Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» – для медичних закладів області

По закінченню 2019 року за результатами роботи закладів охорони здоров’я благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» продовжує допомагати лікарням привести свій технічний стан до вимог НСЗУ у відповідності до започаткованої реформи.

Так, благодійну допомогу – електрокардіограф “Юкард-100” з пристроєм прийому-передачі даних – отримало КНМП “Глобинська центральна районна лікарня”.

Також допомога надана медичним закладам Кременчуцького району, адже власниками картки БО «Лікарняна каса Полтавщини» є понад 2 тисячі жителів Кременчука та Кременчуцького району, 50 підприємств та організацій підписали договори про спільну діяльність.

Так, комунальне некомерційне медичне підприємство «Кременчуцька перша міська лікарня імені О.Т.Богаєвського» отримало обладнання для лабораторії: мікроскоп, водяну баню, центрифугу лабораторну.

Комунальному некомерційному медичному підприємству «Кременчуцька міська лікарня «Правобережна» Лікарняна каса Полтавщини подарувала термостат електричний сухо-повітряний охолоджуючий ТСО-80.

Комунальне некомерційне медичне підприємство «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» отримало 3 комплекти – автоматизовані робочі місця лікаря (комп’ютер із принтером) для впровадження єдиної медичної інформаційної системи.

Комунальне некомерційне медичне підприємство «Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня» отримало монітор фетальний та насос інфузійний.

Для комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня відновного лікування» подарунком був електрокардіограф.

Комунальний заклад « Кременчуцький обласний госпіталь для ветеранів війни» Полтавської обласної ради отримав від Лікарняної каси Полтавщини 3 насоси шприцеві.

Комунальне некомерційне медичне підприємство «Кременчуцька міська дитяча лікарня» отримало насос шприцевий та 4 кишелькові пульсоксиметри.

Загальна сума допомоги Кременчуцьким медичним закладам становила 321 тисячу гривень.

Протягом 2019 року лікарні Кременчука та Кременчуцького району отримали від БО “Лікарняна каса Полтавщини” лікарських засобів на понад 700 тисяч грн.

Для КНП “Хорольська центральна районна лікарня” Хорольської районної ради Полтавської області
БО “Лікарняна каса Полтавщини” передала благодійну допомогу у вигляді електрокардіографа та 2 моніторів пацієнта. Тож лікарня впевнено продовжуватиме працювати за новим механізмом сплати за випадок. Заклад розвивається, вдосконалюється медичний персонал, покращуються умови праці та перебування в лікарні.

Понад 1300 жителів Хорольського району є власниками картки ЛК. За попередніх 15 років співпраці лікарня отримала ліків на 3,5 млн. грн. для надання допомоги власникам картки ЛК. Для повноцінного обстеження та лікування лікарні було передано від БО “Лікарняна каса Полтавщини” медичного обладнанння на загальну суму 920 тисяч грн.
Протягом 2019 року в Хорольській ЦРЛ власники картки ЛК отримали допомогу в понад 270 випадках стаціонарного лікування та 509 при амбулаторному обстежені та лікуванні на суму 333 тисячі грн., 49 осіб отримали допомогу в інших лікарнях області. на суму 25 304 грн.

Комунальне підприємство «Дитяча міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» отримало благодійну допомогу від БО «Лікарняна каса Полтавщини» у вигляді медичного обладнання – 2 насоси шприцеві та відсмоктувач медичний.
Біля 9 тисяч полтавців є власниками картки ЛК. Їхні діти мають право на повноцінну медичну допомогу.

З КНП «Лохвицька районна лікарня Лохвицької районної ради» БО «Лікарняна каса Полтавщини» співпрацює 15 років.

Наразі власниками картки ЛК в Лохвицькому районі є 340 осіб.

За попередній час лікарня отримала допомоги у вигляді сплати за лікарські засоби на лікування власників картки ЛК на суму 1,163 млн. грн. на 5926 випадків звернень за допомогою.

Також жителі району отримали допомогу в інших лікарнях Полтавської області в 688 випадках на суму понад 186 тисяч грн.

Лікарня отримувала від БО «Лікарняна каса Полтавщини» благодійну допомогу у вигляді медичного обладнання на суму 31 643 грн.

Цього разу до лікарні відправлено медичне обладнання: кисневий концентратор, відсмоктувач медичний та кишеньковий пульсоксиметр.

Допомога лікарням продовжується!


Read More


Залиште коментар!
БО «Лікарняна каса Полтавщини» – допомога продовжується

Щорічно БО «Лікарняна каса Полтавщини» надає всім медичним закладам, із якими співпрацює, благодійну допомогу обладнанням, необхідним для обстеження та надання медичних послуг. Тож цього разу в кінці червня ЛК передала благодійну допомогу Полтавському обласному клінічному шкірно-венерологічному диспансеру, понад 30 працівників якого є власниками картки БО «Лікарняна каса Полтавщини», електрокардіограф “ЮКАРД 100” з пристроєм приймання-передавання даних. […]

Детальніше
Читати блог »

Нам пишуть вдячні пацієнти

Я в благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області» перебуваю вже досить давно – вступила ще в 2004 році. Й за всі ці ...

Дорогі друзі! Щиро вітаємо вас із великим національним святом – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року ввійшло в історію України, як день великого загальнонаціонального єднання та верховенства національних інтересів. Цього дня ми вшановуємо непорушні ...

Login