Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247
БО «Лікарняна каса Полтавщини» активно співпрацює з підприємствами, організаціями, територіальними громадами області, використовуючи 20-річний досвід лікарняних кас України та стоячи на захисті життя й здоров’я мешканців області. Адже лише спільними зусиллями можлива повноцінна допомога системі охорони здоров’я на благо пацієнтів.
Тож для КП «2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» БО «Лікарняна каса Полтавщини» придбала медичне обладнання, яке було необхідне для хірургічного відділення – апарат для лікування ран NP32S (Heaco).
Це обладнання застосовується в хірургії, травматології, комбустіології для лікування ран, які гояться вторинним натягом, для швидкого «закриття» трофічних ран, підготовки ран і подальшого ведення пластики шкіри, якісного ведення післяопераційних ран. Насос для терапії ран дуже простий в користуванні і легкий при транспортуванні його по лікарні. При застосуванні вакуумного насоса завжди досягаються відмінні результати.
КНП «Миргородська лікарня інтенсивного
лікування» отримала від організації насос шприцевий БІОМЕД М200 та
Електрокардіограф ЮКАРД 100 з пристроєм приймання/передавання даних.
БО «Лікарняна каса Полтавщини»
працює для людей – для їхнього життя й здоров’я.
Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» є давнім та надійним партнером мешканців області та медичних закладів.
Так, цього року комунальне
підприємство «3-я міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» отримала
від організації 2 монітори пацієнта з функцією капнометрії для ВАІТ лікарні. Це
обладнання дозволить проводити віддалений моніторинг за станом пацієнтів, що
зручно при нинішній епідситуації та навантаженості медичного персоналу.
КНП «Хорольська центральна
районна лікарня» отримала благодійною допомогою від БО «Лікарняна каса
Полтавщини» апарат штучної вентиляції легенів для відділення реанімації.
КП «1-а міська клінічна лікарня
Полтавської міської ради» також було доставлено благодійну допомогу – три
монітори пацієнта ЮМ 300-10. Це обладнання – разом із раніше переданою центральною
станцією цілодобового моніторингу ЮНЕТ – дозволить медичному персоналу
віддалено контролювати життєві показники важких хворих та бути своєчасно
інформованими про зміни в їхньому стані.
КНП «Котелевська
лікарня планового лікування» Котелевської селишної ради отримала від БО «Лікарняна
каса Полтавщини» два візки «Economy OSD-MOD-ECO2-46», які будуть допомагати
пацієнтам переміщуватись по лікарні.
Для для хірургічного відділення КП «4-а МКЛ ПМР» ЛК Полтавщини придбала лазер хірургічний діодний «ЛІКА – surgeon +» з довжиною хвилі 1470 нм. Апарат призначений для проведення широкого спектра хірургічних маніпуляцій. Лазерне випромінювання може застосовуватись як самостійно, так і доповнювати інші існуючі види оперативних втручань. Його використання широке – в амбулаторній загальній хірургії, судинній хірургії. За його допомогою можливі оперативні втручання на сучасному рівні при варикозних розширеннях вен нижніх кінцівок, геморої та інших захворюваннях. Переваги застосування лазерного коагулятора «ЛІКА – surgeon +» – малотравматичність, надійна зупинка кровотечі, точність маніпуляцій, стерильність післяопераційної рани, безболісність. Отож члени БО «Лікарняна каса Полтавщини» отримали медикаментозне забезпечення, необхідне для проведення операцій. Благодійна програма постійно діюча та довгострокова.
15 потужних кисневих концентраторів загальною вартістю майже 800 тис. грн та 3 500 швидких тестів на виявлення антигену до коронавірусу згідно з рішенням правління Лікарняної каси придбано та передано закладам охорони здоров’я області в листопаді цього року.
Загальна сума благодійної допомоги, спрямованої на діагностування та надання медичної допомоги пацієнтам із COVID-19, становить понад 1 млн грн.
