Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

March, 2016

Лікарняна каса стає популярною

Запроваджене спочатку лише в Івано-Франківську добровільне медичне страхування тепер допомагає лікарям і пацієнтам з усієї області. Угоди про співпрацю підписали п’ять районів Івано-Франківщини.

— У всіх країнах лікарняні каси починали діяти з приватної ініціативи, у нашому місті — з ініціативи медичних працівників. Потім вони одержували державну підтримку, а відтак на базі кас відбувався перехід до страхової медицини, — розповідає заступник головного лікаря Івано-Франківської міської лікарні Володимир Вовчук.

Організовує добровільне медичне страхування громадська неприбуткова організація, яка об’єднала громадян і трудові колективи підприємств, установ, закладів та організацій різних форм власності. Жодних обмежень за професією, віком, місцем проживання чи місцем роботи немає.

Членами лікарняної каси вже стали 3 тисячі мешканців області. Переваги відчутні. На підставі виданого їм полісу пацієнти отримують своєчасну і якісну медичну допомогу та обслуговування коштом каси в розмірах, які загальні збори встановили своїм рішенням. Виняток — лише лікування в наркологічному диспансері. На зборах громадської організації вирішили не виплачувати допомогу на лікування венеричних захворювань.

У тих, хто отримав поліс, є й обов’язки — дотримуватися статуту, своєчасно сплачувати внески, регулярно проходити медичні огляди, виконувати рекомендації лікарів і неодмінно вести здоровий спосіб життя.

Посилання: http://ukurier.gov.ua/uk/news/likarnyana-kasa-staye-populyarnoyu/

Read More

Вітаємо зі святом весни і краси – 8 березня!

Дорогі жінки!

В цей чудовий день прийміть найщиріші вітання зі світлим святом краси й любові – днем 8 Березня!

Мудреці стверджують: «Царство жінки – це царство ніжності, тонкості й терпіння». Й завдання чоловіка – не зруйнувати його, а захистити від усіх можливих життєвих негараздів. У нинішні буремні часи особливих випробувань і труднощів, які випали на долю України, вам доводиться відчувати на собі всі тривоги й болі сьогодення. Але щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса та розум вселяють віру в те, що Україні бути сильною та процвітаючою державою. Своїми дивовижними якостями – особливим жіночим тактом, інтуїцією, величезними терпінням та витримкою, міцними душевними силами, надзвичайними сердечністю та добротою, нездоланним прагненням зробити цей світ теплішим і світлішим – ви допомагаєте здолати суспільні буревії, доводячи вірність своїй професії і місії служіння людям.

Тож побажання вам від усієї душі величезного жіночого щастя, любові й добра! Ми любимо вас, шануємо, пишаємось і дякуємо вам – нашим матерям, дружинам, коханим і подругам, донькам – усім найважливішим жінкам у нашому житті за кожен день, подарований вами! Будьте завжди здоровими, оточеними ніжністю та турботою. Сили вам, натхнення та задоволення від улюбленої справи! Й нехай перші промені весняного сонця засяють усмішками на ваших обличчях, а радість пробудженої довгоочікуваним теплом природи додасть вам упевненості в кращому майбутньому ваших родин!

З повагою – В.Д. Парій,
голова правління

ВГО “Асоціація працівників лікарняних кас України”

завідувач кафедри менеджменту охорони здоров’я

Національного медичного університету

імені О.О.Богомольця,
д.мед.н., професор,
заслужений лікар України.

Read More

На Прикарпатті вже п’ять районів підписали договори про співпрацю з “Лікарняною Касою”

Загальновідомо, що на лікування в медичних закладах України державний бюджет виділяє менше, ніж 2% від потреби. Орієнтовно це 10-12 грн. на один ліжкодень при сьогоднішній потребі 190-210 грн., які потрібні для закупівлі медикаментів. Тому пацієнти і їхні родичі змушені купувати ліки в аптеках. І це є досить проблематичним, якщо людина поступає в стаціонар раптово, вночі, чи під час вихідних, коли немає можливості мобілізувати кошти, швидко їх знайти.

«Ми не могли допомогти безкоштовними медикаментами навіть нашим працівникам, якщо вони хворіли. Тому вирішили запровадити метод добровільного медичного страхування. Для цього створили громадську організацію, яка має невеликі адміністративні витрати і є самоуправною. Мова про «Лікарняну Касу МЕДІФ», ініціаторами заснування якої стали медичні працівники міста», – розповідає заступник головного лікаря Івано-Франківська Володимир Вовчук, якого цитують ”Вікна”.

Громадська організація «Лікарняна Каса МЕДІФ» є членською громадською організацією, що об’єднує громадян та трудові колективи підприємств, установ, закладів та організацій різних форм власності і діє на підставі Конституції України, Законів України «Про об’єднання громадян», інших законів України та нормативних актів, які рекламують питання, що стосуються діяльності неприбуткових організацій.

Члени «Лікарняної Каси МЕДІФ» мають право:

— отримувати своєчасну та якісну медичну допомогу та медичне обслуговування за рахунок коштів «Лікарняної Каси МЕДІФ» у розмірах, встановлених рішенням загальних зборів;
—  обирати і бути обраним до керівних органів «Лікарняної Каси  МЕДІФ» та отримувати будь-яку інформацію про діяльність Лікарняної Каси;
—  вносити пропозиції до керівних органів «Лікарняної Каси  МЕДІФ» з питань, пов’язаних з його статутною діяльністю;
—  брати участь в усіх заходах, що проводяться «Лікарняною Касою МЕДІФ»;
—  виходити із складу «Лікарняної Каси  МЕДІФ» в будь-який час за письмовою заявою, поданою до дирекції Лікарняної Каси.

