БО «Лікарняна каса Полтавської області» – допомога продовжується

Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» є давнім та надійним партнером мешканців області та медичних закладів. 

Так, цього року комунальне підприємство «3-я міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» отримала від організації 2 монітори пацієнта з функцією капнометрії для ВАІТ лікарні. Це обладнання дозволить проводити віддалений моніторинг за станом пацієнтів, що зручно при нинішній епідситуації та навантаженості медичного персоналу.  

КНП «Хорольська центральна районна лікарня» отримала благодійною допомогою від БО «Лікарняна каса Полтавщини» апарат штучної вентиляції легенів для відділення реанімації.

КП «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» також було доставлено благодійну допомогу – три монітори пацієнта ЮМ 300-10. Це обладнання – разом із раніше переданою центральною станцією цілодобового моніторингу ЮНЕТ – дозволить медичному персоналу віддалено контролювати життєві показники важких хворих та бути своєчасно інформованими про зміни в їхньому стані.

 КНП «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селишної ради отримала від БО «Лікарняна каса Полтавщини» два візки «Economy OSD-MOD-ECO2-46», які будуть допомагати пацієнтам переміщуватись по лікарні.

Для для хірургічного відділення КП «4-а МКЛ ПМР» ЛК Полтавщини придбала лазер хірургічний діодний «ЛІКА – surgeon +» з довжиною хвилі 1470 нм. Апарат призначений для проведення широкого спектра хірургічних маніпуляцій. Лазерне випромінювання може застосовуватись як самостійно, так і доповнювати інші існуючі види оперативних втручань. Його використання широке – в амбулаторній загальній хірургії, судинній хірургії. За його допомогою можливі оперативні втручання на сучасному рівні при варикозних розширеннях вен нижніх кінцівок, геморої та інших захворюваннях. Переваги застосування лазерного коагулятора «ЛІКА – surgeon +» – малотравматичність, надійна зупинка кровотечі, точність маніпуляцій, стерильність післяопераційної рани, безболісність. Отож члени БО «Лікарняна каса Полтавщини» отримали медикаментозне забезпечення, необхідне для проведення операцій. Благодійна програма постійно діюча та довгострокова.

Read More


Залиште коментар!
Захистимо здоров’я рідних та близьких разом!

«Захистимо здоров’я наших рідних та близьких медикаментами, новітнім обладнанням для медичних закладів!» – така концепція діяльності благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини». Тож для КП «Полтавська обласна клінічна лікарня імені М.В.Скліфосовського» Полтавської обласної ради (зокрема – відділення гострої цереброваскулярної патології) було передано від Лікарняної каси центральну станцію цілодобового моніторінгу «Юнет», 3 монітори пацієнта, 2 шприцевих дозатори, […]

Детальніше
Читати блог »

Відбулось засідання правління БО «Лікарняна каса Житомирської області»

Провів зібрання голова правління – д.мед.н., професор Валентин Дмитрович Парій. Першим питанням, яке розглянули учасники зібрання, було про затвердження фінансового плану ...

Дорогі друзі! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Зустрічаючи прийдешній рік, усі ми згадуємо прожите й пережите в році минаючому – радощі досягнень і прикрощі поразок, світло надій ...

Login