Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

December, 2019

Дорогі друзі!

Наповнюючи серця надією та душевним теплом, наближається новий 2020 рік. Передзвонами колядок, величальними засівними піснями традиційно ми зустрінемо Різдво Христове.

Тож від усієї душі вітаю з прийдешніми святами! Нехай вони об’єднають нас у прагненні добра і благополуччя. Всі ми, без винятку, хочемо цього для своїх родин, прагнемо миру й стабільності в нашій країні. Нехай минуле залишає лише світлі спогади, а прийдешнє буде радісним та успішним. Переконані, що ми здолаємо всі труднощі, досягнемо кращого майбутнього для наших дітей, наших родин, для України!

Нехай Божа благодать буде в кожній оселі та в кожному серці. З Новим роком! Із Різдвом Христовим!

З побажаннями міцного здоров’я, щастя, благополуччя і теплих родинних взаємин – голова правління ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України», професор, заслужений лікар України В.Д.Парій.

Read More

Відбулось засідання правління БО «Лікарняна каса Житомирської області»

https://likkasa.com.ua/

Його провів голова правління – д.мед.н., професор Валентин Дмитрович Парій.

Серед розглянутих учасниками зібрання питань – про затвердження фінансового плану роботи ЛК на перше півріччя 2020 року. Інформуючи присутніх, головний бухгалтер Л.М.Пастушенко, зокрема, повідомила, що розмір дохідної частини на вказаний період планується в сумі 41,4 мільйон гривень при прогнозованому вступі 4 500 громадян за півріччя.

Видаткова частина планується в розмірі 40,7 мільйонів гривень, із яких видатки на основну діяльність (придбання ліків, реактивів, виробів медичного призначення, амбулаторне лікування тощо) будуть становити 80,5% – 33,2 мільйони гривень. Видатки на адміністративно-господарську діяльність складуть 18% від надходжень, що відповідає Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», та становитимуть 7,5 мільйонів гривень.

Згідно з поданим проектом фінансового плану, в першому півріччі 2020 року планується профіцит бюджету в сумі близько 621 тисяча гривень. Розмір щомісячного добровільного пожертвування підвищуватись не буде.

Після детального обговорення члени правління затвердили фінансовий план на І півріччя 2020 року.

З пропозицією про внесення змін до «Переліку лікарських засобів та виробів медичного призначення, які забезпечуються за рахунок ЛК при стаціонарному лікуванні», та «Переліку лікарських засобів та виробів медичного призначення, які забезпечуються за рахунок ЛК при амбулаторному лікуванні», виступила завідуюча відділом аудиту та контролю якості ЛДП Раїса Володимирівна Артюх. Так, вона повідомила, що застосування в медичних закладах препаратів, якими забезпечує Лікарняна каса для лікування членів ЛК, розглядалось надзвичайно ретельно. Також вивчались пропозиції лікарів щодо необхідності додання до вказаних переліків низки медикаментів, які відповідають принципу «ціна-якість» і підвищуватимуть рівень надання медичної допомоги членам Лікарняної каси. Члени правління детально обговорили пропозицію та прийняли рішення про внесення медикаментів до названих переліків. Загалом ЛК забезпечує майже 900 лікарських засобів для амбулаторного (за рецептами лікарів) та стаціонарного (у відділеннях лікарень) лікування більшості захворювань (оновлені переліки дивіться на сайті ЛК за посиланнями https://likkasa.com.ua/likarski-zasobi-yaki-mozhut-zakupovuvatis-za-raxunok-koshtiv-blagodijno/https://likkasa.com.ua/likarski-zasobi-yaki-mozhut-zakupovuvatis-za-raxunok-koshtiv-blagodijno/https://likkasa.com.ua/).

З пропозицією про продовження дії «Тимчасового положення про вступ до ЛК учасників антитерористичної операції» до 31 грудня 2020 року виступив заступник директора виконавчого Сергій Миколайович Грищук. Згідно з цим положенням, допомогою ЛК учасники АТО користуються на пільгових умовах – із наступного дня після оплати вступного та добровільного пожертвувань у розмірі не менше, ніж за один місяць.

Загалом упродовж 11 місяців 2019 року за рахунок Лікарняної каси 166 учасникам АТО надана допомога на суму майже 200 тисяч гривень.

Одностайним рішенням правління продовжено дію «Тимчасового положення про вступ до ЛК учасників антитерористичної операції».

Крім того, учасники зібрання детально розглянули 48 заяв членів Лікарняної каси про повернення коштів, витрачених на лікування за межами області. Після детального обговорення було прийнято позитивне рішення за 42 заявами.