Члени «Лікарняної Каси  МЕДІФ» зобов’язані:

— дотримуватися вимог Статуту «Лікарняної Каси МЕДІФ»;
— виконувати рішення керівних органів та брати участь у досягненні мети і завдань «Лікарняної Каси МЕДІФ»;
— своєчасно сплачувати внески та регулярно проходити медичні огляд, дотримуватися рекомендацій лікаря щодо здорового способу життя.

Вищим органом управління «Лікарняної Каси МЕДІФ» є  конференція, яка скликається Правлінням не рідше одного разу на рік.

«Ми створили лікарняну касу три роки тому і вона діє до сьогоднішнього дня. Спочатку в лікарняній касі було 72 людей, сьогодні – уже понад 3000. І це не тільки медичні працівники, але й будівельники, вчителі, пенсіонери, працівники банківської системи. Обмежень по професії, віку, місцю проживання чи місцю роботи немає», – наголошує Володимир Вовчук.

За його словами, якщо людина хоче стати членом лікарняної каси, вона може звернутися до керівників будь-якого медичного закладу міста і отримати усю необхідну інформацію. Протягом перших трьох місяців людина не користується касою, лише сплачує членські внески. А уже з четвертого місяця отримує поліс. При поступленні в лікарню, розташовану на території Івано-Франківська, людина заявляє, що є членом лікарняної каси. І отримує допомогу на лікування. Виняток складає лише Наркологічний диспансер. Також не виплачують допомогу на лікування венеричних захворювань.

«Декілька років поспіль ми вивчаємо, як працює страхова медицина в різних країнах і власне лікарняна каса – це один з перехідних кроків до запровадження страхової медицини, яка є необхідною для нашої країни. У світі лікарняні каси розпочиналися з приватної ініціативи, потім отримували державну підтримку і так відбувався перехід до страхової медицини. В Україні поки що лікарняні каси працюють як громадські організації в різних містах», – каже головний лікар Івано-Франківська Тарас Масляк.

Уже на сьогодні договори на співпрацю з Лікарняною Касою підписало 5 районів Івано-Франківської області. Медичне страхування набирає дедалі більшої популярності, адже приєднатися до Лікарняної Каси можна в будь-який час.

Посилання: http://vikna.if.ua/news/category/if/2016/02/29/50175/view

Read More

“Лікарняні каси” підійшли до Хмельниччини

В основы каси лежать добровільні персоналізовані внески, для фінансування додаткових медичних послуг

02 березня 2016, 14:39
“Лікарняні каси” підійшли до Хмельниччини
Щомісяця треба вносити суму, необтяжливу для власного бюджету, і при цьому в разі хвороби не витрачати на лікування ані копійки, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ОДА.

Лікарняні каси — свого роду вид медичного страхування, недержавна громадська членська організація, що сприяє охороні здоров’я та захисту прав пацієнтів.
В її основі лежать добровільні персоналізовані внески, для фінансування додаткових медичних послуг у межах прийнятої медичної програми.
Свою роботу лікарняна каса проводить на договірній основі з медичними закладами. Каси створюються для пенсіонерів і незаможних, на певний рахунок у банку члени каси перераховують щомісячний внесок. Лікарняні каси планують працювати за програмами: “Швидка допомога”, “Поліклініка”, “Стаціонар”, “Профілактика”, “Сімейна медицина”.

Як зауважують в облдержадміністрації, на Хмельниччині лікарняні каси не функціонують, але як показує досвід інших областей (Львівська, Полтавська, Житомирська), їх потрібно створювати для покращення якості медичного обслуговування населення.

http://khm.depo.ua/ukr/khm/-likarnyani-kasi-pidiyshli-do-hmelnichchini-02032016143900

Read More

На Хмельниччині планують створити лікарняні каси

На Хмельниччині планують створити лікарняні каси

Щомісяця треба вносити суму, необтяжливу для власного бюджету, і при цьому в разі хвороби не витрачати на лікування ані копійки.

На Хмельниччині планують створити лікарняні каси — свого роду вид медичного страхування. Лікарняна каса — це недержавна громадська членська організація, що сприяє охороні здоров’я та захисту прав пацієнтів. В її основі лежать добровільні персоналізовані внески, для фінансування додаткових медичних послуг у межах прийнятої медичної програми.

Як повідомляють в ОДА, свою роботу лікарняна каса проводить на договірній основі з медичними закладами. Каси створюються для пенсіонерів і незаможних, на певний рахунок у банку члени каси перераховують щомісячний внесок. Лікарняні каси планують працювати за програмами: «Швидка допомога», «Поліклініка», «Стаціонар», «Профілактика», «Сімейна медицина».

“Після першого внеску у разі хвороби, кошти каси спрямовуються на покращення медикаментозного і діагностичного забезпечення членів лікарняної каси, сприяння в отриманні ними екстреної і планової стаціонарної медичної допомоги, денного стаціонару, стаціонару вдома та підтримання матеріально-технічної бази лікувальних закладів”, – йдеться в повідомленні.

У витрати на лікування також включаються медикаменти і вироби медичного призначення, лабораторні та інструментальні дослідження, харчування, утримання медичного обладнання, м’який інвентар, а також винагорода медичним працівникам.

Як зауважують в облдержадміністрації, на Хмельниччині лікарняні каси не функціонують, але як показує досвід інших областей (Львівська, Полтавська, Житомирська), їх потрібно створювати для покращення якості медичного обслуговування населення.

Посилання:  http://khmlife.com/news/1706.html

Read More
Login