Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

‘Члени Асоціації’

МЕДИЧНА РЕФОРМА ТА ЛІКАРНЯНА КАСА

Read More

Вітаємо!

Шановні колеги!

Прийміть щирі вітання з нагоди 11-річчя від дня створення благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини».
Ми щиро пишаємось співпрацею з вами, адже робимо єдину справу – таку потрібну нашій країні та її мужньому народу. Вам є чим гордитись, озираючись на пройдене – за вас промовляють ваші справи. Той авторитет, шана та повага, які маєте сьогодні – то найвищі оцінки вашої діяльності, які визначили люди. Багато років поспіль медична галузь Полтавської області відчуває вашу підтримку. Надзвичайно вдячні вам тисячі мешканців Полтавщини, котрим ви подали руку допомоги в скрутний для них час.
Тож зичимо вам, щоб кожен день повнився добром і радістю, нових досягнень та перемог. Невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів в ім’я рідної вам Полтавщини та всієї України. Хай наші дружні привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку ваших добрих справ!
Зі щирою повагою –колектив  ВГО Асоціація працівників лікарняних кас України»
Read More

Лікарняна каса Полтавщини. До каси за здоров’ям!

Кажуть, що за гроші можна купити все, крім здоров’я.

Але не всі це розуміють, і приходять до Благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини» люди з питанням: «Наскільки це мені вигідно? Що я придбаю за 20 грн.?».

Перша відповідь на запитання людини пенсійного віку:

–         Наскільки вигідне перебування в лікарняній касі для людей похилого віку?

Ми народжуємося з потенціалом життя до 100 років, до 18 – 20  років ростемо, а потім починаємо старіти. І кожному відміряний свій вік. Як ми його проживемо – залежить лише від нас. Якщо за півстоліття здоров’я втрачалося від негативних факторів довкілля, куріння, вживання алкоголю, недотримання здорового способу харчування, то жоден лікар на зможе повернути втрачене за ці роки здоров’я.

Але якщо почати дотримуватися рекомендацій лікарів уже зараз, то можна відтермінувати загострення існуючих хвороб. І цим потрібно займатися щоденно! І робити це прийдеться в основному за власний кошт, адже держава не в змозі забезпечити нас медикаментами на щоденне вживання, за винятком часткової допомоги при артеріальній гіпертензії, цукровому діабеті та деяких інших.

Інший випадок, якщо лихо вже трапилось та людина потребує медичної допомоги. Травми, гострі та невідкладні стани, різке загострення хронічної хвороби – цього не можливо спрогнозувати, та ніхто й не чекає, що «грім гряне» сьогодні. Ось в цьому випадку і допомагає БО «Лікарняна каса Полтавщини». Вигода членів організації в тім, що при лікуванні вони отримують медикаменти безкоштовно, не бігають по аптекам, не розшукують те, «що лікар приписав». Потрапивши в лікарню – пацієнт отримує медикаменти, призначені лікарем, принесені медичною сестрою та набирається сил для відновлення свого здоров’я. Це вигідно?

Чи можливо вигідно самому хворому, підключати родичів та розшукувати всі необхідні медикаменти та кошти на них?

26 тисяч жителів Полтавської області довіряють БО «Лікарняна каса Полтавщини». Понад 160 тисяч випадків надання допомоги при обстеженні та лікуванні отримали члени організації за 11 років роботи організації. Можна вважати, що для них це дуже вигідно, адже життя продовжується, обов’язкове медичне страхування в Україні не введено, а хвороби не чекають впровадження законів.

Також можна в страховій компанії застрахувати своє здоров’я, але на жаль в більшості з них не заключають угод з людьми похилого віку, інвалідами та з хронічними хворими. Або вартість страхового полісу буде не підйомна для пересічного пенсіонера.

Друга відповідь молодій людині на її питання:

–         Наскільки вигідне перебування в лікарняній касі молоді, адже ми поки не хворіємо?

