Допомога лікарні: Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня

19 листопада 2018 року відбулась зустріч виконавчого директора благодійної організації “Лікарняна каса Полтавщини” Віталія Шевченка з колективом Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні.

В.Шевченко надав інформацію про реформування охорони здоров’я та роль Лікарняної каси в даному процесі.

За 15 років спільної діяльності з лікарнею організацією даному закладу охорони здоров’я було надано співоплату за 1300 випадків допомоги власникам картки ЛК на суму понад 650 тисяч грн.  (в тому числі в 2017 році – 73 випадки на суму 66953 грн.)

БО “Лікарняна каса Полтавщини” не може забезпечити допомогу при всіх захворюваннях, які лікуються в даній лікарні – вони повинні забезпечувати за рахунок державних програм. Тому маємо надію, що після запровадження реформи на вторинній та третинній ланці після 2020 року, маючи чіткий перелік гарантованого пакету медичної допомоги, ЛК перегляне свій перелік лікарських засобів та перелік діагнозів для розширення умов організації.

Для покращення умов лікування та надання повноцінної медичної послуги в лікарні, виконавчий директор передав головному лікарю лікарні Наталії Свириденко благодійну допомогу у вигляді медичного обладнання: 5 одиниць пульсоксиметрів MD300K2 (2 датчика -дорослий та дитячий) та зпалювач голок NULIFE DOTS.

Маємо надію, що дане обладнання допоможе в лікуванні жителів Полтавської області.

Виконавча дирекція БО “Лікарняна каса Полтавщини”.

Read More


Залиште коментар!
Добрий день, шановні читачі! Зібралась із намірами, щоб написати гарні слова подяки

на адресу тих, до кого вже не раз у годину нещастя зверталась за допомогою. Мова йде про благодійну організацію «Лікарняна каса Житомирської області».
http://likkasa.com.ua/?p=13664
Моя сім’я перебуває в Лікарняній касі вже дуже давно – ще з 2005 року, відколи в чоловіка стався інфаркт. От тоді ми побачили, що варто завжди заздалегідь подумати про те, за які гроші [...]

Детальніше
Читати блог »

БО «Лікарняна каса Житомирської області» – в програмі «Ранок на каналі «UA: Житомир»

http://likkasa.com.ua/?p=13499 Що гарантує людині вступ до благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області»? Який перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, які ...

Доброго дня бажаю вам, шановні працівники БО «Лікарняна каса Житомирської області»!

http://likkasa.com.ua/?p=13456http:// Пишу, щоб подякувати за допомогу в лікуванні, яку отримав від організації нещодавно. Я людина вже з чималим життєвим досвідом і не ...

Login