‘Новини’

Лікарняна каса допомагає!

Лікарняна каса допомагає!

           Діяльність лікарняних кас в Україні в умовах воєнного стану (журнал «Практика управління медичним закладом» №8 за 2022р.
          Посилання на повну версію статті (потрібна реєстрація): https://e.med-info.net.ua/praktyka-upravlinnya-medychnym-zakladom-2022-8/diyalnist likarnyanykh-kas-v-ukrayini-v-umovakh

          Вітчизняна війна України проти рашистів внесла серйозні корективи в діяльність лікарняних кас України, в тому числі Житомирської лікарняної каси (надалі – ЖЛК). Значна кількість членів організації тимчасово покинула територію Житомирщини, проте ЖЛК продовжує в повній мірі виконувати свої статутні завдання, на відміну від багатьох страхових компаній.
          Обсяги та програми благодійної допомоги було значно розширено. З перших днів війни було прийнято рішення надавати ліки, закуплені за кошти організації, для медичної допомоги всім категоріям осіб, які в той час перебували в ЗОЗ Житомирської області. Загальна вартість медикаментів, які знаходилися в лікарнях і були закуплені за рахунок ЖЛК, становила майже 4
млн грн і це стало значною допомогою для медичних закладів, адже в перші дні війни було припинено роботу аптечних пунктів та доставку ліків. На частині території Житомирщини велися активні бойові дії, була значна кількість внутрішньо переміщених осіб, які потребували лікування, виникли проблеми з логістикою ліків до медичних закладів, тому допомога ЛК була
досить актуальною.
          Сьогодні керівництвом ЖЛК проводяться заходи щодо максимального забезпечення ліками наших захисників та інших категорій осіб, які цього потребують. Організацією здійснюється закупівля медикаментів та виробів медичного призначення за замовленнями військових госпіталів та медичних підрозділів ЗСУ, місцевої територіальної оборони, комплектування необхідними засобами аптечок для військових. ЗОЗ області постійно забезпечуються необхідними засобами для лікування внутрішньо переміщених осіб, поранених чи травмованих військових. Протягом лютого- червня 2022 р. загальні витрати ЖЛК на оплату ліків та виробів медичного призначення становили понад 20 млн грн.
          Серед лікарняних кас України в цей складний час варто відзначити діяльність благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини» (далі — ПЛК), яка діє з 2003 р. і об’єднує понад 20 тис. жителів Полтавської області. За інформацією її виконавчого директора В.В. Шевченка протягом лютого-червня 2022 р. організацією на благодійну діяльність було витрачено майже 3,6 млн грн. З них оплата за ліки та вироби медичного призначення для лікування власників картки ПЛК, поранених чи травмованих військових та тимчасово
переміщених осіб в лікарнях Полтавської області становила майже 2 млн грн (з 28 лютого 2022 р. ПЛК сплачує також за ліки, необхідні для надання медичної допомоги пораненим військовим та травмованим чи з гострими станами цивільним переселенцям). На суму понад 0,5 млн грн було придбано медичне обладнання для медичних закладів Полтавської області. На ліки та вироби медичного призначення для лікарень Сумської, Харківської та Донецької
області організація витратила 0,7 млн грн. Розмір оплати за комплектуючі для 200 аптечок, сформованих спільно з волонтерською та гуманітарною допомогою, становив 0,1 млн грн. На придбання тепловізорів та прицілів нічного бачення витрачено майже 0,3 млн грн.
          Таким чином, слід зазначити, що незважаючи на різні виклики, в тому числі військові дії, лікарняні каси довели свою високу ефективність в частині медикаментозного забезпечення, інформаційної та матеріальної підтримки цивільного населення, військових і ЗОЗ.

Read More

«Лікарняна каса Полтавщини» Звіт за квітень 2022 року

Кожен власник картки БО «Лікарняна каса Полтавщини», вносить свою частку в ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ.

Організація продовжує допомогу нашим ГЕРОЯМ.

Гуртуємося, об’єднуємося та допомагаємо нашим сміливим ВОЛОНТЕРАМ, які під обстрілами доставляють допомогу на передову, постраждалим лікарням, потребуючим жителям звільнених міст та сіл.