Молодь веде більш активний спосіб життя, не завжди реагує на зміни навколишнього середовища, вважає, що здоров’я вистачить на 5 життів та наражає себе на більш часті випадки травмування та інших гострих хвороб. Зловживання алкоголем, необережне поводження з вогнем, чи автотранспортом, чи на воді – як результат гострі запальні процеси в дівчат та хлопців, травми, отруєння та поява різних хронічних хвороб.

Якщо глянути на статистику пацієнтів більшості лікарень, то в палатах знаходяться майже в однаковому відношенні молоді люди та люди похилого віку. Хворіють всі однаково, але на вулиці цього не видно – тут всі здорові! І молодь помилково вважає, що хвороби та негаразди обходять їх стороною.

Якщо глянути нашу статистику по вартості середнього випадку звернення хворого похилого віку та молодого віку, то на лікування молодого пацієнта потребується в 1,5 разів більше коштів, адже хвороби в них більш агресивні та і травми частіше більш серйозніші.

Не будемо чіпати питання інвалідизації населення – це окрема тема, але відсоток інвалідів з кожним роком зростає за рахунок молоді.

Для молодих сімей БО «Лікарняна каса Полтавщини» вигідна, адже члени ЛК також отримують медикаментозну допомогу при пологах, а це для молодої сім’ї суттєва допомога.

Третя відповідь працюючій людині на її запитання:

–         Наскільки вигідне перебування в лікарняній касі, адже я працюю?

Від хвороби не втекти, якщо вона вже є, або трапилось лихо. Без повноцінного лікування гостра хвороба переходить в хронічну форму і подальше лікування буде потребувати значно більше сил та ресурсів для повноцінного лікування.

Неодноразово працюючі члени організації хотіли під час хвороби продовжувати ходити на роботу та отримувати лікування за рахунок організації.

Мета організації допомогти члену організації, та спільно з медичними працівниками повернути працездатність хворого. Допомога надається при гострих, невідкладних станах та загостренні хронічних хвороб. І лікар повинен визначити, чи потребує пацієнт лікування як тимчасово не працездатний, чи йому потрібно пройти профілактичне лікування, яке можна зробити працюючи та приймаючи пігулки.

Випадком лікарняної каси вважається випадок тимчасової непрацездатності з лікарняним листком. Якщо раніше працівники не завжди мали фінансову можливість придбати медикаменти та відмовляли собі в лікуванні, ходячи на роботу, то члени ЛК мають можливість пройти повноцінне лікування, адже медикаменти отримуються за рахунок ЛК.

Четверта відповідь керівнику підприємства на його запитання:

–         Наскільки вигідне перебування в лікарняній касі мені та моїм працівникам?

На любому підприємстві працюють люди, яким також властиво інколи хворіти. Лікарняна каса має біля 400 колективних договорів з підприємствами та організаціями різних форм власності. Значно легше вирішити питання сплати внесків за весь колектив з одним бухгалтером, чим з кожною людиною окремо. І кожному працівнику буде приємно, якщо від буде знати, що за нього турбується керівник, хоча б в тому, що через бухгалтерію відраховує внески і не потрібно самому бігати до банків для сплати внеску. А є керівники, які сплачують за працівників частину внесків!  І працівнику приємно і керівник піднімається в очах колективу, як турботлива людина.

Сама вірна відповідь, яку надав нам на запитання, чи вигідно йому перебування в ЛК, один з членів організації:

–         Мені дуже вигідна лікарняна каса. Поки я молодий, працюю, заробляю кошти – не часто хворію. Але в організації мої батьки і мої внески суттєво допомагають їм та іншим хворим, кому така допомога потрібна зараз. Лише разом, сім’ями, колективами та організаціями, об’єднавшись, ми зможемо забезпечувати потребуючих лікуванням.