Тож благодійну допомогу отримали:
1) КНП «Обласна клінічна лікарня імені О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради,
2) КНП «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради,
3) КП «Лікарня №1» Житомирської міської ради,
4) КП «Лікарня №2 імені В.П.Павлусенка» Житомирської міської ради,
5) КНП «Баранівська центральна районна лікарня» Баранівської міської ради,
6) КНП Бердичівська міська лікарня Бердичівської міської ради,
7) КНП «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради»,
8) КНП «Коростишівська центральна районна лікарня ім. Д.І.Потєхіна» Коростишівської міської ради,
9) КНП «Любарська лікарня» Любарської селищної ради,
10) КНП «Малинська міська лікарня» Малинської міської ради,
12) КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради,
13) КНП «Олевська центральна лікарня» Олевської міської ради,
14) КНП «Черняхівське територіальне медичне об’єднання» Черняхівської селищної ради Житомирського району,
15) КНП «Чуднівська лікарня» Чуднівської міської ради.
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР КНП «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ О.Ф.ГЕРБАЧЕВСЬКОГО» ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ БОГДАН БОГДАНОВИЧ ЛЕСЬКІВ:
– Наскільки на сьогоднішній день важливе це обладнання для закладу? Надзвичайно й життєво важливе! В нашому закладі наразі перебувають 150 пацієнтів із COVID-19, із них 60% потребують кисневої підтримки. Тому кисневий концентратор, який ми благодійно отримали від Лікарняної каси, як мовиться, не простоюватиме – за його допомогою буде врятоване не одне життя!
Тож ми щиро вдячні БО «Лікарняна каса Житомирської області» за увагу до медичних закладів та турботу про людей!
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР КНП «НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКЕ МІСЬКРАЙОННЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ БОРИС:
– Хто не знайомий із перебігом короновірусної хвороби, той навіть не може оцінити, наскільки важливий зараз кисневий концентратор. Зараз ми зіткнулись із такою проблемою, що наші пацієнти надзвичайно кисневозалежні – до 80-90% пацієнтів, котрі перебувають на стаціонарному лікуванні в нашому закладі, потребують кисневої терапії. Зараз у нас на лікуванні перебувають 110 хворих на коронавірус – 75 із них отримують кисневу терапію. При попередніх хвилях COVID-19 таких пацієнтів було максимум до 40%. Тому зараз – особливо, коли в державі не вистачає кисню – кожен концентратор, як мовиться, на вагу золота. Для пацієнтів це – питання життя.
Загалом же наша співпраця з Лікарняною касою вже дуже давня – з 2001 року – й тісна. Більше того – і я, й уся моя родина перебуваємо в ЛК. Думаю, що я таки найперший сподвижник Лікарняної каси в місті й районі. Нещодавно відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій із приводу короновірусної хвороби. Під час зібрання міський голова порушив питання, що стаціонарне лікування пацієнтів держава фінансує, а при амбулаторному лікуванні люди залишені без підтримки. Тож я відповів йому, що Лікарняна каса завжди «бере на себе» лікування пневмонії в пацієнтів в амбулаторних умовах. Лише єдина умова –перебування в ЛК. Тобто – є механізм допомогти самому собі, а не думати, що хтось тобі колись щось дасть. Наші люди нарешті повинні навчитись думати про себе – не лише держава має піклуватись про них. Міський голова це зрозумів і доручив більше пропагувати долучення до Лікарняної каси. От оце правильний підхід, я вважаю!
ДИРЕКТОР КНП «ЧУДНІВСЬКА ЛІКАРНЯ» ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІГОР ВІКТОРОВИЧ ЛУКАШЕНКО:
– Наш медичний заклад – лікарня першої хвилі надання медичної допомоги при лікуванні короновірусної інфекції. Станом на сьогоднішній ранок у нас перебувають 78 пацієнтів, із них на кисневій підтримці – 60 хворих. Із них 13 – украй важких у реанімаційному відділенні на апаратному диханні.