За квітень 2022 року:

 • БО «Лікарняна каса Полтавщини» оплатила за ліки та вироби медичного призначення для лікування в лікарнях Полтавської області власників картки ЛК – жителів Полтавщини, поранених чи травмованих військових та тимчасово переміщених осіб з 403470,26 грн.
 •  Передано волонтерам Полтавського батальйону небайдужих для допомоги нашим військовим та цивільним у звільнених громадах Сумщини та Харківщини ліків на суму 110973,81 грн.
 •  Передано для потреб військових 2 тепловізори та 2 прибори нічного бачення на суму 176700 грн.
 •  Передано КНП «Хорольська міська лікарня» благодійну допомогу у вигляді медичного обладнання – Інтракорпоральну пневматичну літотрипсійну систему Літобокс на суму 197000 грн. для проведення хірургічних операцій з гострою чи хронічною урологічною патологією, коли неможливо вилікувати патологію консервативними методами за допомогою медичних препаратів.

Допомога продовжується.

Запрошуємо усіх жителів Полтавської області приєднуватися до організації та разом захистити себе, своїх близьких, наших рідних військових, які нас боронять, наших знайомих та не знайомих – друзів з інших регіонів.

Умови на сайті організації: https://poltavalk.com.ua

Рахунки для добровільних благодійних внесків та пожертв:

 1. АТ КБ “Приватбанк”, код ЕДРПОУ 26398773, р/р UA933052990000026005021215946
 2. ПОД “Райффайзен Банк”, код ЕДРПОУ 26398773, р/р UA253808050000000026006212243
 3. АБ “Полтава-банк”, код ЕДРПОУ 26398773, р/р UA913314890000000000260015253
 4. ПАТ “Державний ощадний банк України”, код ЕДРПОУ 26398773, р/р UA053314670000026002300988025

Приєднатися до організації можна через функцію «Вступити до ЛК» на сторінці сайту організації: https://poltavalk.com.ua

Read More

Звіт про діяльність БО «Лікарняна каса Житомирської області» в 2021 році

Під головуванням д.мед.н., професора, академіка Академії наук вищої освіти України, заслуженого лікаря України Валентина Дмитровича Парія відбулось засідання правління благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області».

https://likkasa.com.ua/2021-2/

Головними питаннями, які розглянули учасники зібрання, були: звіт виконавчої дирекції про діяльність організації в 2021 році та виконання кошторису за 2 півріччя 2021 року. З інформацією виступив директор виконавчий БО «Лікарняна каса Житомирської області» Володимир Станіславович Мишківський. 

Станом на початок 2022 року в Лікарняній касі нараховувалось 199 869 мешканців області, що становить 16,7% від загальної кількості населення.

Аналізуючи виконання кошторису за ІІ півріччя 2021 року, директор виконавчий відзначив, що фактичні надходження у вигляді добровільних пожертвувань та пасивних доходів упродовж цього періоду становили 35,8 млн грн. Із них 28,2 млн грн (78,8%) були спрямовані на забезпечення основної діяльності (придбання ліків, реактивів та виробів медичного призначення шляхом централізованого постачання).

Витрати на адміністративно-господарську діяльність становили 6,9 млн грн (19,3%, що відповідає Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації»). 

Загалом протягом 2021 року надійшли 72,3 млн грн, витрати склали 67,4 млн грн. Із них 54,3 млн грн становили витрати на забезпечення основної діяльності ЛК.

Так, на закупівлю ліків, реактивів та виробів медичного призначення шляхом централізованого постачання витрачено 27,1 млн грн.

Надано членам ЛК за амбулаторними рецептами через аптечну мережу, а також із аптек для стаціонарних відділень ліків та виробів медичного призначення на суму 14,1 млн грн.

На суму 12 млн грн оплачено послуг із обстеження членів ЛК у Житомирській області та надання медичної допомоги за межами області.

Крім того, БО «Лікарняна каса Житомирської області» активно сприяла наданню медичної допомоги пацієнтам із COVID-19. Так, було забезпечено медикаментами та виробами медичного призначення 1 040 пацієнтів на суму 2,4 млн грн.