Тепер подумаємо разом – наскільки вигідно бути членом благодійної організації “Лікарняна каса Полтавщини”:

1.     Сума допомоги на лікування не залежить від Ваших щомісячних внесків, а залежить від тяжкості діагнозу;

2.     Кількість разів госпіталізації та надання допомоги залежить від кількості загострень;

3.     Члени ЛК проходять обстеження за направленнями лікаря безкоштовно (згідно положень);

4.     Надання допомоги надається в усіх комунальних закладах Полтавської області;

5.  При стаціонарному лікуванні за межами Полтавської області виплачується компенсація за придбані самостійно медикаменти згідно положень та Фармацевтичного формуляру в сумі до 4 тисяч грн..

6.     Якщо людина в організації понад 2 роки та не лікувалася – вона має можливість пройти планове хірургічне лікування, виконати планові операції на очах, або на суглобах (згідно положень).

За 20 грн. здоров’я купити не можливо, але частково відновити його можна з допомогою БО “Лікарняна каса Полтавщини”.

Усіх, хто впевнився в необхідності захистити себе та своїх рідних на випадок хвороби, запрошуємо до БО «Лікарняна каса Полтавщини».

Уся інформація про нашу організацію розміщена на сайті: www.poltavalk.com.ua.

Поставити запитання можна за телефоном (0532)-63-74-56, або в організації за адресою: місто Полтава, вулиця Залізна, 17, в м.Кременчук, вул. Жовтнева , 10, тел.. (053-66)-3-61-82

Потурбуйтеся за своє здоров’я завчасно, а ми забезпечимо Ваше лікування!

Виконавчий директор БО “Лікарняна каса Полтавщини”

В.Шевченко

http://www.poltavalk.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=2982:do-kasi-za-zdorov-yam&catid=170&Itemid=8

Read More

?????????? ??????? ??????????? ??????????? ????????? ???????? ????????????????? ??????????? ??????????? ????? ??????????? ?? 2013?.

?? ?????? ? 1 ?????? 2013?. ?? 31 ??????? 2013?. ?????????? ????????? ?? ?????? ??? ??????????? ????? ??????????? ????????? 6994. ??????????????? ?????? ??????? 3743 ?????? ?????????? ????? ???????????, ? ??? ????? 1353 ?????? ?????.

??????????????? ?????? ????????????? 3251 ????? ?????????? ????? ???????????.

??????? ?? ??????????? ?????? ????????? 3 ???????? 982 ?????? 829 ???., ? ??? ????? ?? ?????? ????? ? 864 ?????? 385 ???.

?????? ??????????????? ?????? ?? ?????? ???????? ?????????? 879 ???., ????????? ???????????????? ???????????? 276 ???.

??????????? ??????? ??????????? ??????????? ????????? ??????????????? ??????? ????? ???????????? ????????????:

? ??????????? ?? ??????????? ???????-??????????? ??????, ???????? ??????, ???????????, ????????;

? ??????????? ?????????;

? ??? ?????????? ??????;

? ??????????? ??? ??? ???????? ?????;

? ????????????? ????????? ??? ??????????;

? ???????? ????????.

?????????? ??????? ?????????????? ??????????? ??????????? ?? ????? ?? 150 ???., ?????????????? ?? ??????? ? ?? 400 ???. ? ??? ????? 3D. ???? ?? 14 ??? ? ??????-?????? ?????? ???????? ???????? ?? ????? ?? 100 ???.

???????????????, ??????????????? ?????? ??????????????? ???? ? ?????? ? ????????? ???? ? ? ????????? ????????? ?????????????.

??????????? ? ??????????????? ?????? ????? ?????????? ????? ??????????? ???????? ?? ?????? ? ??????????????? ???????-???????????????? ??????????? ?????? ??????, ?? ? ?? ??? ?????????. ? ???????? ??? ?????????????????? ????????? ? ???????, ???? ???? ?????????????, ??. ???????, ??????, ???????????????, ????????, ?????????, ??????, ??????????? ? ?????.

