Допомога лікарні: Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня

19 листопада 2018 року відбулась зустріч виконавчого директора благодійної організації “Лікарняна каса Полтавщини” Віталія Шевченка з колективом Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні.

В.Шевченко надав інформацію про реформування охорони здоров’я та роль Лікарняної каси в даному процесі.

За 15 років спільної діяльності з лікарнею організацією даному закладу охорони здоров’я було надано співоплату за 1300 випадків допомоги власникам картки ЛК на суму понад 650 тисяч грн.  (в тому числі в 2017 році – 73 випадки на суму 66953 грн.)

БО “Лікарняна каса Полтавщини” не може забезпечити допомогу при всіх захворюваннях, які лікуються в даній лікарні – вони повинні забезпечувати за рахунок державних програм. Тому маємо надію, що після запровадження реформи на вторинній та третинній ланці після 2020 року, маючи чіткий перелік гарантованого пакету медичної допомоги, ЛК перегляне свій перелік лікарських засобів та перелік діагнозів для розширення умов організації.

Для покращення умов лікування та надання повноцінної медичної послуги в лікарні, виконавчий директор передав головному лікарю лікарні Наталії Свириденко благодійну допомогу у вигляді медичного обладнання: 5 одиниць пульсоксиметрів MD300K2 (2 датчика -дорослий та дитячий) та зпалювач голок NULIFE DOTS.

Маємо надію, що дане обладнання допоможе в лікуванні жителів Полтавської області.

Виконавча дирекція БО “Лікарняна каса Полтавщини”.

Read More


Залиште коментар!
ЛІКАРНЯНА КАСА – НАДІЙНА ПІДТРИМКА В НАЙСКРУТНІШИХ СИТУАЦІЯХ

Філія благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області” в Андрушівському районі, що на Житомирщині, створена 26 червня 2000 року. Сьогодні ми спілкуємося з лікарем-експертом Віктором Васильовичем Захарченком, який очолює її з перших днів і до теперішнього часу.
- Вікторе Васильовичу, скажіть, будь ласка, скільки осіб зараз налічує БО «Лікарняна каса» в нашому районі?
– У 2000 році, коли [...]

Детальніше
Читати блог »

Лікування інсультів. Побуквенне дотримання протоколів – шанс для пацієнта вижити й не залишитись глибоким інвалідом, прикутим до ліжка

https://dt.ua/HEALTH/nash-insult-buv-nam-naukoyu-292180_.html Наведена нижче історія – абсолютно нетипова для українських реалій: проведення двох рідкісних у нашій країні медичних втручань — тромболізису, а ...

Допомога лікарні: Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня

19 листопада 2018 року відбулась зустріч виконавчого директора благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини" Віталія Шевченка з колективом Полтавської обласної клінічної ...

Login