Також протягом 2021 року було надано благодійну допомогу:

 • кисневі концентратори на суму 1 млн 40 тис. грн,
 • тести на виявлення антигена до вірусу COVID-19 на суму 314,7 тис. грн,
 • медикаменти для комплектації аптечок на суму 42,5 тис. грн.

Продовжуючи благодійну діяльність, Лікарняна каса опікується дітьми, позбавленими батьківського піклування (наразі їх під патронатом ЛК перебуває 330), та учасниками ООС.

З метою оцінки якості, повноти медикаментозного забезпечення, підтвердження факту отримання лікарських засобів, вивчення пропозицій громадян щодо діяльності організації постійно проводиться телефонне опитування членів ЛК, які отримували медичну допомогу в амбулаторних та стаціонарних умовах.

Так, протягом 2021 року було проведено опитування 18 287 членів ЛК (83% від загальної кількості пролікованих), котрі отримували допомогу в стаціонарних умовах. Також опитано 14 955 осіб (30% від загальної кількості пролікованих), котрі отримали допомогу в амбулаторних умовах.

У філіях ЛК та мережі аптек «Санітас» розміщено QR-коди з пропозицією залишити відгук – оцінити роботу ЛК.

Особлива увага надається інформації, яку отримує Лікарняна каса за телефоном «гарячої лінії» ЛК, яка діє цілодобово. Детальний аналіз звернень, які надійшли за «гарячою лінією» протягом 2021 року, засвідчив, що з 4 093 зареєстрованих звернень 1 934 стосувались організаційних питань (вступ, відновлення перебування в ЛК, сплата щомісячних добровільних пожертвувань), 2 159 звернень – із медичних питань (види медичної допомоги, які забезпечує Лікарняна каса).

Також протягом 2021 року була проведена велика робота щодо розширення програм БО «Лікарняна каса Житомирської області»:

 • вилучено обмеження максимального розміру витрат – якщо раніше сума становила до 21 600 грн, то нині члени ЛК можуть отримати медичну допомогу за рахунок Лікарняної каси без обмеження розміру витрат;
 • збільшено розмір оплати Лікарняною касою за КТ (зі 100 грн до 250 грн) та МРТ (зі 150 до 300 грн) за кожну обстежувану зону;
 • ЛК здійснює оплату частини вартості УЗД в розмірі 50-150 грн у приватних медичних клініках (Асклепій, МДЦ-Експерт, Лелека);
 • розширено переліки ліків для амбулаторного та стаціонарного лікування;
 • збільшено розмір відшкодування при лікуванні за межами області (із 3 500 до 6 000 грн);
 • впроваджено повернення частини витрат за придбання матеріалів для металоостеосинтезу та при стаціонарному лікуванні у приватних медичних закладах (до 3 500 грн);
 • вилучено обмеження щодо внутрішньовенних крапельних вливань протягом 5 днів у терапевтичних відділеннях та денних стаціонарах;
 • членам Лікарняної каси, котрі перебувають в ЛК понад 10 років, передбачається відшкодування частини вартості (6 000 грн) за придбані суглоби, стенти.

2021 рік відзначався загалом у житті суспільства обмеженнями в зв’язку з пандемією захворювання на COVID-19. Проте для Лікарняної каси й за цих умов одним із головних завдань було підтримання тісної й активної комунікації з мешканцями області, котрі перебувають в ЛК. Для цього впроваджено інформування членів ЛК про їхні витрати на лікування безпосередньо на сайті ЛК – було створено технічну можливість переглянути інформацію про надходження та витрати коштів. Також ця можливість реалізована в мобільних додатках. 

Продовжуючи роботу за відпрацьованими напрямками, в нинішньому році для, зокрема, інформування членів Лікарняної каси про діяльність організації, стан сплати ними щомісячних добровільних пожертвувань та витрати на лікування розроблятимуться Viber- та Telegram-боти Лікарняної каси, система Push-сповіщень у мобільних додатках «Лікарняна каса».

Заслухавши та детально обговоривши виступ директора виконавчого БО «Лікарняна каса Житомирської області» В.С.Мишківського, учасники зібрання оцінили роботу Лікарняної каси в 2021 році задовільною та затвердили план діяльності БО «Лікарняна каса Житомирської області» в 2022 році.

