Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

December, 2009

01.12.2009 – На Житомирщині відбулося зібрання лікарів-експертів ЛК

«Лікарняна каса Житомирської області» – благодійна організація, опікується забезпеченням членів організації якісною медичною допомогою. Про це йшла мова на черговому зібранні лікарів-експертів, на якому також були присутні голова правління БО «Лікарняна каса Житомирської області», д. мед. н., професор, заслужений лікар України Валентин Дмитрович Парій, міжнародний експерт у рамках технічної співпраці між Німеччиною та Україною «GTZ/CIM», Бела Ханс Каунцингер.

За словами В. Д. Парія, всі, хто працює в Лікарняній касі, перш за все, мають зосередити увагу на організації процесу надання якісної медичної допомоги тим, хто перебуває в ЛК. Цьому сприяє досвід моніторування якості медичних препаратів, співпраця з Державним фармакологічним центром МОЗ України, застосування стандартів і протоколів надання медичної допомоги, які базуються на досягненнях доказової медицини.

Наразі вкрай важливо активізувати роботу Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників лікарняних кас України» для об’єднання лікарняних кас та накопичення пропозицій щодо реформування галузі охорони здоров’я.

Бела Ханс Каунцингер ознайомив присутніх із маркетингом для лікарняних кас України, розробленням маркетингової концепції, її рівнями, також він відповів на запитання лікарів-експертів. Володимир Станіславович Мишківський – виконавчий директор БО «Лікарняна каса Житомирської області», підсумовуючи результати роботи засідання наголосив, що всі почуті зауваження та пропозиції будуть враховані при плануванні роботи на наступний рік, аби ще більше вдосконалити рівень обслуговування членів організації.

Read More

Житомир – 5 грудня, 2009 р.

На початку грудня 2009, з нагоди дня боротьби зі СНІДом, в Житомирі зустрілися Парій В.Д., президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників лікарняних кас України» та Галінський Ю.Я., президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація служби протидії ВІЛ/СНІДу України», для того, щоб обговорити сумісні заходи у боротьбі із ВІЛ/СНІДом. Обидві організації підписали меморандум про співробітництво у протидії з ВІЛ/СНІДом.

Ситуація поширення ВІЛ/СНІДу в Україні досягла викликаючого тривогу масштабу, тому потрібні загальногромадські зусилля, щоб відповідно реагувати на цей виклик. ЮНЕЙДС нараховує навіть біля пів мільйона ВІЛ-позитивних в Україні. За офіційними даними МОЗ України, кількість нових заражень на ВІЛ зростає кожного року.

Асоціація працівників лікарняних кас України буде брати участь у таких заходах як первинна профілактика та інформування населення про наявність ризиків і можливості захисту від ВІЛ/СНІД. Асоціація буде використовувати різні заходи масової комунікації, а саме ЗМІ, плакати, брошури, флаєра, інтернет тощо.

Read More
Login