Розглянули учасники зібрання й інші питання – про прийняття та поновлення громадян у БО «Лікарняна каса Житомирської області», про виключення громадян із ЛК, за якими виступив заступник директора виконавчого С.М.Грищук. За його інформацією з 205 580 мешканців області (а це 16,8% від загальної кількості населення), котрі станом на 1 грудня 2019 року перебувають в ЛК, 5 506 осіб вступили до ЛК з початку року. Також виявили бажання поновити своє перебування в організації 1 268 мешканців. Членів правління зацікавила такі показники, адже це свідчить про те, що люди переконуються в перевагах перебування в Лікарняній касі. Тож під час засідання правління було розглянуто 247 індивідуальних заяв та звернення від 6 організацій («Органік мілк», ЖДНЗ №15, ЖДНЗ №41, КП «Центр ПМСД» Житомирської міської ради, ЖДНЗ №53, АТ «Житомиробленерго») щодо поновлення в БО «Лікарняна каса Житомирської області» та прийнято відповідні рішення.   

Також С.М.Грищук повідомив про проведення інформаційної кампанії щодо популяризації діяльності ЛК з урахуванням сучасних підходів до контекстної та іміджевої реклами. Так, для формування вищого рівня довіри та охоплення нової цільової аудиторії серед населення наразі здійснюється онлайн реклама на оновленому сайті БО «Лікарняна каса Житомирської області», в соціальних мережах, контекстно-медійна реклама в Google. Попередні результати виявились позитивними.

– Отже варто продовжувати ці заходи, – підсумував Валентин Дмитрович Парій. – Адже люди бачать, що Лікарняна каса – добрий помічник, забезпечує хворих, котрі перебувають в ЛК, медикаментами, виробами медичного призначення тощо. Це дозволяє членам ЛК менше тратити коштів на лікарські засоби. Тому необхідно активно проводити роз’яснювальну роботу серед мешканців Житомирщини про те, що перебування в Лікарняній касі їм необхідне – при цьому тісно співпрацювати з медпрацівниками лікувальних закладів. Тим паче, що Лікарняна каса пропагує необхідність стандартизації медичних послуг – дотримання лікарями протоколів лікування, затверджених МОЗ України, які базуються на доказовій медицині. Подальше впровадження реформування системи охорони здоров’я України змусить усіх лікарів дотримуватись приципів доказової медицини. А це – запорука надання якісної медичної допомоги населенню.

Read More

Допомога для КНП «Миргородська центральна районна лікарня» Миргородської районної ради

http://www.poltavalk.com.ua/

Розпочалися Новорічні свята та продовжуються новорічні подарунки закладам охорони здоров’я.

Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» плідно співпрацює з лікувальними закладами Полтавської області по наданню допомоги жителям регіонів.

За 15 років співпраці Миргородська центральна районна лікарня отримала допомогу у вигляді оплати за медикаменти на загальну суму понад 1,2 млн. грн. Також для покращення обслуговування жителів Миргородського району благодійною організацією «Лікарняна каса Полтавщини» надавалась благодійна допомога у вигляді медичного обладнання на загальну суму понад 470 тис. грн.

Сьогодні Юрій Петрович Наумов отримав для лікарні Електрокардіограф Юкард-100 та 2 насоси шприцеві, що надасть можливість покращити забезпечення пацієнтів медичними послугами.
Щиро дякуємо колективу КНП «Миргородської центральної районної лікарні» Миргородської районної ради за їх плідну роботу та бажаємо лікарні розвиватися та надалі допомагати жителям району!

Read More

БО “Лікарняна каса Полтавщини” плідно співпрацює з медичними закладами Полтавської області

Один із них – комунальне підприємство ” Міський клінічний пологовий будинок Полтавської міської ради”.

За 15 років спільної діяльності заклад надав допомогу 2300 власницям картки ЛК. Наразі 69 працівників закладу є власниками картки ЛК. БО “Лікарняна каса Полтавщини” сплатила за медикаменти для лікування пацієнтів на загальну суму 435 607 грн. Враховуючи, що один із пріоритетів держави – пологи та породілля, БО “Лікарняна каса Полтавщини” надала комунальному підприємству благодійну допомогу у вигляді електричного акушерського ліжка- трансформеру.

Також нещодавно БО “Лікарняна каса Полтавщини” вкотре надала допомогу КНП Котелевська центральна районна лікарня Котелевської районної ради.

Саме в цьому районі найбільша кількість власників картки «Лікарняної каси Полтавщини» серед районів Полтавської області  – понад 5% від населення.

Протягом 2018 року лікарня надала допомогу в 315 випадках звернень власників картки ЛК на загальну суму понад 196 тисяч грн. Також 93 випадки допомоги жителям Котелевського району було надано в інших лікарнях Полтавської області на суму понад 64 тисячі грн.

За 14 років співпраці лікарня отримала допомогу у вигляді оплати за медикаменти на загальну суму понад 2 млн. 53 тис. грн. Також для покращення обслуговування жителів району благодійною організацією «Лікарняна каса Полтавщини» надавалась благодійна допомога у вигляді медичного обладнання на загальну суму понад 781 тис. грн.

Цього ж разу лікарня отримала дефібрилятор «ДКИ-Н-10М» із додатковими функціями, що надасть можливість покращити забезпечення пацієнтів медичними послугами.