Заввідділом аудиту та контролю якості ЛДП Раїса Володимирівна Артюх представила членам правління 41 заяву членів Лікарняної каси про відшкодування коштів, витрачених на лікування. Після детального обговорення було ухвалено позитивне рішення за 37 заявами – членам ЛК відшкодовано 110 тис. грн.

Розглянули учасники зібрання й інші питання – про прийняття 732 громадян та відновлення перебування в БО «Лікарняна каса Житомирської області» 205 осіб, про виключення громадян із ЛК та інші, за якими виступив заступник директора виконавчого Сергій Миколайович Грищук. Після детального обговорення були ухвалені відповідні рішення.

– Найголовніше завдання Лікарняної каси зараз – максимально доповнювати види медичної допомоги, яку надає держава, – сказав, підсумовуючи зібрання, голова правління Валентин Дмитрович Парій. – Для цього ми маємо спрямувати всі зусилля на збільшення фінансування для виконання статутних можливостей ЛК – тобто досягнути максимально можливого рівня долучення мешканців області до Лікарняної каси. Дуже важливо, щоб люди зрозуміли й усвідомили, що мати гарантію отримувати медичну допомогу, максимальний розмір якої не обмежується, не залежить від часу перебування в організації, сплачених добровільних пожертвувань та попередніх витрат при щомісячному добровільному пожертвуванні в розмірі 60 гривень – це за нинішніх часів просто величезна розкіш. Тому перебування в Лікарняній касі сьогодні для багатьох людей – єдиний вихід відчувати свою захищеність і впевненість у найскладніші моменти життя.

Read More

Захистимо здоров’я рідних та близьких разом!

«Захистимо здоров’я наших рідних та близьких медикаментами, новітнім обладнанням для медичних закладів!» – така концепція діяльності благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини».

Тож для КП «Полтавська обласна клінічна лікарня імені М.В.Скліфосовського» Полтавської обласної ради (зокрема – відділення гострої цереброваскулярної патології) було передано від Лікарняної каси центральну станцію цілодобового моніторінгу «Юнет», 3 монітори пацієнта, 2 шприцевих дозатори, 2 приліжкові медичні ширми, 5 протипролежневих матрасів, 10 штативів для тривалих вливань, 3 ходунки з колесами та інше. Дане обладнання необхідне для надання повноцінної медичної допомоги та контролю за станом пацієнтів із тяжкою церебральною патологією, рятуватиме їхнє життя.

КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» отримало від ЛК Полтавщини надійний прилад для одержання об’єктивної оцінки електричної активності головного мозку – комплекс електроенцефалографічний «BRAINTEST-24» з викликаними потенфалами на базі комп’ютерної техніки.  

В сучасному світі комп’ютерні електроенцефалографи є одними з найбільш значущих інструментів для дослідження організму. Отримавши об’єктивну картину електричної активності головного мозку, лікар має можливість поставити точний діагноз і допомогти пацієнтам із тими чи іншими патологіями центральної нервової системи. Електроенцефалографи мають широку сферу застосування: неврологічні, нейрохірургічні клініки та відділення, відділення інтенсивної терапії, установи швидкої та невідкладної допомоги, профільні діагностичні центри, центри реабілітації, медичні установи санаторного типу.

КНМП «Кременчуцька перша міська лікарня ім.О.Т.Богаєвського» отримало від БО «Лікарняна каса Полтавщини» благодійну допомогу – 3 каталки для переміщення пацієнтів OSD-A105B. Дане медичне обладнанння надасть більше зручностей пацієнту при переміщенні між відділеннями, а медичному персоналу – можливість у процесі транспортування здійснювати медичну допомогу.

Для КНП «Оржицька лікарня» Оржицької селищної ради від ЛК Полтавщини надано монітор пацієнта ВМ800А з сенсорним дисплеєм (Star 8000F) та насос шприцевий «БІОМЕД» M200A.