??? ?????????? ??????? ??????? ??????????? ??????????? ????????? ??? 2014?. ?????????? ????? ??? ???????????? ???? ?????? ?? ?????????? ?????????, ????????? ??????? ?????? ????????? ???????????. ?????????? ???????????? ?? ???????? ????????, ?? ?????? ????????????? ???? ??????????? ???????? ?????, ??? ???????? ???????????, ??? ? ?????????, ?????????? ????? ?????????? ? ??????? ?????? ?????????? ????? ???????????. ???????????? ? ??????????????? ???????? ????????????????? ????????? ?????????? ????????? ????????. ??????????? ???? ??????????? ?? ?????? ??????? ???????????? ???????? ? ????? ??????????????? ???????. ?????????, ? ????????? ???????? ?????????? ? ?? ?????????? ????????????? ??????? ?????????, ???????????? ????????????? ?????????? ???????????? ??? ?????????????. ????? ?????? ????? ?????, ???? ?? ???????????? ?????? ?????????? ????? ???????????. ???????? ???????????? ?? ????? ?14,5% ??????. ?????????? ???????? ?????? ???????????? ??????? ?? ????????? ? ??????????? ??????, ?? ?????????????. ????????? ??????????? ?????? ??? ???????????? ????? ??????????? ? ???????????? ????????? ?????????? ? ????????? ??? ???????-????????????? ??????????? ????????? ???????????, ????? ?????????? ????? ????? ???????????, ?????? ?????? ???????????? ??? ??????????? ???????? ????????????, ?.?. ?????????? ????? ? ???????? ?????????? ?????????. ????? ? ????????? ???????????, ?????????? ???????????? ?? ???????? ????????? ? ? ?, ?? ??????????? ?????????, ?? ??????? ?????? ? ?????. ?? ?????? ???? ????????? ???????? ?????????? ????? ??????????? ? ????? 69 ????? 659,00 ???.

? ?????? 2012?. ????? ????????? ????????? ??????????? ?????? ??? ??????-????????? ???????????? ?? ???????? ??????-???????? ???????, ??????? ?????????? ?? ???? ??????? ?????? ?????????? ????? ???????????. ?? 2013?. ?????????? ??????????? ?????????? 230 ???????.

???? ????????? ?????? ?????????? ?????, ??????? ?? ?????? ?, ?????????????, ?? ?????????? ?? ???????. ?????? ?? ???? ?? ???????? ???????, ??????? ??????????? ?????? ??????. ???????? ?????????-????????????? ??????? ? ?? ???????? ?????? ????????. ???? ?? ?? ??????? ? ???????: ?? ?????????????? ???????? ? ?????? ???? ????????? ??????? ???? ?? ??, ??? ???????? ???????. ? 2013 ?. ????? ?????? ?????????? ????? ??????????? ????????????? ??????????? ?????? ???????????? ??? ???????? ??????????? ?? ???????????? ??????? ?? ????? ?? 300 ???. ??????????????? ????? ???????????? ?217 ???????.

? ?????????? ????? ??????????? ?????? ?????????? ?????, ??????? ???????? ???????? ? ???????? ?????????? ??????? ??????????? ??????????? ?????????, ? ??? ?????: ???????? ???????, ?????????? ???????? ??????? ?????????? ??????? ? ???????????? ?????????? ???????????? ? ???????????? ????????, ?????????? ??????? ?????? ???????. ???????? ?????????? ????? ??????????? ????? ???????? ? ?????????? ????????, ??????? ????????? ?? ??????? ??-?? ?????????? ???????????????? ?????. ??????? ?????? ????? ??????????? ? ??????????? ?????????? ? ????????? ???????? ????????? ?????????.

??????? ?????????? ?????? ???????-???????????????? ??????????? ?????? ?? ????? 221 ?????? 189 ???.

