Листопад 2018: допомога лікарням продовжується

27 листопада 2018 року виконавчий директор Благодійної організації “Лікарняна каса Полтавщини” Віталій Шевченко провів дві зустрічі з колективами закладів охорони здоров’я Полтавської області.

http://www.poltavalk.com.ua

Він відзвітувався про спільну діяльність з Полтавським обласним клінічним онкологічним диспансером та подякував за тяжку працю працівникам закладу.

Онкохворі пацієнти потребують найбільшої допомоги від держави. Їх лікування та обстеження вкрай дороговартісне.

Благодійна організація “Лікарняна каса Полтавщини” за 15 років співпраці з диспансером, допомагаючи пацієнтам-власникам картки ЛК, провела співооплату за лікарські засоби та вироби медичного призначення в 1615 випадках стаціонарної допомоги та 2778 випадках рентгенобстеження (в тому числі 799 на комп’ютерному томографі) на загальну суму 1,2 млн. грн. Сьогодні лікувальний заклад отримав благодійну допомогу у вигляді електрокардіографа Юкард-100 для покращення обслуговування жителів Полтавської області.

Полтавський обласний клінічний госпіталь для інвалідів війни Полтавської обласної ради також отримав благодійну допомогу у вигляді електрокардіографа Юкард-100 для обслуговування інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників АТО, ЧАЕС, дітей війни та членів сімей загиблих.

В.Шевченко подякував усім працівникам госпіталю за чуйне відношення до пацієнтів, за їх не легку, але так необхідну, особливо в даний час, роботу.

Допомога лікарням продовжується.

Read More


Залиште коментар!
Завдяки БО «Лікарняна каса Житомирської області» хворі на сечокам’яну хворобу мають унікальну можливість отримати високотехнологічну медичну допомогу

Вже понад 5 років – із вересня 2013 року – в консультативно-діагностичній поліклініці обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського для надання сучасної високоякісної медичної допомоги хворим на сечокам’яну хворобу функціонує кабінет дистанційної літотрипсії. Обладнання для нього придбала благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області».
http://likkasa.com.ua/?p=13363
– За цей час проведено близько 2 тисяч лікувальних сеансів, проліковано близько тисячі пацієнтів, [...]

Детальніше
Читати блог »

Інформаційна Підтримка X Міжнародного Медичного Форуму

X ЮВІЛЕЙНИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ «ІННОВАЦІЇ В МЕДИЦИНІ — ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ» 17-19 квітня 2019 року відбудеться ...

Доказова медицина – підхід до медичної практики, який базується на використанні доказів, отриманих у результаті проведення якісних клінічних досліджень

Міністерство охорони здоров’я України Такий підхід оптимізовує процес прийняття рішень, підвищує якість надання медичної допомоги, знижує фінансові та часові витрати в ...

Login