КП «5-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» отримало електрокардіограф ЮКАРД-100 з пристроєм приймання/передавання даних та напівавтоматичний коагулометр SC-40. Обладнання буде допомагати лікарям – особливо в період пандемії – проводити обстеження та встановлювити діагнози.

Крім того, всі ці медичні заклади отримували протягом минулого року медикаменти для забезпечення лікування членів ЛК.

Тож БО «Лікарняна каса Полтавщини» вдячна медичним працівникам за їхню працю та запрошує всіх мешканців області долучатись до ЛК. Адже лише разом – спільними зусиллями – можна захистити себе, своїх близьких та рідних, забезпечивши лікувальний процес ліками, допомагаючи лікарням обладнанням, яке буде рятувати життя.

Read More

Відбулось засідання правління БО «Лікарняна каса Житомирської області»

Провів зібрання голова правління – д.мед.н., професор Валентин Дмитрович Парій.

Першим питанням, яке розглянули учасники зібрання, було про затвердження фінансового плану роботи ЛК на перше півріччя 2022 року. Головний бухгалтер Людмила Миколаївна Пастушенко, інформуючи присутніх, повідомила, що розмір дохідної частини на вказаний період очікується в сумі 37,3 мільйонів гривень при прогнозованому вступі протягом півріччя 3 600 громадян.

Видатки на основну діяльність (придбання ліків, реактивів, виробів медичного призначення, амбулаторне лікування тощо) будуть становити 80,6% – 30,0 мільйонів гривень. Видатки на адміністративно-господарську діяльність складуть 19,4% від надходжень, що відповідає Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», та становитимуть 7,3 мільйонів гривень.

Згідно з поданим проектом фінансового плану, РОЗМІР ЩОМІСЯЧНОГО ДОБРОВІЛЬНОГО ПОЖЕРТВУВАННЯ ПІДВИЩУВАТИСЬ НЕ БУДЕ.

Детально обговоривши представлений до уваги проект фінансового плану на І півріччя 2022 року, учасники засідання правління ЛК затвердили його.

Заступник директора виконавчого Сергій Миколайович Грищук виступив із пропозицією про продовження дії «Тимчасового положення про вступ до ЛК учасників операції об’єднаних сил, антитерористичної операції (учасників бойових дій)» до 31 грудня 2022 року. Згідно з цим положенням, учасники ООС/АТО користуються допомогою ЛК на пільгових умовах – із наступного дня після оплати вступного та добровільного пожертвувань у розмірі не менше, ніж за один місяць. Загалом упродовж 11 місяців 2021 року за рахунок Лікарняної каси 77 особам цієї категорії надана допомога на суму 84 тисячі гривень.

Одностайним рішенням правління дію «Тимчасового положення…» продовжено.

Розглянули члени правління питання про прийняття та відновлення перебування громадян у БО «Лікарняна каса Житомирської області», про виключення з ЛК, за якими виступив заступник директора виконавчого С.М.Грищук. За його інформацією з 200 222 мешканців області (а це 16,7% від загальної кількості населення), котрі станом на 1 грудня 2021 року перебували в Лікарняній касі, з початку року долучились до ЛК 4 209 осіб, відновили своє перебування в організації 1 270 мешканців. Під час засідання правління було розглянуто 714 заяв від мешканців області про прийняття до Лікарняної каси, 233 – про відновлення перебування в організації, за якими було прийнято відповідні рішення.    

Також учасники зібрання детально розглянули 56 заяв членів Лікарняної каси про повернення коштів, витрачених на лікування за межами області та в приватних медичних закладах, які представила завідуюча відділом аудиту та контролю якості ЛДП Раїса Володимирівна Артюх. Після детального обговорення було прийнято позитивне рішення за 53 заявами на загальну суму 176 594 гривні.

– Благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області» залишається надійним захистом для наших громадян, – підсумував Валентин Дмитрович Парій. – Адже дуже важливо за нинішніх умов при щомісячному добровільному пожертвуванні в розмірі 60 гривень мати гарантію отримати медичні послуги, максимальний розмір якої не обмежується, не залежить від часу перебування в організації, сплачених добровільних пожертвувань та попередніх витрат. Все це доводить стабільність і надійність БО «Лікарняна каса Житомирської області».

https://likkasa.com.ua/pravlinnia-vid-24-12-21/

Read More

Дорогі друзі! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Зустрічаючи прийдешній рік, усі ми згадуємо прожите й пережите в році минаючому – радощі досягнень і прикрощі поразок, світло надій та гіркий сум печалей. Аналізуємо зроблене, плануємо, що можемо ще зробити, аби змінити на краще обставини, державу, світ. Тож хай прийдешній рік принесе щастя, здоров’я, здійснення мрій і бажань! Єдності та натхнення нам усім у праці для відродження та процвітання кожної родини й усієї України. Лише спільними зусиллями ми зможемо створити нове життя – повне гармонії та спокою, взаємопідтримки й добробуту.

Великих блискучих ідей у новому році, яскравих успіхів і здобутків у всіх справах та важливих звершеннях, духовних сил, невичерпної енергії, виважених рішень, мудрості та оптимізму! Бережіть себе й своїх близьких! Гарних та веселих свят!

З повагою – правління та виконавча дирекція ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України»

Read More

Лікарняна каса в боротьбі з COVID-19 – допомога медичним закладам продовжується!

5 потужних кисневих концентраторів загальною вартістю 260 тисяч гривень згідно з рішенням правління благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» придбані та наразі передаються закладам охорони здоров’я області.

Благодійну допомогу отримують:

1) КНП «Андрушівська лікарня» Андрушівської міської ради,

2) КНП «Лікарня» Пулинської селищної ради,

3) КНП «Романівська лікарня» Романівської селищної ради,

4) КНП «Ружинська центральна лікарня» Ружинської селищної ради,

5) КНП «Хорошівська лікарня» Хорошівської селищної ради.

– Це обладнання на сьогоднішній день надзвичайно й життєво важливе, адже в медичних закладах багато пацієнтів із COVID-19, котрі потребують кисневої підтримки, – наголосив ДИРЕКТОР ВИКОНАВЧИЙ БО «ЛІКАРНЯНА КАСА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ» ВОЛОДИМИР СТАНІСЛАВОВИЧ МИШКІВСЬКИЙ. – Хто знайомий із перебігом короновірусної хвороби, той реально може оцінити, наскільки важливі зараз кисневі концентратори. Тож за допомогою цього обладнання буде врятоване не одне життя. Киснева терапія – це номер один при лікуванні COVID-19.

Цьогоріч Лікарняна каса додатково до «Програми медичних гарантій» забезпечила медикаментами та виробами медичного призначення 870 громадян із ускладненнями COVID-19 на суму 1,7 млн грн. Й надалі ЛК продовжуватиме благодійну допомогу медичним закладам для збереження життя й здоров’я наших земляків.

https://likkasa.com.ua/%d0%bb%d1%96%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%bd%d1%8f%d0%bd%d0%b0-%d0%ba%d0%b0%d1%81%d0%b0-%d0%b2-%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%be%d1%82%d1%8c%d0%b1%d1%96-%d0%b7-covid-19-%d0%b4%d0%be%d0%bf%d0%be%d0%bc%d0%be-2/

Read More

«Разом захистимо здоров’я рідних та близьких!» – концепція діяльності БО «Лікарняна каса Полтавщини»

Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» протягом усього часу своєї діяльності керується принципом: «Ми разом зможемо допомогти лікарням новітнім обладнанням і цим захистимо здоров’я наших рідних та близьких!»

Тож нещодавно КП «Дитяча міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» отримала благодійну допомогу від БО «Лікарняна каса Полтавщини» у вигляді дерматоскопа «Heine DELTA 20T», який буде використовуватись для обстеження дітей лікарем-дематовенерологом ДПВ №3.


За допомогою дерматоскопа, який дозволяє побачити структуру шкіри зі збільшенням в 10 разів, здійснюватиметься діагностика доброякісних та раннє виявлення злоякісних новоутворень шкіри. Тож цей подарунок для закладу дуже важливий, адже кількість маленьких пацієнтів з новоутвореннями шкіри збільшилась – щомісячно даного обстеження потребують понад 100 дітей. КНП «Шишацька лікарня планового лікування» Шишацької селищної ради для покращання обслуговування жителів Полтавської області отримало від БО «Лікарняна каса Полтавщини» кисневий концентратор «БИОМЕД» JAY-10 (подвійний потік) та помпу для ентерального годуванння «HK-300».