????????????? ?? ?????????? ????????? ?????????: ???????????? ????, ??????-???????, ???????????????? ?????, ??????? ??? ?????????, ???????? ? ???????-????????????? ???????????, ?????????? ? ????????????? ?????????, ?????????? ?????? ? ??????????????, ??????????? ??? ???????????. ??? ??? ???????????? ?? ?????? ? ??????? ????????????, ?? ? ?? ???????, ??????, ????? ??????? ??????. ??????? ????????? ??????? ? ??????? ?????? ????????????? ????????? ? ?????????????? ??????????.

????????????? ??????????? ?????? ?????????? ????? ??????????? ?????????????? ????? ???????? ???????????? ? ?????? ???????, ??????????? ?? ??????? ? ????????? ????? ?1, ?2, ????????? ???????? ?5 ? ? ???????? ?????? ??????????? ??????. ??? ???????? ????????? ? ?????? ?????. ???????? ?????????? ?? ????????? ???????????? ????? ? ?????, ? ????????? ???????? ?2. ????? ????, ???????????? ?? ?????? ???????????? ? ????????? ???????? ?1, ?9 ? ????????? ???? ?1 (???????? ?????????) ?????????????? ?? ??????????? ???????????? ????? ??????? ??????, ????????? ?????????? ????? ??????????? ? ??????????? ??????. ??????? ?????????? ????? ??????????? ? ???????????? ?????????????? ???????? ??? ???????? ?????????? ??????, ???????????? ?? ??????????? ?????????? ??? ??????? ?????.

??? ???? ????????? ? ??????????????? ? ??? ???? ?????????. ???????? ??? ????????????? ???????? ????????? ?? ???? ??????, ??????? ?????? ?? ??????. ?? ??? ??? ?????? ??????????? ??????????? ? ???????? ? ?????????? ????? ???????????, ?????? ???????? ? ?????? ????????? ? ? ??????? ???? ?????????????? ?????????? ??? ???????.

? ?????? ?????, ???????? ? ??????????? ??? ??????????? ??????????? ?????????? ????? ????????????? ?????????? ??????, ????????????? ?? ???? ??????? ??????.

??? ????????? ??????????? ?????? ? ???????? ? ????????? ?.???????, ?????? ?????????? ????? ??????????? ????? ??????????? ???????? ????????? ??????????????? ? ??????? ?? ?????????? ???????.

?? 2014?. ???????? ????????? ??????? ??????????? ??????????? ????????? ???????? ??? ?????????, ?.?. ??????????? ???????? ????? 30 ???. ??? ?????????? ?????????, 25 ???. ??? ????? ??? ????? ? ???????? ?? 15 ?? ?? 55 ???, ??? ????? ?? 3-? ?? 14 ???, ??????, ??????????? ? ??????? ?? ????? ?? ????????, ??? ????? ?????????? ????? ???????????, ??? ? ????? ????? 10 ???., ???????????? ????????????? ???????? ????? 10 ???.

?????????? ?????? ??? ??????? ???????? ????? ?????????? ? ??????????? ?? ??????? ???????????: ??? ?????????? ????????? ?? 2000 ???. ?? 10000 ???., ??? ?????? ????? ?? 500 ???. ?? 3000 ???.

???????? ??? ??????????? ????? ??????????? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ??.?????

Read More

Кількість лікарняних кас – членів Асоціації зростає!

К Всеукраинской общественной организации «Ассоциация  работников больничных касс Украины» присоединилась Членско-благотворительная организация «Городская больничная касса»(ГБК) г.Красный Лиман Донецкой области.

Справка:

Членско-благотворительная организация «Городская больничная касса»(ГБК) г.Красный Лиман работает с 2002 года.

Членами ГБК могут быть граждане  Украины с 18 лет, а также юридические лица, которые поддерживают цели и задачи ГБК, предоставляют ей материальную или другую помощь, которая не противоречит действующему законодательству Украины.

Лица, возрастом до 18 лет, а также, учащиеся дневной формы обучения в высших учебных заведениях, средне-специальных и  профессионально-технических заведениях, пользуются правом членства в ГБК при условии оплати членских взносов одним из родителей.

