Допомога лікарні: Чутівська центральна районна лікарня

Відбулась зустріч виконавчого директора благодійної організації “Лікарняна каса Полтавщини” Віталія Шевченка з колективом Чутівської центральної районної лікарні.

http://www.poltavalk.com.ua

Він прозвітував про роботу організації в районі та про можливість розширення співпраці.

Власники картки ЛК Чутівського району є прикладом запровадження механізму – “Гроші йдуть за пацієнтом”.

За період спільної діяльності ЛК з лікарнею було надано всього 128 випадків допомоги на 47408 грн. при обстеженні та лікуванні в даному закладі. А в інших лікувальних закладах Полтавської області жителі Чутівського району – власники картки ЛК отримали допомогу у 456 випадках на суму понад 130 тисяч грн. Що й підтверджує необхідність запровадження даного механізму в межах держави. Пацієнт має право отримати допомогу в любій лікарні на власний вибір.

Була проведена бесіда з колективом про механізм співпраці з Національною службою здоров’я України та подальшу роботу Лікарняної каси. Після запровадження реформи вторинної ланки  НСЗУ почне оплату гарантованого пакету за кожну медичну послугу. БО “Лікарняна каса Полтавщини” буде проводити співоплату за ті лікарські засоби, які не входять до Національного переліку лікарських засобів та за ті діагнози, оплату яких не гарантуватиме держава.

В кінці зустрічі Віталій Шевченко подарував Чутівській ЦРЛ електрокардіограф Юкард-100 для покращення надання медичної послуги жителям району та подякував всім працівникам за їх нелегку, але вкрай соціально необхідну працю.

Допомога лікарням продовжується.

Read More


Залиште коментар!
Дорогі друзі! Щиро вітаємо вас із великим національним святом – Днем Конституції України!

Основний Закон України – це важливий фактор консолідації нашого суспільства, збереження в ньому громадянської злагоди, миру й стабільності. Тож хай кожному з нас вистачить витримки, мужності, сили духу й патріотизму для того, аби розвивати нашу країну. Від усієї душі бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, успіхів у всіх починаннях заради процвітання незалежної […]

Детальніше
Читати блог »

ДОРОГІ ПРАЦІВНИКИ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника! Висловлюємо подяку за багаторічну плідну співпрацю, високу моральність, співчуття й ...

КНП «Центр ПМСД Новоград-Волинського району» Новоград-Волинської районної ради активно й тісно співпрацює з БО «Лікарняна каса Житомирської області»

Як і загалом усі медичні установи – протягом, зокрема, минулого року вони отримали від Лікарняної каси для забезпечення обстежень та ...

Login