Для КП «Полтавська центральна районна клінічна лікарня» Полтавської міської ради БО «Лікарняна каса Полтавщини» надала програмно-апаратний комплекс для телемедицини IDIS2GO. Портативний телемедичний комплекс забезпечує діагностування функцій та періодичний нагляд за пацієнтом у процесі лікування або реабілітації та призначений для збору, передання та зберігання інформації про показники діяльності (фізіологічні параметри) організму пацієнта: вимірювання артеріального тиску, електрокардіографічне дослідження (12 каналів), частоти серцевих скорочень, вимірювання рівня глюкози у крові, аналіз сечі, вимірювання функцій дихання, вимірювання насиченості крові киснем, частоти пульсу, вимірювання температури тіла, проведення фотозйомки та аудіо запису, а також додатково проводити аускультацію, дерматоскопію та інші дослідження при підключенні до нього відповідних пристроїв, та передачі всіх даних для телемедичних консультацій.

Лише спільними зусиллями можна захистити себе, своїх близьких та рідних, забезпечивши лікувальний процес медикаментами, допомагаючи нашим лікарням обладнанням, яке буде рятувати життя людей.

Read More

XIІI МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ «ІННОВАЦІЇ В МЕДИЦИНІ – ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ» 17-19 травня 2022 року

17-19 травня 2022 року відбудеться довгоочікувана подія у сфері охорони здоров’я України –             XІІІ Міжнародний медичний форум. Відтепер зустрічаємося у виставковому центріACCO International (Київ, пр-т Перемоги 40-Б, ст. метро «Шулявська», парк ім. О.С. Пушкіна).

Захід проводиться за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Міністерства охорони здоров’я України, Київської міської державної адміністрації.

Організатори: Національна академія медичних наук України, Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, Група компаній LMT.

Посол Форуму: Сорока Іван Миколайович.

Співорганізатор: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.

Офіційний партнер Форуму – Український Медичний клуб.

Генеральний партнер Форуму – CANON.

До підготовки заходу долучаютьсяпрофільні медичні асоціації, громадські об’єднання, медичні академії післядипломної освіти, вищі навчальні медичні заклади. Форум підтримують ЗМІ України та зарубіжжя, інтернет-портали та інші інформаційні ресурси.

Міжнародний медичний Форум включає насичену наукову програму та спеціалізовані виставки, де можна обмінятись досвідом та підвищити кваліфікацію; ознайомитись з новинками медичного та лабораторного обладнання, протестувати та ознайомитися з особливостями його практичного застосування у роботі.

Відвідувачі: представники органів влади, керівники закладів охорони здоров`я всіх форм власності, директори та їх заступники, завідуючі лабораторій, вчені і лікарі різних спеціальностей, дистриб’ютори та торговельні компанії.

Експозиція учасників Медичного Форуму буде представлена провідними компаніями ринку охорони здоров’я України та зарубіжжя.

На Міжнародній виставці охорони здоров’я MEDICAEXPO буде представлено повний спектр медичного та лабораторного обладнання, техніки, інструментарію, виробів медичного призначення від українських і зарубіжних компаній, а саме:

 • медична техніка, лікувальне та діагностичне обладнання;
 • обладнання, технології і витратні матеріали для радіології та ультразвукової діагностики;
 • комплексне забезпечення медичних лабораторій;
 • обладнання та технології для медичної і фізичної реабілітації;
 • медичні меблі, інжинірингові та комплексні рішення, технології чистих приміщень для медичних закладів;
 • клінінг, стерилізація і дезінфекція;
 • спецодяг та засоби індивідуального захисту;
 • витратні матеріали, медичні вироби одноразового використання;
 • естетична медицина, пластична хірургія: професійне обладнання, матеріали та технології;
 • інформаційні та телекомунікаційні технології для медичних закладів.

