Дорогі друзі! Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, який минає – яким складним він не був – подарував нам віру у власні сили, дозволив по-новому подивитись на виклики сьогодення, перетворивши їх на чітко окреслені перспективи.

Яким же буде новий рік – залежить від кожного з нас. Тому бажаємо всім нам віри в себе й свої сили, великих звершень, відкриттів і сподівань. Ми з вами їх обов’язково втілимо в життя!

Нехай кожен день у новому році буде осяяний життєдайним і життєстверджуючим світлом Різдвяної зірки, сповнений щирої радості, збагачений незламною вірою, щедрим на приємні відкриття й успіхи! Хай наші стійкість та непоборність ознаменуються щедрою винагородою – здоров’ям кожного з нас, миром на рідній землі та добробутом у кожній домівці. З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З побажаннями міцного здоров’я, щастя, благополуччя і теплих родинних взаємин – правління та виконавча дирекція ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України».

Read More


Залиште коментар!
БО “Лікарняна каса Житомирської області”: 2020 був роком напруженої роботи в боротьбі з COVID-19

Завершився 2020 рік. Для когось він був вдалим, для інших – ні. Але для всіх то був рік пандемії COVID-19, яка внесла кардинальні зміни в наше життя. За період із 01.03.2020 р. по 30.11.2020 р. Лікарняна каса забезпечила лікування 636 пацієнтів (членів ЛК) з коронавірусною пневмонією на суму 1 млн. 394 тис. 596 грн. Про […]

Детальніше
Читати блог »

«Лікарняна каса» є надійним та дієвим партнером у наданні медичних послуг, зокрема – в боротьбі з COVID-19

Друга хвиля захворюваності на коронавірусну інфекцію стала ще масштабнішою, ніж попередня. Більшість населення переносить недугу в легкій або безсимптомній формі, ...

Дорогі друзі! Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, який минає – яким складним він не був – подарував нам віру у власні сили, дозволив по-новому подивитись на ...

Login