Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

August, 2020

Дорогі наші друзі!

Прийміть найщиріші та сердечні вітання з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Цей знаменний день демократії й громадської злагоди нашого народу став поворотною віхою в історії розвитку держави, могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі. Всі ми з великою надією дивимось у майбутнє, в якому неодмінно будуть панувати суспільний мир і злагода, спокій і стабільність, справедливість і милість Всевишнього.

Тож будьмо щасливі успіхами в добрих справах! Здоров’я вам – усім нам, щастя, нехай мрія про краще життя окриляє на нові звершення та добрі справи в ім’я нашої України, її майбутніх поколінь. Хай єднає нас свята батьківська земля, віра в зміни на краще та молитва до єдиного Бога! Слава Україні та з Днем Незалежності!

З повагою – правління та виконавча дирекція ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України».

Read More

Лікарняна каса Полтавщини – допомога медичним закладам області продовжується

http://www.poltavalk.com.ua/

Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» продовжує допомагати медичним закладам області, щиро дякуючи медпрацівникам за роботу на благо мешканців цього славетного краю, їхнього життя та здоров’я.

Тож нещодавно Лікарняна каса знову – вже вкотре протягом цього року – передала КП «Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер Полтавської обласної ради» благодійну допомогу – 10 пульсоксиметрів.

До КП «Полтавська обласна клінічна лікарня імені М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради» також прибув благодійний вантаж від ЛК Полтавщини – отоларингологічне відділення закладу отримало медичне обладнання.  Для оновлення та покращання матеріально-технічної бази відділення було надано електричний операційний стіл, медичні ноші, 2 телескопи для отоскопа, 2 телескопи для синускопа, мікроскоп «SmartOptic». Загалом медичний заклад отримав благодійної допомоги від БО «Лікарняна каса Полтавщини» на суму 535 тисяч гривень. Визначним є те, що ЛК співпрацює з лікарнею вже 17 років. 320 працівників медичного закладу є власниками картки ЛК – за необхідності вони отримують медикаментозне забезпечення за рахунок БО «Лікарняна каса Полтавщини» в лікувальних закладах Полтавської області та за межами області при загостренні хронічної хвороби, гострих та невідкладних станах.

Отож БО «Лікарняна каса Полтавщини» запрошує всіх жителів Полтавської області приєднатися до Лікарняної каси Полтавщини! Пацієнти будуть забезпечені ліками, а лікарні – медичним обладнанням. ЛК допомагає лікарням надавати повноцінну медикаментозну допомогу.

Read More

«Я хочу подякувати Лікарняній касі!»

https://likkasa.com.ua/category/podiaki/

Хочу сказати гарні слова на адресу благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області».

Перебуваю в ній із 2014 року – й іще жодного разу про це не пошкодувала. Адже завжди, коли звертаюсь до медичних закладів – отримую ліки та вироби медичного призначення, а також проходжу багато обстежень – у тому числі й лабораторних – за рахунок ЛК.  

Тобто користуюсь допомогою Лікарняної каси досить часто – і я, й моя дитина. Недавно в лабораторії INVIVO за рахунок ЛК робили лабораторні обстеження, за які моя подруга, котра не перебуває в Лікарняній касі, заплатила загалом більше п’ятисот гривень. Коли дитина хворіє, педіатр виписує ліки, які за рецептом Лікарняної каси завжди отримую в аптеці безкоштовно. Вузькопрофільні лікарі – лор, кардіолог, хірург – також виписували препарати, які я отримувала в аптеці за рахунок ЛК.  Й так було не раз і не двічі – завжди, коли звертаюсь до медичних закладів. За три операції свої та одну операцію дитині абсолютно нічого з медикаментів не довелось купувати – і ліки, й весь перев’язувальний матеріал забезпечувала Лікарняна каса.

Тож, звісно, давно користуючись допомогою БО «Лікарняна каса Житомирської області», я дуже задоволена своїм перебуванням в організації. Моя велика й щира подяка Лікарняній касі за таку допомогу!

Всім хочу побажати здоров’я! Й уважно читайте дописи Лікарняної каси про переліки ліків, якими забезпечує ЛК – це вам дуже допоможе. Вмійте користуватися своїми правами, а не лише скаржитись. Будьте здорові!

Альона Талько, м. Житомир (подяка надіслана через Facebook).

Read More
Login