На Міжнародній фармацевтичній виставці PHARMAEXPO презентуватимуть лікарські препарати, парафармацевтичну продукцію, медичні вироби. Також відвідувачі отримають можливість дізнатися про комплексне оснащення аптек, послуги для фармацевтичного ринку.

У рамках науково-практичної програми МедФоруму – ХІ Міжнародному медичному конгресі «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України» обговорюватимуться інноваційні розробки для профілактики, діагностики та лікування, що найближчим часом посядуть гідне місце у вітчизняній медичній практиці. Основними напрямами конгресу є: організація і управління охороною здоров’я, приватна медицина, радіологія, сімейна медицина, терапія, кардіологія, медицина невідкладних станів та медицина катастроф, хірургія, травматологія та ортопедія, фізична терапія та медична реабілітація, онкологія, акушерство і гінекологія, фармація та багато інших.

Традиційно під час Форуму працюватимуть освітні школи й майстер-класи, які передбачають тестування обладнання й консультації з перших вуст.

Конгрес внесено до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2022 році», узгодженому в НАМН України та затвердженому МОЗ України. Учасники науково-практичних заходів Конгресу отримають СЕРТИФІКАТИ про підвищення кваліфікації, які дають бали за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку.

Одночасно з Міжнародним медичним Форумом відбуватимуться:

Міжнародний форум «Менеджмент в охороні здоров’я» – професійна платформа для конструктивного діалогу і обміну досвідом представників органів влади, керівників обласних та місцевих Департаментів охорони здоров`я, керівників об’єднаних територіальних громад, власників і медичних директорів державних та приватних медичних закладів, керівників та представників бізнесу.

Захід проводиться з метою отримання нових практичних знань для налагодження процесу управління та адаптації до нових реалій в умовах реформування галузі.

ХІ Міжнародна виставка медичного та оздоровчого туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo – виставка медичного туризму України, яка об’єднує лідерів галузі та дозволяє налагоджувати довгострокове співробітництво на професійному міжнародному рівні, обмінюватися досвідом, підвищувати кваліфікацію фахівців за кордоном. В рамках виставки будуть представлені національні експозиції різних країн, провідні клініки, медичні та реабілітаційні центри, санаторно-курортні установи, SPA&Wellness курорти.

Зареєструйтеся на сайті – отримайте безкоштовне запрошення на Форуму!

До зустрічі 17-19 травня 2022 року за адресою:

ВЦ ACCO International, Київ, пр-т Перемоги, 40-Б, станція метро «Шулявська», парк імені О.С. Пушкіна

З питань участі у виставках: Тел.: +380 (67) 526-49-54; +380 (63) 226-59-48 E-mail: med@lmt.kiev.ua, pharm@lmt.kiev.ua З питань участі у конгресах: Тел.: +380 (44) 344-35-80 E-mail: marketing@medforum.in.ua; info@lmt.kiev.ua  

WWW.MEDFORUM.IN.UA

Read More

БО «Лікарняна каса Полтавщини» працює для людей

БО «Лікарняна каса Полтавщини» активно співпрацює з підприємствами, організаціями, територіальними громадами області, використовуючи 20-річний досвід лікарняних кас України та стоячи на захисті життя й здоров’я мешканців області. Адже лише спільними зусиллями можлива повноцінна допомога системі охорони здоров’я на благо пацієнтів.

Тож для КП «2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» БО «Лікарняна каса Полтавщини» придбала медичне обладнання, яке було необхідне для хірургічного відділення – апарат для лікування ран NP32S (Heaco).

Це обладнання застосовується в хірургії, травматології, комбустіології для лікування ран, які гояться вторинним натягом, для швидкого «закриття» трофічних ран, підготовки ран і подальшого ведення пластики шкіри, якісного ведення післяопераційних ран. Насос для терапії ран дуже простий в користуванні і легкий при транспортуванні його по лікарні. При застосуванні вакуумного насоса завжди досягаються відмінні результати.

  КНП «Миргородська лікарня інтенсивного лікування» отримала від організації насос шприцевий БІОМЕД М200 та Електрокардіограф ЮКАРД 100 з пристроєм приймання/передавання даних.

БО «Лікарняна каса Полтавщини» працює для людей – для їхнього життя й здоров’я.

Read More
Login