Листопад 2018: допомога лікарням продовжується

27 листопада 2018 року виконавчий директор Благодійної організації “Лікарняна каса Полтавщини” Віталій Шевченко провів дві зустрічі з колективами закладів охорони здоров’я Полтавської області.

http://www.poltavalk.com.ua

Він відзвітувався про спільну діяльність з Полтавським обласним клінічним онкологічним диспансером та подякував за тяжку працю працівникам закладу.

Онкохворі пацієнти потребують найбільшої допомоги від держави. Їх лікування та обстеження вкрай дороговартісне.

Благодійна організація “Лікарняна каса Полтавщини” за 15 років співпраці з диспансером, допомагаючи пацієнтам-власникам картки ЛК, провела співооплату за лікарські засоби та вироби медичного призначення в 1615 випадках стаціонарної допомоги та 2778 випадках рентгенобстеження (в тому числі 799 на комп’ютерному томографі) на загальну суму 1,2 млн. грн. Сьогодні лікувальний заклад отримав благодійну допомогу у вигляді електрокардіографа Юкард-100 для покращення обслуговування жителів Полтавської області.

Полтавський обласний клінічний госпіталь для інвалідів війни Полтавської обласної ради також отримав благодійну допомогу у вигляді електрокардіографа Юкард-100 для обслуговування інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників АТО, ЧАЕС, дітей війни та членів сімей загиблих.

В.Шевченко подякував усім працівникам госпіталю за чуйне відношення до пацієнтів, за їх не легку, але так необхідну, особливо в даний час, роботу.

Допомога лікарням продовжується.

Read More


Залиште коментар!
Дипломи про перепідготовку за спеціальністю «Організація і управління охороною здоров’я»

вручив завідувач кафедри менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктор медичних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти України, заслужений лікар України Валентин Дмитрович Парій. Їх отримали 11 представників галузі з різних областей України.

Серед них були п’ятеро курсантів із Житомирщини – заступник директора виконавчого благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської [...]

Детальніше
Читати блог »

Звіт про діяльність БО «Лікарняна каса Житомирської області в 2018 році

Під головуванням д.мед.н., професора, академіка Академії наук вищої освіти України, заслуженого лікаря України Валентина Дмитровича Парія відбулось засідання правління благодійної ...

ПРАВЛІННЯ ТА ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ВГО «АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ЛІКАРНЯНИХ КАС УКРАЇНИ» ЩИРО ВІТАЮТЬ БЕРЕГИНЬ НАШОГО КРАЮ З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ!

Жінки – це охоронниці домашнього вогнища, які втілюють у собі всі найкращі риси: вони добрі й ласкаві, мужні й ранимі, ...

Login