Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

November, 2020

Доброго здоров’я всім бажаю!

Це побажання завжди було доречним та актуальним – нині ж тим паче! Тому-то й зібралась нарешті сказати на адресу Лікарняної каси гарні слова (а збиралась із думками вже досить давно).

https://likkasa.com.ua/category/podiaki/

Признатись, і раніше доводилось читати й чути різні думки про роботу благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» та допомогу, яку вона надає при амбулаторному, стаціонарному лікуванні. Хтось дякував за врятоване життя та збережене здоров’я, інший нарікав – мовляв, «а що там вона дає – копійчані ліки та шприци». Так-от слова останніх завжди мене прикро вражали. Хотілося таким сказати: «Люди, чи ж ви не знаєте, яка нині вартість медикаментів? Чи ви не розумієте, в яку суму «обійшлось» би вам лікування, якби не Лікарняна каса?»

І якщо досі ми з нашою родиною не один раз переконувались у правильності рішення вступити свого часу до ЛК (а перебуваємо в організації вже не перший рік), то віднедавна ми щиро дякуємо Богові за те, що вона існує й діє – наша Лікарняна каса. Скільки хвилювань ми пережили, коли у нашої мами була тяжка форма пневмонії, скільки сліз виплакали! От де взяти гроші на антибіотики? А вони ж необхідні були дуже дороговартісні! Дуже! Так от щоб ви всі знали: їх надала БО «Лікарняна каса Житомирської області». Спочатку одні антибіотики, через якийсь час – ще інші. Завдяки цьому наша мама жива!

Тож любі працівники Лікарняної каси! Наша родина вам щиро дякує – за всю ту допомогу, яку ми отримували раніше, й за врятовану матусю. Нехай оминають біди й хвороби ваші сім’ї! Ми щиро бажаємо вам і самим бути здоровими.

Тим же людям, котрі нарікають на Лікарняну касу, хочу сказати от що: не думайте, що ви назбираєте на випадок хвороби необхідну суму, відкладаючи щомісяця по 60 гривень (саме стільки становить щомісячне добровільне пожертвування). Не назбираєте. Я дуже добре це знаю, повірте, адже мені відомо, скільки ЛК витратила на лікування моєї мами.

І ще – моя порада всім членам Лікарняної каси. От коли нам призначають ліки (при амбулаторному, стаціонарному лікуванні), ми не соромимось наголосити нашому лікареві (сімейному, вузькопрофільному), щоб призначили саме ті медикаменти, якими забезпечує ЛК. І ви не соромтесь! Адже це – у ваших інтересах! А ще ми завжди телефонуємо на «гарячу лінію» ЛК й уточнюємо, чи «йде по Лікарняній касі» той або інший препарат. І завжди нам надавали детальну інформацію. Краще кілька разів перепитати, ніж один раз заплатити. От і ви так робіть.

Тож будьте всі здорові й бережіть себе!

Оксана Капустник, м. Житомир (подяка надіслана через Facebook).

Read More

ЛК Полтавщини допомагає дооснащувати медичні заклади обладнанням

Лікарняні заклади доукомплектовують відділення для забезпечення надання повноцінної медичної допомоги пацієнтам. Тож благодійна організація “Лікарняна каса Полтавщини” продовжує допомагати лікарням медичним обладнанням.

http://www.poltavalk.com.ua/

Так, КНП «Решетилівська центральна лікарня Решетилівської міської ради Полтавської області», комунальне підприємство “5-та міська клінічна лікарня Полтавської міської ради” та КНП “Козельщинська ЦРЛ” отримали електрокардіографи “ЮКАРД-100” з пристроєм приймання та передавання даних.

Апарати дозволять робити ЕКГ та – за необхідності – передавати дані для консультації до КП «Полтавський обласний клінічний медичний кардіоваскулярний центр Полтавської обласної ради».