Главная цель деятельности «Городской больничной кассы»

– обеспечение членов ГБК медикаментами, изделиями медицинского назначения во время лечения в стационаре Краснолиманской ЦРБ или  в условиях дневного стационара и стационара на дому центра первичной медицинской помощи;

– улучшение качества лечебно-диагностического процесс

-усовершенствование медицинской помощи населению.

Касса работает по принципу солидарности и взаимопомощи.

Предусмотрены две формы вступления в больничную кассу: коллективная и индивидуальная.

В первом случае членами  больничной кассы становятся работники предприятий,  организаций, учреждений – по договору с предприятием, членские взносы отчисляются за работников из средств предприятия.

При индивидуальной форме вступления необходимо с паспортом и индивидуальным кодом обратиться в исполнительную дирекцию больничной кассы (Краснолиманская  ЦРБ, каб.№ 40).

Вступительный взнос – 3грн.

Ежемесячный взнос – 20грн.

Членско-благотворительная организация «Городская больничная  касса» является самостоятельной организацией и не входит в состав  лечебных учреждений.

ГБК заключила договора о сотрудничестве с Краснолиманской ЦРБ и Центром первичной медико-санитарной помощи им.М.И.Лядукина.

Став членом членско-благотворительной организации «Городская больничная касса» г.Красный Лиман и регулярно внося ежемесячные членские взносы,  Вы можете через 6 месяцев 2 раза в год за счет средств ГБК пройти лечение:

– в круглосуточных стационарах Краснолиманской ЦРБ

– в дневных стационарах или стационаре на дому Центра первичной     медицинской помощи

За счет ГБК обеспечивается лечение острых, неотложных состояний и обострение хронических заболеваний согласно Фармацевтического формуляра (перечня медикаментов).

Фармацевтический формуляр сформирован согласно протоколов Министерства здравоохранения Украины.

Сумма стоимости лечения за счет средств ГБК не ограничена .

В 2012году было пролечено 630 членов больничной кассы на сумму  253334грн. Средняя стоимость лечения 1-го больного составила в круглосуточных стационарах  ЦРБ – 451,17грн., в дневных стационарах центра первичной медицинской помощи – 340,40грн.

Во время лечения, Вы можете посещать физиотерапевтическое отделение ЦРБ.

Для лечения бронхитов, бронхиальной астмы и заболеваний верхних дыхательных путей больничная касса приобрела галогенератор в кабинет галотерапии.

При поддержке городской больничной кассы в Краснолиманской ЦРБ   оборудован кабинет лечебной физкультуры, где Вы под руководством опытного медицинского работника:

– сможете пройти реабилитацию после травм;

– заняться лечебной гимнастикой для спинальных  больных (остеохондроз, хронический радикулит);

– лечебной гимнастикой для больных после инсульта, инфаркта;

– привести своих детей на лечебную гимнастику  для детей с нарушением осанки и сколиозом.

Городская больничная касса принимает активное участие в привлечении средств для улучшения материально-технической базы Краснолиманской ЦРБ и Центра первичной медицинской помощи.

По инициативе Правления, ГБК приняла участие в конкурсе грантов С.П.Клюева «Вместе сделаем жизнь лучше», выиграла грант и осуществила проект по благоустройству парковой зоны ЦРБ.

Теперь во время лечения Вы можете отдохнуть в благоустроенной паркой зоне Краснолиманской ЦРБ.

Приглашаем всех объединиться и совместными усилиями защитить свое здоровье!

Наш адрес: 84401, ул. Фрунзе, 64 (ЦРЛ), г .Красный Лиман, Донецкая обл. ЧБО “Городская больничная касса».

Напоминаем, что граждане – члены больничных касс, которые являются членами Ассоциации, могут получать медикаментозное сопровождение во время лечения в медицинских учреждениях г. Киева, Житомирской,  Полтавской, Ровенской, Донецкой, Днепропетровськой, Запорожской, Львовской и ряда других областей.

Read More
Login