Допомога лікарні: Чутівська центральна районна лікарня

Відбулась зустріч виконавчого директора благодійної організації “Лікарняна каса Полтавщини” Віталія Шевченка з колективом Чутівської центральної районної лікарні.

http://www.poltavalk.com.ua

Він прозвітував про роботу організації в районі та про можливість розширення співпраці.

Власники картки ЛК Чутівського району є прикладом запровадження механізму – “Гроші йдуть за пацієнтом”.

За період спільної діяльності ЛК з лікарнею було надано всього 128 випадків допомоги на 47408 грн. при обстеженні та лікуванні в даному закладі. А в інших лікувальних закладах Полтавської області жителі Чутівського району – власники картки ЛК отримали допомогу у 456 випадках на суму понад 130 тисяч грн. Що й підтверджує необхідність запровадження даного механізму в межах держави. Пацієнт має право отримати допомогу в любій лікарні на власний вибір.

Була проведена бесіда з колективом про механізм співпраці з Національною службою здоров’я України та подальшу роботу Лікарняної каси. Після запровадження реформи вторинної ланки  НСЗУ почне оплату гарантованого пакету за кожну медичну послугу. БО “Лікарняна каса Полтавщини” буде проводити співоплату за ті лікарські засоби, які не входять до Національного переліку лікарських засобів та за ті діагнози, оплату яких не гарантуватиме держава.

В кінці зустрічі Віталій Шевченко подарував Чутівській ЦРЛ електрокардіограф Юкард-100 для покращення надання медичної послуги жителям району та подякував всім працівникам за їх нелегку, але вкрай соціально необхідну працю.

Допомога лікарням продовжується.

Read More


Залиште коментар!
Дипломи про перепідготовку за спеціальністю «Організація і управління охороною здоров’я»

вручив завідувач кафедри менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктор медичних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти України, заслужений лікар України Валентин Дмитрович Парій. Їх отримали 11 представників галузі з різних областей України.

Серед них були п’ятеро курсантів із Житомирщини – заступник директора виконавчого благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської [...]

Детальніше
Читати блог »

Звіт про діяльність БО «Лікарняна каса Житомирської області в 2018 році

Під головуванням д.мед.н., професора, академіка Академії наук вищої освіти України, заслуженого лікаря України Валентина Дмитровича Парія відбулось засідання правління благодійної ...

ПРАВЛІННЯ ТА ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ВГО «АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ЛІКАРНЯНИХ КАС УКРАЇНИ» ЩИРО ВІТАЮТЬ БЕРЕГИНЬ НАШОГО КРАЮ З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ!

Жінки – це охоронниці домашнього вогнища, які втілюють у собі всі найкращі риси: вони добрі й ласкаві, мужні й ранимі, ...

Login