Чергову благодійну допомогу від БО “Лікарняна каса Полтавщини” надано КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського ПОР»

Урологічне відділення закладу отримало Центрифугу лабораторну МС-3.

Попередньо цього року лікарня отримувала від організації благодійну допомогу у вигляді стола операційного МТ300 та стола операційного МТ400В.

Спільна діяльність БО «Лікарняна каса Полтавщини» та лікарень продовжується!

Read More

Допомога лікарням Полтавської області – від БО “Лікарняна каса Полтавщини”

Лікарні готуються до роботи в нових умовах, у відповідності до вимог НСЗУ.

Постійно зростаюча кількість пацієнтів з порушенням вітальних функцій внаслідок тяжких захворювань та після перенесення складних оперативних втручань потребує від персоналу високої професійної майстерності. Але, не дивлячись на сумлінну працю лікарів та медичних сестер відділення, забезпечити проведення інтенсивної терапії на сучасному рівні не можливо без високотехнологічного обладнання.

Комунальне підприємство “3-я міська клінічна лікарня Полтавської міської ради” отримало від благодійної організації “Лікарняна каса Полтавщини” благодійну допомогу у вигляді медичного обладнання для покращеного обслуговування жителів м.Полтави – 2 монітори контролю життєво важливих показників ВМ1000А.

Також відбулась зустріч із колективом КП “5-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради”.

Було обговорено спільну діяльність лікарні з БО “Лікарняна каса Полтавщини”, про роботу закладу в нових умовах фінансування за ДСГ кодуванням.

Чудово, що керівництво закладу розуміє необхідність реорганізації роботи закладу та забезпечення його необхідним обладнанням.

Лікарня отримала благодійну допомогу від Лікарняної каси у вигляді Комп’ютерного електроенцефалографу DX-NT V16 та манітору пацієнта “Біомед ВМ800А”.

Виконавчий директор ЛК Полтавщини Віталій Шевченко ознайомивмя з відділенням пухлин голови та шиї КП “Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру Полтавської обласної ради”. Відвідав операційну. Чудове, щойно відремонтоване приміщення, в якому важко хворі пацієнти отримують допомогу. Держава поставила в пріоритет запровадити гарантований пакет медичної допомоги при інсультах, інфарктах, пологах та онкологічних захворюваннях. БО “Лікарняна каса Полтавщини” також намагається покращити матеріально-технічний стан лікарень, які плідно співпрацюють з організацією та допомагають власникам картки ЛК.

“Приємно бачити в чудових умовах установку багатопрофільну отоларископічну ОЛК-1, яку Лікарняна каса подарувала  цьому  закладу, – зауважив Віталій Шевченко. – Впернений, що дане обладнання допоможе багатьом пацієнтам! Лише разом ми зможемо захистити себе та допомогти іншим!”Read More

Дорогі друзі! Нам дуже приємно, коли пишуть гарні слова подяки. Звертайтесь до нас – ми завжди готові вам допомогти!

Дорогі друзі! Нам дуже приємно, коли пишуть гарні слова подяки. Цього разу вдячність висловила користувачка соціальних мереж, котра перебуває в БО “Лікарняна каса Житомирської області” – Оксана Макаренко.

Шановна пані Оксано! Щиро Вам дякуємо! Щиро! Звертайтесь до нас – ми завжди готові Вам допомогти. Але – будьте здорові – й Ви, й Ваші рідні!

https://www.facebook.com/lkexpert

https://likkasa.com.ua

“Оксана Макаренко. Доброго дня усім. Я стала членом Лікарняної каси з першого дня її існування. Підключила своїх дітей, нещодавно ще і маму. Завдячуючи Лікарняній касі, я живу з упевненістю у завтрашньому дні, я не боюся хворіти, знаю, що вони завжди прийдуть на допомогу, у них не існує не вирішених ситуацій, усе вирішується швидко і на користь члена Лікарняної каси.
Хвороби у нас не питають, чи є у нас вільний час і чи маємо ми кошти на лікування. Саме для таких людей і діє – Лікарняна каса, у них завжди є для нас час і є ліки. Я, ПРИХОДЯЧИ ДО ЛІКАРНІ, НАЙПЕРШЕ ПОВІДОМЛЯЮ, ЩО ПЕРЕБУВАЮ В ЛІКАРНЯНІЙ КАСІ, і далі мене уже нічого не хвилює. Мене завжди обстежать і пролікують за рахунок ЛК, на лікування свої кошти ще не витрачала, коли лікарі вирішать, що потрібно лікувати ще супутні захворювання, переводять у інше відділення і знову проводять лікування за рахунок ЛК. Я впенена, що буду жити довго – лікарняна каса не дозволить померти від того, що не вистачає у нас коштів на лікування.
Хай щастить вам у роботі і в житті, працівники лікарняної каси. Ви – земні Ангели-охоронці”.

Read More
Login