка в цьому році розширилася і консолідувала фахівців медичного туризму, індустрії охорони здоров’я, керівників профільних відомств, представників посольств, місцевих, регіональних та міжнародних асоціацій та організацій, представників міжнародних клінік, реабілітаційних центрів, SPA&Wellness курортів.

Вперше відбувся захід щодо українсько-польської співпраці та реалізації програми «Пацієнт без кордонів» – круглий стіл «Польсько-українське співробітництво у сфері медичного туризму: перспективи та ризики», участь у якому взяли фахівці Всепольського об’єднання приватних лікарень, представники посольства Польщі в Україні та ін. У рамках цього заходу обговорювався візовий режим для українських пацієнтів. Серед широкого кола тем живих дискусій – проблематика співробітництва з українськими партнерами в контексті змін системи охорони здоров’я України, медичні потреби українського ринку, польське страхування для забезпечення пацієнтів можливості діагностики та лікування у Польщі. Також учасники круглого столу дізналися про можливості підвищення кваліфікації лікарів в Польщі, переваги польських медичних центрів, обговорили специфіку співробітництва між українськими та польськими посередниками, постачальниками медичних послуг та ін. Організатори заходу – Всепольське об’єднання приватних лікарень, Atlas Business Service Ltd, Компанія LMT.

Партнерами круглого столу виступили Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві.

Семінар-тренінг «Ви досі чекаєте пацієнтів?», який організувала Компанія MEDWIO, дозволив початківцям в медичному туризмі дізнатися секрети ефективної роботи медичного закладу та пошуку пацієнтів.

Відома турецька клініка Liv Hospital провела круглий стіл «Мінімально-інвазивна радикальна хірургія передміхурової залози з використанням робота ДаВінчі (daVinci)». Програма круглого столу включала в себе майстер-клас, обговорення актуальних та проблемних питань. Захід увінчався врученням 5 навчальних поїздок для лікарів-урологів у Туреччину.

За три дні роботи Міжнародного медичного форуму, його спеціалізованих виставок та Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo, завдяки насиченим науково-практичним та бізнес програмам, було проведено багато професійних зустрічей, переговорів, представлено нові відкриття, фахівці галузі охорони здоров’я підбили попередні підсумки роботи, продемонстрували досягнення медицини, окреслили перспективи розвитку галузі охорони здоров’я. Форум створив нові можливості та дав імпульс для просування та впровадження інноваційних технологій в практику охорони здоров’я.

Цифри та факти:

5078 м² експозиційної частини

350 учасників IMF

96 учасників HTEXPO

Країни: Австрія, Іспанія, Італія, Китай, Литва, Малайзія, Німеччина, Польща, Росія, Словаччина, Словенія, США, Таїланд, Туреччина, Угорщина, Україна, Фінляндія, Франція, Чехія, Швейцарія, Японія.

Кількість зареєстрованих відвідувачів: 10 252

Географія відвідувачів: Нідерланди, США, Грузія, Угорщина, Литва, Латвія, Італія, Німеччина, Польща, Естонія, Швейцарія, Азербайджан,Туркменістан, Пакистан, Молдова, Росія.

55 науково-практичних заходів

30 майстер-класів

76 організаторів та співорганізаторів

Наступний Vi міжнародний медичний форум та IV міжнародна виставка медичного туризму, spa&wellness – Healthcare Travel Expo відбудуться 15-17 квітня 2015 року у вц «Київекспоплаза», м. київ, вул. салютна, 2-б

Додаткова інформація:

Прес-служба Форуму

Тел.: +380 (44) 526-90-25, +380 (93) 907-14-50

pr@medforum.in.ua

www.medforum.in.ua

www.htexpo.com.ua

Read More


Залиште коментар!
ЛІКАРНЯНА КАСА ПОЛТАВЩИНИ: НОВІ ВИКЛИКИ, НОВІ УМОВИ! 19 РОКІВ ДОПОМОГИ

Впродовж усього періоду незалежності України тема медицини та соціальний захист населення є одним з основних питань, яке держава намагається реалізувати та зрушити з місця За останні кілька років пройшло багато покращень в сфері охорони здоров’я: комп’ютеризація закладів медицини, програма «Доступні ліки» з електронними рецептами, електронна звітність, оновлення лікарень та забезпечення їх сучасним обладнанням, зростання заробітних […]

Детальніше
Читати блог »

Вітаємо з Днем Незалежності України!

Від усього серця бажаємо Вам, щоб Ваше життя завжди ...

Лікарняна каса допомагає!

Лікарняна каса допомагає!            Діяльність лікарняних кас в Україні в умовах воєнного стану (журнал «Практика управління медичним ...

Login