Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247
19 листопада 2012 року 30 тонометрів, 120 ртутних та 10 електронних термометрів надійшли у подарунок Бориспільської Центральної районної лікарні.
Щоденне використання тонометрів і термометрів у лікарнях, які в силу їх частого використання виходять з ладу, зумовлюють необхідність їх частої заміни. Зважаючи на це, попит на прилади для вимірювання та контролю тиску і температури в лікарнях є завжди. Саме на це звернули увагу благодійники: Міжнародний благодійний фонд «Здоров’я українського народу» та компанія «Deloitte», працівники якої зібрали гроші задля надання такої потрібної лікарням допомоги.
Щороку Бориспільська районна лікарня купує близько 10-15 тонометрів та 40-50 термометрів. З благодійним подарунком у складі 30 тонометрів, 120 ртутних та 10 електронних термометрів лікарня не турбуватиметься про необхідність придбання приладів для вимірювання та контролю тиску і температури щонайменше 2 роки.
Вибір Бориспільської районної лікарні для надання благодійного подарунку теж був не випадковим. Як пояснюють керівник проектів та програм МБФ «Здоров’я українського народу» Денис Долгих та координатор напрямку соціальної корпоративної відповідальності компанії «Deloitte» Нінель Омеляненко, благодійна підтримка великих київських компанії зазвичай спрямована на підтримку великих центральних лікарень. Тоді як медичні заклади районного значення отримують благодійну допомогу значно рідше. За словами благодійників, якщо від’їхати від Києва кілька десятків кілометрів – одразу стикнешся майже у кожній зустрічній лікарні з нестачею як виробів медичного призначення, так лікарських засобів чи медичного обладнання.
Тетяна Брежнєва, бренд-менеджер компанії «Deloitte», СНД, прокоментувала: «Практика соціально-корпоративної відповідальності існує уже давно в більшості представництв нашої компанії в світі. В Україні ж, ми робимо у цьому напрямку тільки перші кроки. Наш основний актив – це люди, тому для нас надзвичайно важливо не тільки вести цей напрямок, але і особисто брати у ньому участь та відчувати, наскільки сильно колеги залучилися до різних активностей. Завдяки цьому, я впевнена в успішному розвитку цього напрямку діяльності й надалі».
Історія збору грошей для благодійної допомоги співробітниками компанії «Deloitte», що входить до «великої четвірки» міжнародних аудиторсько-консалтингових компаній, – цікава. Річ у тім, що необхідна сума була зібрана за допомогою благодійних скриньок, грошовий капітал яких поповнювався за рахунок традиційних для працівників компанії «Deloitte» соціальних активностей.
«Часто лікарням дарують такі подарунки, які на наступний день можна списувати. За таких обставин вдвічі більше цінуєш ту допомогу, на яку, щасливим випадком, є попит в лікарні. Тонометри і термометри є якраз щоденно затребуваними лікарняними приладами. Тому, від імені усієї лікарні та від себе особисто хочу подякувати за подаровані тонометри і термометри небайдужим у своєму відношенні до наших потреб МБФ «Здоров’я українського народу» та працівників компанії «Deloitte»» – зазначив Олександр Щур, заступник головного лікаря Бориспільської центральної районної лікарні.
«Маємо надію, що благодійна допомога для районних лікарень від великих соціально-відповідальних компаній вплине на якість надання ними медичних послуг мешканцям місцевих громад. Підвищивши свій професійний рівень, районні лікарні можуть увійти до реєстру «ТОП100 в медицині», ставши його учасниками. Хто знає, можливо така лікарня стане лауреатом Національної Медичної Премії у номінації «Краща районна лікарня»». – Президент Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я українського народу», співголова Оргкомітету Національної Медичної Премії Сергій Сошинський
28 листопада 2012 року
Довідкова інформація: Анна Козаченко, прес-служба МБФ «Здоров’я українського народу»;
+38(096)118-20-27, 2290303; press@healthup.org.ua; http://www.healthup.org.ua/
23 листопада 2012 року в м. Києві в приміщенні Всеукраїнського прес-центру УКРІНФОРМ відбулася прес-конференція на тему: «Співпраця роботодавців і працівників лікарняних кас – важливий чинник медичної допомоги населенню України».
