БО “Лікарняна каса Полтавщини” плідно співпрацює з медичними закладами Полтавської області

Один із них – комунальне підприємство ” Міський клінічний пологовий будинок Полтавської міської ради”.

За 15 років спільної діяльності заклад надав допомогу 2300 власницям картки ЛК. Наразі 69 працівників закладу є власниками картки ЛК. БО “Лікарняна каса Полтавщини” сплатила за медикаменти для лікування пацієнтів на загальну суму 435 607 грн. Враховуючи, що один із пріоритетів держави – пологи та породілля, БО “Лікарняна каса Полтавщини” надала комунальному підприємству благодійну допомогу у вигляді електричного акушерського ліжка- трансформеру.

Також нещодавно БО “Лікарняна каса Полтавщини” вкотре надала допомогу КНП Котелевська центральна районна лікарня Котелевської районної ради.

Саме в цьому районі найбільша кількість власників картки «Лікарняної каси Полтавщини» серед районів Полтавської області  – понад 5% від населення.

Протягом 2018 року лікарня надала допомогу в 315 випадках звернень власників картки ЛК на загальну суму понад 196 тисяч грн. Також 93 випадки допомоги жителям Котелевського району було надано в інших лікарнях Полтавської області на суму понад 64 тисячі грн.

За 14 років співпраці лікарня отримала допомогу у вигляді оплати за медикаменти на загальну суму понад 2 млн. 53 тис. грн. Також для покращення обслуговування жителів району благодійною організацією «Лікарняна каса Полтавщини» надавалась благодійна допомога у вигляді медичного обладнання на загальну суму понад 781 тис. грн.

Цього ж разу лікарня отримала дефібрилятор «ДКИ-Н-10М» із додатковими функціями, що надасть можливість покращити забезпечення пацієнтів медичними послугами.

Чергову благодійну допомогу від БО “Лікарняна каса Полтавщини” надано КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського ПОР»

Урологічне відділення закладу отримало Центрифугу лабораторну МС-3.

Попередньо цього року лікарня отримувала від організації благодійну допомогу у вигляді стола операційного МТ300 та стола операційного МТ400В.

Спільна діяльність БО «Лікарняна каса Полтавщини» та лікарень продовжується!

Read More


Залиште коментар!
Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» – для медичних закладів області

По закінченню 2019 року за результатами роботи закладів охорони здоров’я благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» продовжує допомагати лікарням привести свій технічний стан до вимог НСЗУ у відповідності до започаткованої реформи. Так, благодійну допомогу – електрокардіограф “Юкард-100” з пристроєм прийому-передачі даних – отримало КНМП “Глобинська центральна районна лікарня”. Також допомога надана медичним закладам Кременчуцького району, адже […]

Детальніше
Читати блог »

Дорогі друзі!

Наповнюючи серця надією та душевним теплом, наближається новий 2020 рік. Передзвонами колядок, величальними засівними піснями традиційно ми зустрінемо Різдво Христове. Тож від усієї душі вітаю ...

Відбулось засідання правління БО «Лікарняна каса Житомирської області»

https://likkasa.com.ua/ Його провів голова правління – д.мед.н., професор Валентин Дмитрович Парій. Серед розглянутих учасниками зібрання питань – про затвердження фінансового плану роботи ...

Login