Комунальне підприємство “1-А міська клінічна лікарня Полтавської міської ради” отримало благодійну допомогу для відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Лікарняна каса Полтавщини передала закладу центральну станцію цілодобового моніторингу ЮНЕТ та монітор пацієнта ЮМ 300-10.

Це обладнання дозволятиме медичним працівникам віддалено стежити за життєвими показниками пацієнтів та відразу реагувати на зміни.

КНП “Хорольська центральна районна лікарня” Хорольської районної ради Полтавської області отримало від організації стіл операційний МТ300 (універсальний, механіко-гідравлічний, рентгенпрозорий). Даний стіл зручний для хірургів та буде використовуватися на благо пацієнтів.

Також Лікарняна каса Полтавщини надала кисневі концентратори в такі медичні заклади : комунальні некомерційні медичні підприємства “Кременчуцька Перша міська лікарня імені О.Т. Богаєвського”, «Кременчуцька міська лікарня «Правобережна», «Лікарня відновлювального лікування», КП “Полтавський обласний госпіталь для інвалідів війни Полтавської обласної ради”, КНП “Миргородська ЦРЛ”, комунальне підприємство “Семенівська центральна районна лікарня” Семенівської районної ради, КНП “Лохвицька районна лікарня Лохвицької районної ради”.

Комунальне неприбуткове підприємство “Кобеляцька центральна районна лікарня” Кобеляцької районної ради Полтавської області отримало від організації апарат високочастотний електрохірургічний ЕХВЧ-300 “Надія-4” з комплектуючими. Дане обладнання допомагає під час проведення хірургічних втручань. 

Загалом із початку пандемії БО “Лікарняна каса Полтавщини” надала благодійної допомоги у вигляді медичного обладнання на суму понад 4 млн. грн. для 34 медичних закладів. Об’єднуємося та допомагаємо лікарням рятувати життя наших близьких!

Read More

Благодійна організація “Лікарняна каса Полтавщини” продовжує допомагати лікарням медичним обладнанням

БО «Лікарняна каса Полтавщини» продовжує допомагати лікарням медичним обладнанням. Адже нині вкрай важливо допомогти медичним працівникам подолати COVID-19.

http://www.poltavalk.com.ua/

Тож нещодавно комунальне підприємство «3-я міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» отримало від Лікарняної каси 6 термометрів інфрачервоних для моніторингу у відділеннях лікарні. Також було передано центральну станцію UNET та 3 монітори пацієнта для ВАІТ лікарні. Це обладнання дозволить проводити віддалений моніторинг стану пацієнтів, що зручно в нинішній епідситуації при великій завантаженості медичного персоналу.  

Для КП “1-А міська клінічна лікарня Полтавської міської ради” благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» передала 17 зволожувачів кисню з кисневою розеткою (настінний газовий клапан).

Нині медичні працівники та кисень – одні з основних складових, від яких залежить результат лікування важких пацієнтів. Зараз головне, щоб і медичних працівників, і кисневих точок було вдосталь у лікарнях. Тож завдяки наданому обладнанню можна забезпечити киснем 17 пацієнтів, яким потрібна киснева підтримка.

Спільними зусиллями, допомагаючи й лікарням, і пацієнтам, можна подолати нинішню непросту ситуацію.

КНП “Котелевська центральна районна лікарня” Котелевської районної ради отримало від БО “Лікарняна каса Полтавщини” благодійну допомогу у вигляді 4 кисневих концентраторів.

Також кисневі концентратори отримали КНП “Миргородська ЦРЛ” та КНП “Карлівська центральна районна лікарня імені Л.В.Радевича”

Довгоочікувані кисневі концентратори “розлетілись” у районні лікарні для пацієнтів, котрі потребують кисневої підтримки. Лише разом можна здолати усі перешкоди та проблеми. Тож гуртуймося, щоб допомагати медичним працівникам рятувати життя пацієнтів!   


Read More
Login