У ній взяли участь голова правління Всеукраїнської громадської організації “Асоціація працівників лікарняних кас України”, д. мед. н., професор, заслужений лікар України, Валентин Парій, заступник голови Української федерації роботодавців охорони здоров’я Володимир Симоненко та голова Української федерації роботодавців охорони здоров’я Володимир Загородній.
За підсумками роботи для подальшої ефективної співпраці в галузі охорони здоров’я обох організацій був підписаний меморандум.
Він визначає, що основною метою співробітництва є задоволення та захист законних, соціальних, економічних, професійних та інших спільних інтересів, сприяння вдосконаленню системи охорони здоров’я та професійної медичної освіти, підвищення професійного рівня та медичної етики працівників медичної галузі.
Сторони зобов’язалися: співпрацювати з органами державної та виконавчої влади з питань планування розвитку та координації роботи закладів охорони здоров’я, лікувально-профілактичної допомоги, підготовки кадрів та ефективного використання матеріально-технічних і фінансових ресурсів галузі;
сприяти вдосконаленню організації охорони здоров’я, поліпшенню рівня та якості медичної допомоги, гармонізації положень українського законодавства та міжнародних угод у сфері охорони здоров’я, запровадженню медичного страхування в Україні, збереженню, підготовці кваліфікованих медичних кадрів,
брати участь у розробці заходів, спрямованих на покращення медичного обслуговування населення, доступності та якісної медичної допомоги; стандартизації лікувальних процесів, підтримці та впровадженню прогресивних медичних технологій; організовувати та проводити навчальні курси, семінари, конференції, тощо з питань організації та управління в галузі охорони здоров’я та інші.
Світлана Михалюк
Членство у лікарняних касах економічно набагато вигідніше, ніж добровільне медичне страхування. Про це на прес-конференції в УКРІНФОРМі у п’ятницю заявив голова Всеукраїнської громадської організації “Асоціація працівників лікарняних кас України” Валентин Парій. “Члени лікарняної каси щомісячно платять від 25 до 30 гривень внесків. За нашою інформацією, вартість мінімального полісу добровільного медичного страхування становить близько 300 умовних одиниць. Це суттєва різниця”, – сказав В.Парій. Він розповів, що в Україні лікарняні каси відродилися після багаторічної перерви 15 років тому. Наразі в державі функціонує 217 лікарняних кас, а загальна кількість їхніх членів сягає 664 тис. осіб. До лікарняних кас вступають переважно працівники бюджетної сфери, малозабезпечене населення, пенсіонери тощо. В.Парій поінформував, що членами муніципальної лікарняної каси в Києві за півтора року з моменту їх утворення стало майже 18 тис. осіб. За цей період коштом лікарняної каси було проліковано більш як 1800 осіб, середня вартість витрат на медикаменти і обстеження становила майже 700 гривень. “Звісно, хотілося б, щоб довіра людей до лікарняних кас була більшою, тому що, за тією інфомацією, яку ми маємо, на жаль, держава сьогодні не в змозі профінансувати забезпечення (медзакладів) певними видами медикаментів”, – зазначив В.Парій. Голова ВГО “Асоціація працівників лікарняних кас України” та голова Української федерації роботодавців охорони здоров’я Володимир Загородній підписали на прес-конференції меморандум про співпрацю, метою якого є поліпшення роботи та ефективне виконання завдань, які стоять перед кожною з цих громадських організацій.
Учасники прес-конференції на тему “Співпраця роботодавців та працівників лікарняних кас – важливий чинник медичної допомоги населенню України”, Київ, 23 листопада 2012 року.
КИЇВ, 23 листопада. У Всеукраїнському прес-центрі Українського національного інформаційного агентства УКРІНФОРМ відбулася прес-конференція на тему: “Співпраця роботодавців та працівників лікарняних кас – важливий чинник медичної допомоги населенню України”. В обговоренні теми взяли участь голова всеукраїнської громадської організації “Асоціація працівників лікарняних кас України” Валентин Парій, заступник голови Української федерації роботодавців охорони здоров’я Володимир Симоненко та голова Української федерації роботодавців охорони здоров’я Володимир Загородній.
