Допомога лікарні: Чутівська центральна районна лікарня

Відбулась зустріч виконавчого директора благодійної організації “Лікарняна каса Полтавщини” Віталія Шевченка з колективом Чутівської центральної районної лікарні.

http://www.poltavalk.com.ua

Він прозвітував про роботу організації в районі та про можливість розширення співпраці.

Власники картки ЛК Чутівського району є прикладом запровадження механізму – “Гроші йдуть за пацієнтом”.

За період спільної діяльності ЛК з лікарнею було надано всього 128 випадків допомоги на 47408 грн. при обстеженні та лікуванні в даному закладі. А в інших лікувальних закладах Полтавської області жителі Чутівського району – власники картки ЛК отримали допомогу у 456 випадках на суму понад 130 тисяч грн. Що й підтверджує необхідність запровадження даного механізму в межах держави. Пацієнт має право отримати допомогу в любій лікарні на власний вибір.

Була проведена бесіда з колективом про механізм співпраці з Національною службою здоров’я України та подальшу роботу Лікарняної каси. Після запровадження реформи вторинної ланки  НСЗУ почне оплату гарантованого пакету за кожну медичну послугу. БО “Лікарняна каса Полтавщини” буде проводити співоплату за ті лікарські засоби, які не входять до Національного переліку лікарських засобів та за ті діагнози, оплату яких не гарантуватиме держава.

В кінці зустрічі Віталій Шевченко подарував Чутівській ЦРЛ електрокардіограф Юкард-100 для покращення надання медичної послуги жителям району та подякував всім працівникам за їх нелегку, але вкрай соціально необхідну працю.

Допомога лікарням продовжується.

Read More


Залиште коментар!
Завдяки БО «Лікарняна каса Житомирської області» хворі на сечокам’яну хворобу мають унікальну можливість отримати високотехнологічну медичну допомогу

Вже понад 5 років – із вересня 2013 року – в консультативно-діагностичній поліклініці обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського для надання сучасної високоякісної медичної допомоги хворим на сечокам’яну хворобу функціонує кабінет дистанційної літотрипсії. Обладнання для нього придбала благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області».
http://likkasa.com.ua/?p=13363
– За цей час проведено близько 2 тисяч лікувальних сеансів, проліковано близько тисячі пацієнтів, [...]

Детальніше
Читати блог »

Інформаційна Підтримка X Міжнародного Медичного Форуму

X ЮВІЛЕЙНИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ «ІННОВАЦІЇ В МЕДИЦИНІ — ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ» 17-19 квітня 2019 року відбудеться ...

Доказова медицина – підхід до медичної практики, який базується на використанні доказів, отриманих у результаті проведення якісних клінічних досліджень

Міністерство охорони здоров’я України Такий підхід оптимізовує процес прийняття рішень, підвищує якість надання медичної допомоги, знижує фінансові та часові витрати в ...

Login