Тож киснева терапія – це номер один при лікуванні COVID-19. Відтак благодійну допомогу Лікарняної каси кисневим концентратором переоцінити надзвичайно складно. Тим паче зараз, коли взагалі існує дефіцит рідкого кисню – в державі не вистачає потужностей, щоб забезпечити ним усі лікувальні заклади. Й оскільки безпосередньо близько третини пацієнтів перебувають на кисневих концентраторах, цей мобільний апарат дасть можливість пацієнтів середньої важкості забезпечувати мобільним киснем в об’ємі до 10 літрів просто від розетки. Це дуже важливо для всіх нас – для закладу, для хворих. Тож Лікарняній касі – наша велика вдячність!
– Протягом 2021 року Лікарняна каса забезпечила додатково до «Програми медичних гарантій» медикаментами та виробами медичного призначення 773 громадян із ускладненнями COVID-19 на суму 1,7 млн грн. Вартість нинішньої благодійної допомоги кисневими концентраторами та швидкими тестами на виявлення антигену до коронавірусу – понад 1 млн грн. Тобто в нинішній непростий для суспільства час БО «Лікарняна каса Житомирської області» докладає всіх зусиль, аби допомогти подолати страшне захворювання, – підсумував ДИРЕКТОР ВИКОНАВЧИЙ БО «ЛІКАРНЯНА КАСА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ» ВОЛОДИМИР СТАНІСЛАВОВИЧ МИШКІВСЬКИЙ. – Й надалі ми продовжуватимемо таку роботу, адже це не просто запорука отримання населенням області медичної допомоги високого рівня – це збережене життя й повернуте здоров’я тисяч і тисяч наших земляків.
передала БО “Лікарняна каса Житомирської області” в листопаді закладам охорони здоров’я Житомирщини благодійної допомоги – 15 ПОТУЖНИХ КИСНЕВИХ КОНЦЕНТРАТОРІВ ЗАГАЛЬНОЮ ВАРТІСТЮ МАЙЖЕ 800 ТИС. ГРН ТА 3 500 ШВИДКИХ ТЕСТІВ НА ВИЯВЛЕННЯ АНТИГЕНУ ДО КОРОНАВІРУСУ.
Станом на 4 листопада по одному кисневому концентратору передано:
1) КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради,
2) КНП «Олевська центральна лікарня» Олевської міської ради,
3) КНП «Обласна клінічна лікарня імені О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради,
4) КП «Лікарня №1» Житомирської міської ради,
5) КП “Лікарня №2 імені В.П.Павлусенка” Житомирської міської ради,
6) КНП “Баранівська центральна районна лікарня” Баранівської міської ради,
7) КНП Бердичівська міська лікарня Бердичівської міської ради,
8 ) КНП “Черняхівське територіальне медичне об’єднання” Черняхівської селищної ради Житомирського району,
9) КНП «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради,
11) КНП «Малинська міська лікарня» Малинської міської ради,
12) КНП «Коростишівська центральна районна лікарня ім. Д.І.Потєхіна» Коростишівської міської ради,
13) КНП «Чуднівська лікарня» Чуднівської міської ради,
14) КНП «Любарська лікарня» Любарської селищної ради.
– Наскільки на сьогоднішній день важливе це обладнання для закладу? Надзвичайно й життєво важливе! – наголосив ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР КНП «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ О.Ф.ГЕРБАЧЕВСЬКОГО» ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ БОГДАН БОГДАНОВИЧ ЛЕСЬКІВ. – У нашому закладі наразі перебувають 150 пацієнтів із COVID-19, із них 60% потребують кисневої підтримки. Тому кисневий концентратор, який ми благодійно отримали від Лікарняної каси, як мовиться, не простоюватиме – за його допомогою буде врятоване не одне життя!
Тож ми щиро вдячні БО «Лікарняна каса Житомирської області» за увагу до медичних закладів та турботу про людей!
МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР КП «ЛІКАРНЯ № 1» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ ВОЛКОВ:
– Сьогодні для нашого закладу гарна подія – ми отримали в якості благодійної допомоги від БО «Лікарняна каса Житомирської області» кисневий концентратор. Це портативний прилад, який дозволяє забезпечувати кисневу терапію нашим важкохворим, особливо хворим із COVID-19. Така допомога дуже своєчасна, адже зі 170 наших пацієнтів із COVID-19, котрі перебувають наразі на стаціонарному лікуванні, 70% потребують кисневої дотації – на кисневих концентраторах, на центральній подачі, апаратах ШВЛ. Ви чудово знаєте, яка зараз ситуація з киснем в Україні загалом та в Житомирі, зокрема. Так от цей концентратор буде рятувати людей – завдяки йому пацієнти будуть дихати, а отже – жити. Й це – завдяки Лікарняній касі. Ми вже дуже багато років співпрацюємо з Лікарняною касою й така співпраця надзвичайно приємна – ЛК не забуває про нас і наших пацієнтів. Тож щиро дякуємо БО «Лікарняна каса Житомирської області» за таку потрібну допомогу.
МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР КП «ЛІКАРНЯ №2 ІМЕНІ В.П.ПАВЛУСЕНКА» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІКТОР АНТОНОВИЧ ПОМИРЛЯНУ:
– За понад 21 рік діяльності Лікарняної каси про неї знають, упевнений, у всій Україні. Від дня створення БО «Лікарняна каса Житомирської області» ми маємо активну й плідну співпрацю – ЛК знає та розуміє всі процеси, які відбуваються в нашому медичному закладі. Й сьогодні гарний день – ми отримали чудовий подарунок, який врятує не одне життя. Кисневий концентратор буде задіяний для надання допомоги пацієнтам із COVID-19.
Передання кисневих концентраторів продовжується – їх отримають усі опорні заклади охорони здоров’я області.
Благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області» (ЛК) працює вже понад 21 рік. Наразі в ній перебувають 200 385 громадян (16,8% від загальної кількості населення Житомирщини). Протягом 2021 року до ЛК долучились 3 494 особи.
В 2021 році для забезпечення основної діяльності – придбання медикаментів, реактивів та виробів медичного призначення, оплата лабораторних та діагностичних обстежень – було витрачено понад 38,3 млн грн, що сприяло наданню медичної допомоги в 176 тис. випадків.
Громадяни, котрі перебувають в ЛК, мають можливість отримувати допомогу від організації без обмеження розміру витрат та кількості випадків звернень незалежно від стану здоров’я.
В нинішній непростий для суспільства час, коли захворювання на COVID-19 загрожує здоров’ю та життю кожного з нас, БО «Лікарняна каса Житомирської області» також допомагає в лікуванні пацієнтів із коронавірусною інфекцією. Впродовж 2021 року додатково до «Програми медичних гарантій» ЛК забезпечила медикаментами та виробами медичного призначення 773 громадян із ускладненнями COVID-19 на суму 1,7 млн грн.
Наразі ж згідно з рішенням правління Лікарняної каси в листопаді цього року для діагностики та надання медичної допомоги пацієнтам із COVID-19 придбано та передано закладам охорони здоров’я області 15 потужних кисневих концентраторів загальною вартістю майже 800 тис. грн та 3 500 швидких тестів на виявлення антигену до коронавірусу. ЗАГАЛЬНА СУМА БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ ЗАКЛАДАМ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я СТАНОВИТЬ ПОНАД 1 МЛН ГРН.
Все, що ми робимо – для людей. Наші спільні зусилля сприятимуть врятуванню не одного життя, адже лише разом ми зможемо протидіяти викликам, що несуть загрозу здоров’ю кожного з нас. Ми пишаємось тим, що нам довіряють, і завжди готові прийти на допомогу.