Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

December, 2018

ДОРОГІ ДРУЗІ! Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Щиро бажаємо зустріти ці свята з радісними помислами та добрими намірами зробити все, про що так давно мріялось. Нехай наші спільні діяння сприяють миру та злагоді, а народжений Спаситель подарує людські блага, збереже здоров’я, зміцнить духовно, допоможе здолати труднощі й вийти на шлях процвітання. Головне, дорогі земляки, пам’ятати, що Бог посилає нам випробування, аби зробити нас сильнішими та відкрити себе з кращої сторони. Адже немає нічого ціннішого за людське життя, й немає нічого радіснішого та щасливішого від миті народження нового на землі.

Тож нехай 2019 рік буде благодатним, а наші стійкість та непоборність ознаменуються щедрою винагородою – миром на рідній землі та добробутом у кожній домівці!

З повагою – голова правління ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України»,

професор, заслужений лікар України В.Д.Парій.

Read More

Допомога лікарні: Шишацька центральна районна лікарня

http://www.poltavalk.com.ua

До Шишацької центральної районної лікарні передано медичне обладнання – благодійна допомога від Благодійної організації “Лікарняна каса Полтавщини”. Лікарня отримала медичний відсмоктувач та кисневий генератор. Дане обладнання буде працювати на приймальному відділенні та використовуватиметься медичними працівниками для надання невідкладної допомоги пацієнтам – жителям Шишацького району.

На даний час в Шишацькому районі 414 власників картки БО «Лікарняна каса Полтавщини». За 14 років спільної благодійної діяльності з Шишацькою районною лікарнею Благодійна організація провела співоплату за медикаментозне забезпечення пацієнтів в 6554 випадках лікування на суму 1530949 грн. Також власники картки ЛК – жителі району отримали допомогу при лікуванні в обласних закладах в 1091 випадку на суму 327654 грн. Попередня благодійна допомога лікарні медичним обладнанням була в 2005, 2006, 2011 та 2013 роках на суму 28325 грн.

Допомога лікарням та жителям Полтавської області продовжується.

Read More

Листопад 2018: допомога лікарням продовжується

27 листопада 2018 року виконавчий директор Благодійної організації “Лікарняна каса Полтавщини” Віталій Шевченко провів дві зустрічі з колективами закладів охорони здоров’я Полтавської області.

http://www.poltavalk.com.ua

Він відзвітувався про спільну діяльність з Полтавським обласним клінічним онкологічним диспансером та подякував за тяжку працю працівникам закладу.

Онкохворі пацієнти потребують найбільшої допомоги від держави. Їх лікування та обстеження вкрай дороговартісне.

Благодійна організація “Лікарняна каса Полтавщини” за 15 років співпраці з диспансером, допомагаючи пацієнтам-власникам картки ЛК, провела співооплату за лікарські засоби та вироби медичного призначення в 1615 випадках стаціонарної допомоги та 2778 випадках рентгенобстеження (в тому числі 799 на комп’ютерному томографі) на загальну суму 1,2 млн. грн. Сьогодні лікувальний заклад отримав благодійну допомогу у вигляді електрокардіографа Юкард-100 для покращення обслуговування жителів Полтавської області.

Полтавський обласний клінічний госпіталь для інвалідів війни Полтавської обласної ради також отримав благодійну допомогу у вигляді електрокардіографа Юкард-100 для обслуговування інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників АТО, ЧАЕС, дітей війни та членів сімей загиблих.

В.Шевченко подякував усім працівникам госпіталю за чуйне відношення до пацієнтів, за їх не легку, але так необхідну, особливо в даний час, роботу.

Допомога лікарням продовжується.

Read More

Допомога лікарні: Чутівська центральна районна лікарня

Відбулась зустріч виконавчого директора благодійної організації “Лікарняна каса Полтавщини” Віталія Шевченка з колективом Чутівської центральної районної лікарні.

http://www.poltavalk.com.ua

Він прозвітував про роботу організації в районі та про можливість розширення співпраці.

Власники картки ЛК Чутівського району є прикладом запровадження механізму – “Гроші йдуть за пацієнтом”.

За період спільної діяльності ЛК з лікарнею було надано всього 128 випадків допомоги на 47408 грн. при обстеженні та лікуванні в даному закладі. А в інших лікувальних закладах Полтавської області жителі Чутівського району – власники картки ЛК отримали допомогу у 456 випадках на суму понад 130 тисяч грн. Що й підтверджує необхідність запровадження даного механізму в межах держави. Пацієнт має право отримати допомогу в любій лікарні на власний вибір.

Була проведена бесіда з колективом про механізм співпраці з Національною службою здоров’я України та подальшу роботу Лікарняної каси. Після запровадження реформи вторинної ланки  НСЗУ почне оплату гарантованого пакету за кожну медичну послугу. БО “Лікарняна каса Полтавщини” буде проводити співоплату за ті лікарські засоби, які не входять до Національного переліку лікарських засобів та за ті діагнози, оплату яких не гарантуватиме держава.

В кінці зустрічі Віталій Шевченко подарував Чутівській ЦРЛ електрокардіограф Юкард-100 для покращення надання медичної послуги жителям району та подякував всім працівникам за їх нелегку, але вкрай соціально необхідну працю.

Допомога лікарням продовжується.

Read More
Login