Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

December, 2014

Вітаємо з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

Шановні друзі!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Відходить в історію 2014 рік – насичений подіями та напруженими зусиллями, великими труднощами та випробуваннями, глибоким переосмисленням пріоритетів та новим професійним і життєвим досвідом кожного з нас зокрема та всього суспільства загалом. Нелегким був минаючий рік – наша держава переживає один із найскладніших періодів у своїй історії. Водночас ті зміни, які відбуваються в Україні, свідчать про те, що українці – сильна нація, сповнена патріотизму, національного духу, свободи та нескорення, яка прагне незалежності й стабільності на нашій рідній землі.

Тож, вступаючи на поріг Нового року, побажаймо один одному любові, добра, спокою. Нехай всі наші мрії стануть реальністю, а кожна розпочата справа буде благословенна. Щиро бажаю всім вам міцного здоров’я, миру й злагоди, добробуту та благополуччя! Нехай успіхом завершується кожна добра справа. Нехай вічним буде наш народ. Нехай процвітає наша прекрасна держава в новому році й завжди, нехай зігріває її сяйво Різдвяної Зірки, а усмішка Святого Немовляти дарує спокій і мир на нашій землі!

В.Д.Парій

голова правління

Всеукраїнської громадської організації

«Асоціація працівників лікарняних кас України»,

д.мед.н., професор,

заслужений лікар України

Read More

На Тернопіллі лікарняна каса-фундамент медичного страхування

Про умови та перспективи діяльності лікарняної каси в області йшлося під час оперативної наради під керівництвом директора департаменту охорони здоров`я Тернопільської облдержадміністрації Володимира Курила, що відбулася 15 грудня.

За словами виконавчого директора благодійного фонду «Лікарняна каса в Тернопільській області» Петра Левчука, основним завданням лікарняної каси є забезпечення населення області необхідними медикаментами та допомога в отриманні своєчасної медичної допомоги найвищої якості, благодійна допомога юридичним та фізичним особам (членам лікарняної каси) та запровадження дисконтних програм для членів лікарняної каси.
«За категоріями населення структура членів лікарняних кас виглядає наступним чином: працюючі – 62,6%, в тому числі медичні працівники 16,7%; пенсіонери – 20,8%; діти – 8,2%; інші категорії населення – 8,3%», -повідомив Петро Ростиславович.

Він зазначив, що медикаментозне забезпечення пацієнтів, членів лікарняної каси, проводиться відповідно до лікарського формуляру, розробленого департаментом охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації і рекомендованого для використання всім практикуючим лікарям. Лікарський формуляр – це перелік лікарських засобів з найбільш сприятливого співвідношення витрат на лікування і результатів.

В підсумку директор департаменту охорони здоров`я Тернопільської облдержадміністрації Володимир Курило зазначив, що лікарняна каса у нинішніх умовах – один із поступових кроків до реформування системи охорони здоров’я та є фундаментом медичного страхування.

Довідково: Лікарняна каса (ЛК) — у випадку захворювання забезпечує хворого ліками, допомагає у проведенні лабораторних досліджень, а у разі оперативного втручання — витратними матеріалами. Лікарняні каси можна розглядати як варіант добровільного медичного соціального страхування.

В Україні — це членська благодійна організація або громадське об’єднання, що функціонує у правовому полі, створеному відповідно до Законів України «Про благодійництво та благодійні організації», «Про об’єднання громадян» та «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Указу Президента України № 963/2000 «Про додаткові заходи щодо поліпшення медичної допомоги населенню України» від 08.08.2000 р., Наказу Міністерства охорони здоров’я України № 400 «Про взаємодію лікарняних кас, органів державної влади, органів місцевого самоврядування та закладів охорони здоров’я» від 11.08.2005 р.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації

http://uzinform.com.ua

Read More
Login