Прийміть щирі вітання з професійним святом!
Дякуємо за багаторічну плідну співпрацю з благодійною організацією «Лікарняна каса Житомирської області».
Бажаємо Вам професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, вірних друзів, надійних партнерів і колег. Щастя, радості, міцного здоров’я Вам і вашим родинам!
З повагою, голова Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників лікарняних кас України», д.мед.н., професор, заслужений лікар України, Валентин Дмитрович Парій.
Лікувальні заклади області вже отримали першу партію безкоштовної вакцини для членів «Лікарняної каси». На Житомирщині бажання скористатися такою можливістю виявили 6230 членів «Лікарняної каси».
Четвер, 01 листопада 2012, 14:56 В.Лук`яненко
За попередніми прогнозами медиків цьогорічна хвиля захворюваності на грип очікуються в Україні вже на початку грудня. Захистити себе від важкого перебігу хвороби можливо отримавши щеплення, стверджують лікарі. Вакцину від грипу можна придбати у аптеках.
( Минулого сезону її вартість складала від сімдесяти до ста вісімдесяти гривень.)А от обласна благодійна організація «Лікарняна каса» вже потурбувалася про своїх платників внесків. Впродовж кількох років Житомирська обласна благодійна організація «Лікарняна каса» на замовлення своїх членів проводить закупівлю вакцини проти грипу.
Світлана Єрмаченкова , лікар-експерт Житомирської обласної благодійної організації «Лікарняна каса» (На гарячу лінію лікарняної каси звернулося на багато більше людей ніж у попередні роки.)
Всі медичні заклади області, включаючи сільські амбулаторії, з дільниць яких надходили заявки загалом отримали вже сім тисяч доз вакцин. Зокрема у поліклініці Житомирської центральної районної лікарні номер два розпочали проводити щеплення і першими відвідувачами кабінету вакцинації стали співробітники закладу, аби довести безпечність та необхідність процедури.
Людмила Бондаренко, заступник головного лікаря з амбулаторно-поліклінічної роботи ЦМЛ №2 ( НА сьогодні у нас є близько ста п’ятдесяти доз вакцини. Вона абсолютно безпечна – ін активована і у своєму складі містить лише білки, продукти життєдіяльності вірусу грипу, а не сам вірус. )
Вакцина, яка була закуплена пройшла сертифікацію в Україні, – зазначає лікар-експерт організації. Зробивши відмітку про стан своїх внесків, члени «Лікарняної каси», котрі виявили бажання отримати вакцину, вже можуть пройти щеплення. Для тих, хто лише тепер зважується на цей крок реєстрацію продовжено.
Світлана Єрмаченкова , лікар-експерт Житомирської обласної благодійної організації «Лікарняна каса» ( Член лікарняної каси може звернутися на телефон «гарячої лінії»: 55- 49-50. Записатися і за декілька днів може звернутися у поліклініку за місцем проживання та отримати щеплення.)
Дев’ятнадцятого жовтня на урочистій церемонії, яка відбулася в Київському НСК «Олімпійський», кращих лікарів і заклади охорони здоров’я держави нагороджено Національною Медичною Премією. Ініціаторами конкурсу був Міжнародний благодійний фонд «Здоров’я українського народу». Лауреатами найвищої у медицині громадської відзнаки стали 34 лікарі з 21 області України, 4 лікувально-профілактичні заклади та 3 вищі медичні навчальні заклади, 3 представники середнього медичного персоналу, 2 іноземні лікаря. Найбільше переможців було в Київській (17), Житомирській (3), і Херсонській (3) областях.
В номінації «Практикуючі лікарі» лауреатами стали лікарі-експерти благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» Софія Олексіївна Галяс – лікар-експерт Романівської філії ЛК, завідуюча дитячим відділенням ЦРЛ, і Ніна Миколаївна Медведчук – лікар-експерт Овруцької філії ЛК, лікар-терапевт ЦРЛ.
– Надзвичайно приємно було отримувати таку премію,–розповіли С. О. Галяс і Н. М. Медведчук. – Дякуємо всім колегам, які нас підтримали та наскільки цінують. Визнання людей – найвище визнання.