Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/virtwww/w_likkasa-com_401567c9/http/wp-content/themes/likkasa/functions.php on line 247

Чорнобильців, афганців та породіль запрошують до «Муніципальної лікарняної каси»

Внески за них заплатить міський бюджет. Нині в цій благодійній організації – вже майже 18 тисяч киян. Як вона працює на практиці, показали Київській міській клінічній лікарні №1.

Наталя Питель,  журналіст:

– Платиш щомісяця 30 гривень і не думаєш про біганину по аптеках і ціну на медикаменти. Володимир торік вступив до лікарняної каси. За цей час уже вдруге у стаціонарі з хворобою очей. Каже, щойно поступив у палату – всі необхідні препарати на курс йому принесли.

Володимир Московчук, член Муніципальної лікарняної каси:

– 360 гривень за рік, я вважаю, можуть сплатити навіть бідні люди заради свого здоров’я. А одержати послуги до 3 тисяч.

Таким чином, чоловік заощадив 900 гривень тільки на одному перебуванні у стаціонарі – лікарняна каса заплатила все за нього.

Ігор Чермак, головний лікар КМКЛ №1:

– За нашим підрахунком, середня вартість лікування пацієнта складає 1264 гривні. Це за два роки статистична цифра. Ліків на цю суму середньо вистачає на лікування даного захворювання.

До послуг каси входить оплата ліків, обстеження, операційних матеріалів та засобів медичного призначення. Всі медикаменти призначають за формулярами та протоколами лікування хвороб, затвердженими МОЗом. Покривають витрати здебільшого на системні хронічні захворювання. Однак був випадок, коли на одного пацієнта каса виділила 21 тисячу гривень.

Володимир Долот,  виконавчий директор БО “Муніципальна лікарняна каса”:

– У разі виникнення ситуації, коли ми мусимо вийти за межі формуляра, заклад охорони здоров’я зв’язується з нами і говорить, що нам для цього хворого потрібно. Ми узгоджуємо позиції і надаємо ці ліки незалежно від того,  чи є вони у формулярі.

Усі переваги каси можуть відчути скоро афганці, чорнобильці і породіллі. Адміністрація запропонує Київраді підтримати проект, за яким внески за них платитиме місто. Це одразу приблизно 80 тисяч киян, тож для бюджету один член благодійної організації на місяць коштуватиме 17 гривень. Однак ці кошти йтимуть тільки на перебування у стаціонарах. На відміну від тих, хто вносить гроші сам. На цих категоріях систему відпрацюють, можливо, навіть цьогоріч, щоби наступного розширити її на більшу кількість киян.

Олександр Попов,  голова КМДА:

– Ми можемо перейти на новий етап – запропонувати усім пенсіонерам, працівникам комунальних підприємств і бюджетної сфери Києва вступити у цю програму. Якщо ми порахуємо, до мільйона киян можуть бути учасниками “Муніципальної лікарняної каси”.

Проведе Київ і переговори з приватними страховиками. Якщо вони запропонують за свої послуги прийнятну ціну, участь у проекті запропонують і їм.

Наталя Питель, Юрій Росохай, телеканал «Київ».

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9hK8warpYFM

Read More


Залиште коментар!




У реабілітації поранених воїнів допомагають німецькі партнери

Днями в обласній клінічній лікарні імені М. Скліфосовського розвантажили ще один великий автофургон із благодійною допомогою з Німеччини. Він надійшов у межах співпраці провідного медичного закладу регіону з клінікою Altmuhlseeklinik Hensoltshone — одним із найбільших реабілітаційних центрів Німеччини. Цей проєкт має назву «Партнерство між лікарнями — партнери зміцнюють здоров’я» і втілюється за підтримки БО «Лікарняна […]

Детальніше
Читати блог »

2023. Допомога Кременчуцькому обласному клінічному шпиталю для ветеранів війни

До Кременчуцького обласного клінічного шпиталя для ветеранів війни БО "Лікарняна каса Полтавщини" передала благодійну допомогу: напівавтоматичний сечовий аналізатор, тест-смужки, аналізатор добового АТ ...

Чим живе зараз “Лікарняна каса Житомирської області”?

Коли  заходить мова про ситуацію у вітчизняній медицині і покращення рівня  обслуговування пацієнтів у  закладах охорони здоров’я,  часто виринає тема, ...

Login